Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, tak źle, tak źle. Ludzie. Przecież Wam się w [beep] poprzewracało.

 

Każdy narzeka ze komentator zły, to teraz ma trzech do wyboru to i tak źle. Ahhhh

 

Pogratulować c+ że przedkłada mecz ligi zagranicznej ponad wszystkie mecze polskie T-Mobile Ekstraklasy... bo niby czemu mecz ligi zagranicznej ma mieć niby lepszą oprawę by Canal+ od klasyków Legii z Lechem czy Legii z Wisłą itp.? Co my z tych Hiszpanów mamy? Czemu akurat ten mecz ma mieć taką oprawę, a nie spotkanie ligi angielskiej czy włoskiej? c+ jak zwykle dba tylko o pewną grupę abonentów, a resztę ma w :censored: ??? Na to wychodzi...

 

Co za amatorka...

 

:crazy: głupota ludzi z tej stacji mnie coraz bardziej zaskakuje (choć lepiej żeby zaskakiwała niż inspirowała... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Was zmusza do oglądania???

Co za ludzie- fantastyczny piłkarsko tydzień w Canal+, a tu ciągłe narzekania!

 

Tak to jest gdy kanał sportowy selekcjonuje transmisje działając stricte wybiórczo, faworyzując jednych kosztem drugich...

 

Można się było tego po nich spodziewać. Pamiętamy jak postępowali z ligą włoską...

 

Ciekawe czy przy okazji meczów: Juventus - Roma, Arsenal - Chelsea itp. też będziemy mieli do czynienia z takimi atrakcjami jakie zafundowali kanalarze fanboyom Realu i Barcelony... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazusie kochany, niektórym to nie można dogodzić. Po prostu Canal+ ten mecz uznaje jako marketingowy priorytet i sprawdza różne "nowości" ;).

A po drugie pamiętajcie o jednym, zawsze można nacisnąć na pilocie "OFF".

Mimo wszystko jest to WYDARZENIE na POLKIM rynku medialnym i tak to traktujmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektórzy tak mają iż zawsze im coś nie pasuje. Gdyby dali podwojny komentarz w naszej kopanej lidze to byłby płacz iż dlaczego nie w innej. W naszą kopaną nie ma sensu inwestowac. Według mnie najlepiej jak by powrócili do tego iż mecze są grane w tych samcyh godzinach a nie to co jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prestiż Canal+ cały czas spada. SuperPiątek już chyba na stale zagościł do studia. Nie ma już atmosfery meczu. Liga+ Extra jest teraz zawsze o innej porze, a nawet z odtworzenia. No i reklamy, reklamy, reklamy. Jeszcze wiosną jak było studio, to nie było reklam. A teraz zejście ze studia oznacza reklamy. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladałem wczoraj mecz Gornika z Jagiellonia

komentowanie tego meczu to parodia !

jak dzieci we mgle

najpierw mówią że kartka żólta nie słuszna

że karny powinien być

a potem że wygrała drużyna lepsza

panowie trzeba być chłopami i tzymać sie tego co powiedziano

ja powiem tyle ...co taki sędzia robi w ekstraklasie ..../Pskit/

a ktos powie , nno oni tego nie moga powiedzieć, to po co komentować?

ps.bedzie jeszcze komentarz jego koleżki/z tej samej PZPN/ w studiu wyjasniający kontrowersje ....karygodne.

moje propozycje

1.jeden komentator na mecz/da rady/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...