Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dopiero oglądam bramki z Ekstraklasy i zastanawiam się kto komentował mecz Lech-Jaga? Proszę też o wyróżnienie głosów ten starszy głos i ten młodszy głos. Dla przypomnienia jedna z bramek z komentarzem http://ekstraklasa.tv/troche-swiezosci- ... 15597.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dostane od Smokowskiego żadnych na to papierów, no przepraszam - aż taki wpływowy nie jestem. W każdym razie wiem, że się zwraca przede wszystkim z reklam (30sek reklamy kosztuje parędziesiąt tysięcy). Upraszczając 50tys, ok. Mamy 6 kolejek fazy grupowej LM (12 wieczorów) + 13 wieczorów z fazą pucharową. Dajmy na to, że jest do sprzedania 30 miejsc na każdy wieczór (zmiejszylem liczbę, bo zawsze jest więcej reklam....). 30x50=1500000/wieczor. 13x1500000=19000000zł. 19000000x3sezony=57000000. To same reklamy przy transmisjach na żywo.

 

Dodaj sobie także zyski z reklam przy okazji Magazynów LM, a także przy okazji retransmisji. No i oglądalność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dostane od Smokowskiego żadnych na to papierów, no przepraszam - aż taki wpływowy nie jestem. W każdym razie wiem, że się zwraca przede wszystkim z reklam (30sek reklamy kosztuje parędziesiąt tysięcy). Upraszczając 50tys, ok. Mamy 6 kolejek fazy grupowej LM (12 wieczorów) + 13 wieczorów z fazą pucharową. Dajmy na to, że jest do sprzedania 30 miejsc na każdy wieczór (zmiejszylem liczbę, bo zawsze jest więcej reklam....). 30x50=1500000/wieczor. 13x1500000=19000000zł. 19000000x3sezony=57000000. To same reklamy przy transmisjach na żywo.

 

Dodaj sobie także zyski z reklam przy okazji Magazynów LM, a także przy okazji retransmisji. No i oglądalność!

 

Co za bzdury piszesz. :) 50 tys. zł za 30 sekund reklamy to masz w TVN, Polsacie, TVP1 i TVP2 w najlepszym czasie antenowym, a nie na Canal+ Sport. ;) Nie znalazałem cennika reklam na kanałach grupy nc+, ale zobacz sobie cennik reklam kanałów sportowych Polsatu i Eurosportu: polsatmedia.pl Reklamy na kanałach sportowych Polsatu kosztują od 350 zł do maksymalnie 6800 zł przy Formule 1, natomiast na Eurosporcie od 350 zł do maksymalnie 1300 zł. ;) Pewnie przy hitowych meczach LM i ligowych w Canal+ Sport ceny są wyższe, ale niewiele, bo z drugiej strony zasięg Canal+Sport jest dużo mniejszy.

 

Zakup praw do LM zwraca się przede wszystkim z abonamentu, bo część ludzi płaci abonement tylko dla LM. Ale nie z reklam, bądźmy poważni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...