Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przytuła to raczej powinien skupić się na szukaniu wzmocnień dla Widzewa, bo jak na razie żaden piłkarz nie przyszedł, a przecież kadra miała już być skompletowana. Raczej w meczu Barcelona - Atletico nie znajdzie nowych piłkarzy którzy będą próbować uratować Widzew w I lidze. Na ale skoro pan trener woli komentować to powinien sobie darować z trenowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa Polska! Zawiść, jad i wszyscy wiedzą lepiej co kto powinien robić w danym czasie...

@kun, skoro Przytuła ma czas i ochotę by przyjść i skomentować mecz Barcy z Atletico to widocznie tak ma rozplanowany dzień... ale widzę wiesz lepiej kto jaki ma grafik w danym dniu.

Szkoda mi takich ludzi szczerze mówiąc, wiedzą wszystko co kto ma robić, a sami w kapciach przed tv/komputerem całe życie i tylko mówią o innych... (nie mówię, że to dokładnie Ty, ale w Polsce jest takich "znawców" pełno co życie układają za innych, a swoje mają tak ubogie w atrakcje, że brak słów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie za wprowadzenie w błąd, w SPORT NA NC+ podałem we wtorkowej rozpisce, że duet Twaro-Nahormy dwa razy zagości w ten weekend, ale "dziadek" poszedł na urlop i mecz o 16 skomentują Twaro z Wieszczyckim, a derby Londynu o 18:25 Rosłoń i Mielcarski :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robsonUnitedxD

 

Popatrz na to inaczej jesteś kibicem Widzewa i widzisz jak ten Przytuła łączył ostatnio pracę komentatora z trenerką tj. w Łomży, Brzesku i Legnicy. Na wszystko miał czas ale przekładało się to na wyniki zespołu, po wyrzuceniu Przytuły każda z tych drużyn grała lepiej. Według mnie można więc krytykować tego fachmana, bo albo chce być się trenerem i robić wszystko by być lepszym albo dać sobie spokój i komentować (choć tu i tu jest jak na razie beznadziejny).

 

PS: Mnie krytykujesz bo wspomniałem o Przytule a sam w poście niżej krytykujesz innego komentatora, weź się zastanów czasem co piszesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robsonUnitedxD

 

Popatrz na to inaczej jesteś kibicem Widzewa i widzisz jak ten Przytuła łączył ostatnio pracę komentatora z trenerką tj. w Łomży, Brzesku i Legnicy. Na wszystko miał czas ale przekładało się to na wyniki zespołu, po wyrzuceniu Przytuły każda z tych drużyn grała lepiej. Według mnie można więc krytykować tego fachmana, bo albo chce być się trenerem i robić wszystko by być lepszym albo dać sobie spokój i komentować (choć tu i tu jest jak na razie beznadziejny).

 

PS: Mnie krytykujesz bo wspomniałem o Przytule a sam w poście niżej krytykujesz innego komentatora, weź się zastanów czasem co piszesz :lol:

 

Szczerze? To nie ma nic do rzeczy. Tym bardziej, ze jest okres zimowy i Przytula ma treningi co dwa dni, zreszta pewnie sie na nich stawia. Przeciez w domu i tak by taki mecz obejrzal, wiec komentuje. Inna sprawa, ze jest wkurzajacy, ale to pomijam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W styczniu i lutym dzieci mają ferie, wszyscy znani dziennikarze w różnych telewizjach też mają takie ferie dla dorosłych. Przeciętni ludzie mają przeważnie urlop tylko raz i to w okresie letnim, no ale nie mogą się równać z tymi telewizyjnymi celebrytami. Im się to po prostu należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ urlopu mają tyle samo co większość osób, jest to jakieś 30 dni. A to, że wybrali sobie akurat jeden tydzień w styczniu to jakiś problem? Celebrytami? Mało kto czuje się celebrytą. No może Borek i Szpaku :D

 

