Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasugerowałbym drobne poprawki przy zapisie nazw/skrótów klubów podczas UEFA Champions League.

 

W przypadku niemieckiego klubu to powinno być jak zapisują sami Niemcy, a przede wszystkim UEFA czyli Leverkusen, a nie Bayer. Tym bardziej, żeby to pasowało do skrótu w belce z wynikiem czyli właśnie LEV. Dalej, mamy klub z Izraela. Zespołów o samej nazwie Maccabi to mamy z cztery w najwyższej klasie rozgrywkowej. Powinno być zapisane jak podaje UEFA czyli M. Tel Awiw (no i analogicznie skrót to będzie MTA, a nie MAC). A skoro jesteśmy przy skrótach trzyliterowych to przechodząc już do fazy grupowej. Skoro wzorem ligi angielskiej dla Man. United mamy MUN, to wzorem ligi hiszpańskiej dla Realu Madrid powinien być również skrót z dwóch wyrazów (a nie z jednego jak większość w Polsce uważa) czyli RMA.

 

P.S. Dziwne, że nikt nie jest w stanie oryginalnie po niderlandzku przeczytać Brugge. Bo albo mamy spolszczoną, wzorem Basel, Brugię (przy takich klubach jak Sevilla czy Roma ta zasada już nie jest stosowana) lub co dziwniejsze, nie wiedzieć czemu, mamy czytane francuskie Bruges. A poza komentatorami ligi angielskiej wychodzi lenistwo, że na Man. United nie mówią nawet samego United (jak nie chce nawet mi się podawać dwóch wyrazów) tylko pierwsze słowo Manchester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem bardzo rozczarowany tym, co stało się z C+S. Niedzielny wieczór a w kanałach sportowych premium co? A no nic. I muszę przyznać, że poważnie zastanowię się nad przedłużaniem subskrypcji sportowej części paczki C+. Jeszcze w zeszłym sezonie w niedzielne wieczory można było liczyć na 3 mecze na żywo: z Francji, Włoch i Hiszpanii. A teraz została Premier League, która w niedzielę kończy po 20 i dalej nic. Tym większe nic, gdy Ekstraklasę puszczą w głównym kanale - no ale i nie oszukujmy się, niedzielny wieczór to nie jest czas (w moim odczuciu) na męczenie się z naszą kopanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj, a jeszcze 2 godziny temu hejterzy w temacie Eleven pisali coś o niezawodnej satelicie i oglądaniu bez zacięć :roll:

Jak nie odróżniasz ciągłych problemów z problemami kilka razy w roku to Twoja sprawa. Do tego jak w przypadku innego wątku wciskasz ludziom kit, że mają syf na kompach, słabe łącza, a tak "naprawdę" to Eleven działa super - to ja Ci powiem, że ja tam żadnych przerw w sygnale na satleicie nie mam, tak więc ktoś ma albo za małą antenę albo nieprecyzyjnie ustawioną. Mi Eleveny przycinają, a jeszcze ze dwie godziny temu hejterzy w temacie o nich pisali coś o niezawodnej i niezakłóconej pracy streamów i oglądaniu bez zacięć.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie odróżniasz ciągłych problemów z problemami kilka razy w roku to Twoja sprawa. Do tego jak w przypadku innego wątku wciskasz ludziom kit, że mają syf na kompach, słabe łącza, a tak "naprawdę" to Eleven działa super - to ja Ci powiem, że ja tam żadnych przerw w sygnale na satleicie nie mam, tak więc ktoś ma albo za małą antenę albo nieprecyzyjnie ustawioną. Mi Eleveny przycinają, a jeszcze ze dwie godziny temu hejterzy w temacie o nich pisali coś o niezawodnej i niezakłóconej pracy streamów i oglądaniu bez zacięć.

 

Coż, jeśli ktoś tutaj wciska kit to tylko ty, bo przerwy z powodu burzy miewa nawet dosył Canal+ (nie mówiąc już o tym CP), ale przecież twój cudowny sprzęt przebija to co mają nadawcy w centrach nadawczych u siebie, dasz radę odebrać nawet coś co nie zostało nadane :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, jeśli ktoś tutaj wciska kit to tylko ty, bo przerwy z powodu burzy miewa nawet dosył Canal+ (nie mówiąc już o tym CP) :D.

Ile razy w roku?

 

A w zasadzie to Ci w przybliżeniu odpowiem, to może Ty nic nie odpiszesz. W tym roku przerwa była raz, a w poprzednim dwa razy - o ile mnie pamięć nie myli. Reszta to źle ustawiona antena i sporadycznie za mała. Do tego przerwa burzowa trwa maks do kilku minut, a i tak wiele osób np. ja dla bezpieczeństwa w czasie burzy wszystko odłącza. Plus Polsat otworzył zapasowy uplink w Radomiu, więc burze nad Warszawą im nie grożą.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerw było znacznie więcej - nie tylko z okazji padu uplinku, ale także problemów z dosyłami z zewn. Co do zle ustawionej anteny to sam widzisz - jedni maja źle ustawione anteny, drudzy zamulone kompy, łącza ze słabym wyjściem za granicę (np. Neostrada) itd. I tutaj zdiagnozowanie problemu jest znacznie trudniejsze i wymagające większej wiedzy niż postawienie 2 metrowej anteny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wiadomo, ze burze sie zdarzaja i nawet idealnie ustawiona antena 3m nie da mozliwosci odbioru, gdy nawala deszcz, snieg a z nieba spadaja krowy i swinie, ewentualnie grad. Trzeba sie z tym liczyc, kilka razy w roku to sie po prostu musi przydarzyc.

 

To jednak tylko kilka przypadkow w roku. Mi i innym Eleven przycina kilkanascie razy w ciagu jednej transmisji - wiec jest ogromna roznica (mowie o VLC, bo inaczej sie nagrywac nie da). Do tego ... Sama strona im juz padala kilka razy, wiec chyba widac, co Tu jest problemem.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...