Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie komentarz był słabiutki i studio też (przynajmniej to w przerwie które oglądałem). Komentarz Dudka nie dość, że anemiczny to do tego ma problemy z językiem polskim (nawet komentator nie wiedział o co mu chodzi z tym podziałem punktów w meczu ATM-FCB- kto się ma z kim dzielić i czym) i brak wyczucia meczu, tzn. opowiada jakieś piełdoły, które aktualnie mają się nijak do sytuacji na boisku, która w danym momencie powinna być na pierwszym planie.

 

W studiu był straszny [beep] w przerwie, nikt nie panował nad tym kto ma kiedy mówić, czego efektem był niemiły hałas i przekrzykiwanie się. Do tego hehe ekspert i jego profesjonalne analizy goli (niby goli, mówił że same gole "zanalizował" a i tak tam były i akcje niebramkowe).

 

A no i moim zdaniem na minus ta dziwna kamera ruchoma z której pokazywali mecz. Strasznie źle mi się przez nią oglądało. Jednak kilkanaście lat przyzwyczajenia do stacjonarnej kamery na wysokości środka boiska zrobił swoje. A tak czułem się zagubiony, bo mój stały punkt odniesienia nagle przestał istnieć, a przy ruchomej kamerze nie mogłem sobie ustalić nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i moim zdaniem na minus ta dziwna kamera ruchoma z której pokazywali mecz. Strasznie źle mi się przez nią oglądało. Jednak kilkanaście lat przyzwyczajenia do stacjonarnej kamery na wysokości środka boiska zrobił swoje. A tak czułem się zagubiony, bo mój stały punkt odniesienia nagle przestał istnieć, a przy ruchomej kamerze nie mogłem sobie ustalić nowego.

 

To, żeś teraz problem wyolbrzymił fest... Raptem może z 5min pokazywali mecz z tej kamery, a to i tak 5 jest naciąganą liczbą.

 

Co do Dudka to tez jestem zdania, że nie sprostał. Nie okazywał wcale emocji, stronniczość biła od niego z daleka i w dodatku mówił tak cicho i mało ciekawie. Zdecydowanie wolę duet Wolski & Orłowski, wtedy jest o czym posłuchać, no ale komentarz i tak przyćmił sam mecz, Grande Partidazo ! 8)

 

W studio to wkurzała mnie Paulina, ciągle się wtrącała w to jak ktoś coś mówił... w ogóle chaos w tym studiu był cały czas. Szkoda, że Krzysiu Marciniak nie mógł poprowadzić dyskusji w studio, świetnie to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najlepszych Gran Derbi ostatnich lat zostało przez Canal+ totalnie rozwalone przez Dudka. 0 emocji, stronniczość na korzyść Realu, problemy z budową co drugiego zdania. Ja nie wiem kto go zaprosił do tej roli. Kapitalny mecz, a Dudek komentuje jakby oglądał IV ligę polską. Emocji na boisku maksymalna ilość, a Dudek zasypia przy oglądaniu. Współczuje Wolskiemu, że musiał z nim współpracować. Wymysł Pauliny jako prowadzącej kompletnie się nie sprawdził. Nie potrafiła kompletnie zapanować nad ekspertami, nikt nie wiedział kiedy ma mówić. Koszmar! Wszystko to jest bardzo dziwne, bo od lat Canal+ zapewnia kapitalna otoczkę tego meczu, a tutaj kompletny blamaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że ostatnie Gran Derbi było sto razy lepsze pod względem poziomu komentatorów i ekspertów. GPS od 13, a wnim Ryczel i Laboga plus Karpiński. To mi się podobało. Mecz komentowali Wolski z Orłowskim, no i te komentarze PROBARCA/PROREAL. Ryczel i Kumidor byli świetni, o wiele lepiej niż wczoraj Dudek z Wolskim. Oczywiście także neutralny komentarz w październiku był świetny.

 

Co do prowadzących studio, to Piotr Karpiński wtedy spisał się o wiele lepiej niż Paulina Bojarska.

 

Wczoraj jedynie organizacja była lepsza, bo studio godzinne, fajne statystyki na stronie, dobre materiały. To jedyny plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najlepszych Gran Derbi ostatnich lat zostało przez Canal+ totalnie rozwalone przez Dudka. 0 emocji, stronniczość na korzyść Realu, problemy z budową co drugiego zdania. Ja nie wiem kto go zaprosił do tej roli. Kapitalny mecz, a Dudek komentuje jakby oglądał IV ligę polską. Emocji na boisku maksymalna ilość, a Dudek zasypia przy oglądaniu. Współczuje Wolskiemu, że musiał z nim współpracować. Wymysł Pauliny jako prowadzącej kompletnie się nie sprawdził. Nie potrafiła kompletnie zapanować nad ekspertami, nikt nie wiedział kiedy ma mówić. Koszmar! Wszystko to jest bardzo dziwne, bo od lat Canal+ zapewnia kapitalna otoczkę tego meczu, a tutaj kompletny blamaż.

Kto będzie o tym pamiętał przy takim meczu? Świetne spotkanie a ty zajmujesz się drobiazgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie są drobiazgi. Nie płacę ani Barcelonie ani Realowi tylko nc+ i od nich wymagam tego, że czy mecz będzie dobry czy nie, to ich oprawa do meczów będzie zawsze stała na wysokim poziomie. Jakbym chciał sam mecz obejrzeć to bym sobie obejrzał na jakimś zagranicznym kanale i wtedy bym nie wnikał w komentarz (bo języków afgańskich nie znam), ani w studio i profesjonalizm. nc+ bierze spore pieniądze i powinni starać się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, a przynajmniej powinny być wyciągane konsekwencje za taką fuszerkę. A tutaj głównie kolesiostwo i układziki. Z tego co widzę, to akurat na forum panuje opinia, że rzeczywiście oprawa była nie najlepsza, a nie że jeden forumowicz czepia się dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ bierze spore pieniądzę?Pakiet z Canal+Sport początkowo kosztował 119 zł.A teraz stali dostają za 49-59 zł.Dużo osób chciało tanio to mają coś kosztem czegoś.Niestety prawa sportowe kosztują a oferta sportowa jest dość bogata.Jeżeli chodzi o komentatorów od piłki to raczej powodów do narzekań nie mamy.A kolesiostwo i układziki są wszędzie w naszym pięknym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W niedzielny wieczór przed telewizorami zasiadła rekordowa liczba widzów. Średnio spotkanie to oglądało dokładnie 413 983 tysięcy kibiców, co jest najlepszym od ponad trzech lat wynikiem oglądalności w CANAL+ ligowego starcia tych zespołów. Poprzednie El Clasico, rozegrane w październiku 2013 roku, śledziło średnio 340 tysięcy widzów."

 

https://satkurier.pl/news/98421/el-clasi ... idzow.html

PS: świetny wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...