Nauczyciele też sa dorośli, a mają tyle urlopu co dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już to kiedyś pisać, ale zawsze mi umykało może z tego względu, że mało meczów dostaje do komentowania. Wczoraj obejrzałem Bilbao - Malaga i mi się dlatego przypomniało. Otóż Żelek Żyżyński zdecydowanie za mało fajnych meczów do komentowania dostaje! Robi to naprawdę fajnie, emocjonująco podchodzi do tego co mówi, co się dzieje na boisku. Widać też, że odrabia dobrze lekcje i przygotowany zawsze świetnie do danej transmisji. Jest niedoceniany po prostu, a powinien dostawać więcej meczów zdecydowanie!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! To, że mu brak powera to największy absurd, szkoda go do reporterki. Niech się Milko zajmuje reporterką bo takiej flegmy nie da się słuchać przy Serie A ! Żelek niech więcej meczów dostaje bo emocje zawsze w nim buzują, wiedza i przygotowanie merytoryczne na bardzo dobrym poziomie zawsze. Komentarz barwny, ciekawy. W studio przy LM tez zawsze symaptyczny i wyluzowany a to kolejny plus w jego stronę.

 

Podziałaj coś tam @Artek1008, może masz jakieś wtyki hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w całej rozciągłości co do ŻŻ. Może nie jest to komentator na miarę czołówki nc+, ale w gatunku "solidnych wyrobników" jak najbardziej się wyróżnia. Tak naprawdę wszystko się zgadza, są emocje, jest przygotowanie, jedyne czego brakuje to taka dynamika i "wejście w akcję", jaką mają Twaro czy Rosłoń. Na pewno lepszy od Milko, Bandycha, Durdy, chyba wolę go nawet od Labogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! To, że mu brak powera to największy absurd, szkoda go do reporterki. Niech się Milko zajmuje reporterką bo takiej flegmy nie da się słuchać przy Serie A ! Żelek niech więcej meczów dostaje bo emocje zawsze w nim buzują, wiedza i przygotowanie merytoryczne na bardzo dobrym poziomie zawsze. Komentarz barwny, ciekawy. W studio przy LM tez zawsze symaptyczny i wyluzowany a to kolejny plus w jego stronę.

 

Podziałaj coś tam @Artek1008, może masz jakieś wtyki hehe ;)

 

Nic dodać, nic ująć.

 

Podpowiedzieć coś mogę, ale gdyby to ode mnie zależało, to Milko byłby reporterem, hehe. To są koledzy, mają jakieś kontrakty, dają jednym to, innym tamto...i ciężko to zmienić. Od nowego sezonu mają być małe zmiany, bo LM na wyłączność chce mieć nc+ i jeśli tak się stanie, będzie fajna otoczka. W dodatku są plany na ten ogólnodostępny Canal+ (może jakiś serwis sportowy) i jeśli przedłuża prawa, będą mogli pozwolic sobie na więcej transmisji i każdy będzie miał coś dla siebie. Nawet Ryczel, heheh. Ale to tylko plany :P

 

Laboga na pewno ma dużą wiedzę, u niego za to minus taki, że gada strasznie dużo. Naprawdę, czasami jakby nie chciał przestać :D

Bandycha lubię, ale w ręcznej, w skrotach LM, Multilidze czy magazynach. Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to chyba najlepszy sportowy lektor w Polsce. Świetnie relacjonuje także mecze w Multilidze, gdzie nie trzeba emocji (bo on wiele ich przy całych meczach nie okazuje). W sumiet aki baaardzo dobry reporter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek

Wiadomo już kiedy te zmiany mają nastąpić, czyżby na 20 urodziny Canal+ :)?

Żelek Żyżyński jest świetny. Ostatnio przekonałem się też do Wojtka Jagody. To jest dwóch komentatorów(ekspertów), którzy w ostatnim czasie zrobili największy postęp. Żelek powinien częściej komentować ligę hiszpańską, bo tam oprócz genialnego Wolskiego i dobrego Orłowskiego, to bieda aż piszczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak- zaraza Canal+- facet jest beznadziejny i taki pozostanie, ale nagle komentuje dla Canal+ i zostaje najlepszym ekspertem w Polsce.Ten złośliwiec i [beep], który nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...