Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki wzrost cen? C+ co najmniej 2 razy w roku podnosi cenę i to nie przez takie sztuczki ale po prostu widzialnie. Nie o to tu chodzi. Nie zapewnia abonentom dostępu do wszystkich swoich kanałów. To już lepiej niech je wszystkie usunie od Operatora jak w Orange i zachęca do C+ Online a nie tak na pół gwizdka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś u jakiegoś operatora nie ma dostępu do Canal+ Sport 3 to może ma opcję dostępu do Canal+ Online poprzez tego operatora? To chyba jedyna alternatywa.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz bezpośrednio od CANAL+, to nie jesteś ich abonentem, tylko swojej kablówki. Ta kablówka decyduje czy dołącza cały CANAL+ czy tylko część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o optymalizacji czasu antenowego jako powód zmian jest po prostu śmieszne. 

 

Idealnie to widać przy meczu Ekstraklasy emitowanym o 15:00 w niedzielę. Tak - spokojnie zmieścił się w Canal+Sport. Teraz będzie problem, bo często od 14 jest również hiszpańska albo od 15 angielska. Do tego jeszcze tenis. Przez to ten mecz będzie dostępny pewnie tylko w C+S3. 

 

Obecny system jest znacznie lepszy. Widać to chociażby po wczorajszym dniu. Na C+Sport była do 17 Ekstraklasa, a od 18 dwa mecze NBA. Od 17 Ekstraklasa w C+P. Tenis i coś z hiszpańskiej było w C+S2. A w C+S5 jakieś mecze ligi francuskiej, które przy okazji transmisji żużla spokojnie mogłyby wylądować w C+Now lub C+Family. Gdyby była już wczoraj PGE Ekstraliga to chociażby z meczami NBA byłby już problem. 

 

Prawda jest taka, że to liczenie na dodatkowych abonentów paczki C+. 

Edytowane przez k05
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy. Mecze PGE Ekstraligi są w niedzielę o 16.30 i 19.15. Moim zdaniem finalnie będzie tak, że wszystkie mecze Ekstraklasy dotychczas pokazywane w Canal+ sport dalej będą w tym kanale  poza tym niedzielnym o   godzinie 15.00. Dlaczego zrobiono ten myk? Canal + Sport 5 jest dostępny w wielu kablówkach w niższych pakietach. Bajki o przepełnionych ramówkach mogą sobie wsadzić w buty, oglądam i widzę te kanały pełne powtórek w weekend. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepełnie to jest kanałów sportowych, widać to po transmisjach z tych samych wydarzeń na kilku kanałach. A jak o tym pisałem, to mądrale mi pisały o promocji i zachęcie do wykupienia pakietu premium. To teraz mają, będą dokupywać bez promocji Tak jak powtarzam od zawsze, Canal+ ma taką pozycje na naszym rynku, że ten co chce go mieć to już dawno ma, a bajki o promocji można włożyć tam, gdzie od dziś mówią o przepełnieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o optymalizacji czasu antenowego jako powód zmian jest po prostu śmieszne. 
 
Idealnie to widać przy meczu Ekstraklasy emitowanym o 15:00 w niedzielę. Tak - spokojnie zmieścił się w Canal+Sport. Teraz będzie problem, bo często od 14 jest również francuska albo od 15 angielska. Do tego jeszcze tenis. Przez to ten mecz będzie dostępny pewnie tylko w C+S3. 
 
Obecny system jest znacznie lepszy. Widać to chociażby po wczorajszym dniu. Na C+Sport była do 17 Ekstraklasa, a od 18 dwa mecze NBA. Od 17 Ekstraklasa w C+P. Tenis i coś z hiszpańskiej było w C+S2. A w C+S5 jakieś mecze ligi francuskiej, które przy okazji transmisji żużla spokojnie mogłyby wylądować w C+Now lub C+Family. Gdyby była już wczoraj PGE Ekstraliga to chociażby z meczami NBA byłby już problem. 
 
Prawda jest taka, że to liczenie na dodatkowych abonentów paczki C+. 
Francuska będzie lądować w CANAL+ Sport 5 prawdopodobnie, co wynika z newsa SATKuriera.(przez większość sezonu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał(a):

Tylko że nie wszędzie jest dostępny C+ Sport 3 więc gdzie ci przejde jak mam umowę z innym operatorem? Nie da się ot tak przejść ani zmienić warunków w trakcie trwania. 

Posypią się reklamacje

Reklamacje na co?😂Co masz gwarantowane? Kanał czy treści w nim dostępne?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał(a):

Tenis powinien trafić do C+ Sport 5 gdzie jest najmniejsze obłożenie transmisjami live i najwięcej miejsca na ten najbardziej nieregularne rozgrywki. Ale absurd polega na tym że jest zbyt premium na tą antenę bo wtedy bida z nędza byłaby w C+Sport. Z drugiej strony nadawca ma zbyt dużo wydarzeń na żywo. Komizm w czystej postaci

Ta komizm bo bardzo drogie prawa przenoszą do paczki premium a nie zostaje w kanale który jest w jednym z najtańszych abonamentów. Pisałem już sezon temu te prawa są tak drogie że powinny być w paczce C+. Bardzo dobra decyzja operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi bardziej chodzi o żużel. A tenis podobno ma bardzo dobrą oglądalność. I chyba doskonale wiadomo dlaczego i czyje mecze.Obstawiam że bardziej łakome kąski z każdej dyscypliny powinny lądować w paczce premium a nie kanałach w pakietach. W tych powinni pokazywać te mniej atrakcyjne pozycje z naszego punktu widzenia. Edit ta napodnosili ceny w ofercie na kartę😂 Szczególnie tym co płaca za rok z góry. 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że chodzi o dodatkowe pieniądze, przenosząc żużel do kanałów premium zmusi to kibiców żużla do zakupu dodatkowego pakietu w kablówce lub usługi c+online. Na pięciu kibiców żużla dwóch wyłoży dodatkowe pieniądze. Trzeba jakoś odzyskać pieniądze wyłożone na przedłużone prawa tv w speedway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem wielkim fanem żużla. I i tak mam wykupione opcje gdzie żużel się pojawia. Ale ta zmiana to nie jest zwykłe przesunięcie. W moim mieście żużel to najważniejsza dyscyplina. I gro ludzi ogląda mając w kablówkach wykupiony eleven i właśnie C+S5, jest on dostępny w większości w średnich pakietach. Teraz na dwa mecze będą musieli wykupić całą- dla wielu niezbyt teraz atrakcyjną ofertę Canal +. Kiedyś potężny pakiet a teraz umówmy się - filmowo wiadomo a sport właściwie tylko dla fanów ekstraklasy. Reszta to sorry poziom takiego Eurosportu., który jest dużo tańszy. Gdyby jeszcze w tek paczce była cała ekstraliga- ale to tylko dwa mecze i trzeba jeszcze wykupić Eleven. Może przy nowej umowie to się zmieni- nie wiem. Wiem, że niestety wielu przejdzie na inne "alternatywne" żródła.

Ale wydaje mi się, że dzieje się to w porozumieniu z Ekstraligą. Wielu prezesów narzeka, że Liga jest zbyt dostępna w TV i mniej ludzi chodzi na stadiony. No i teraz będą mieli prawdopodobnie to czego chcieli. Więcej kasy i mniejszą dostępność. Ciekawe czy więcej ludzi w takiej sytuacji przyjdzie na stadion :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bartas_20 napisał(a):

Wielu prezesów narzeka, że Liga jest zbyt dostępna w TV i mniej ludzi chodzi na stadiony. No i teraz będą mieli prawdopodobnie to czego chcieli. Więcej kasy i mniejszą dostępność. Ciekawe czy więcej ludzi w takiej sytuacji przyjdzie na stadion

To jest mało prawdopodobne choćby z tego względu, że stadiony mają ograniczoną pojemność. Ci, którzy chodzili dotychczas, nadal to będą robić, niezależnie od tego, na którym Canal+Sport będą mecze. Zresztą ja się trochę temu podejściu niektórych prezesów dziwię, bo jednak dzięki temu, iż są transmisje ze spotkań, to wciąż jest to dość popularny w Polsce sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Eurosportu🤣  Chętnie bym oglądał Eurosport jakby tam był przynajmniej jedna atrakcyjna Liga piłkarska a tam nie ma nic😂 Tu połowę bardzo słabej La Ligi😂 jest też Ligue1.  Z Eurosportem to można porównywać chyba tylko tenis bo fakt tam jest dużo i z tego co wiem lepsze turnieje.Dodatkowo NBA  - dla mnie oferta bije na głowę Eurosport bo tam praktycznie nic ciekawego nie ma. Transmisje w tv żużla to jedyna możliwość by zobaczyć mecz np z Lublina. Bo tam dostać się na stadion to nie jest taka prosta sprawa.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy no ale NBA to umówmy się ilość fanów w porównaniu do żużla i ekstraklasy to jednak nie ten poziom. Porównałem z Eurosportem bo tak: Tenis owszem zakup super trafiony ze względu na Igę Ale czy to jest coś premium? Dzielone prawa- Kiedyś owszem to był pakiet Premium ale dziś tak nie boję się porównywać bardziej do Eurosportu.  ja wiem, że tu każdy mówi ile tam wynegocjowali sobie za pakiet w ofercie SAT. Ale w kablu umowa tylko na 12 miesięcy i to po rabacie uwaga 47 zł za  miesiąc . I sobie nie wynegocjujesz. I nie piszcie błagam, że każdy może sobie zmienić- wolny rynek. bo dobrze wiecie jak to działa.

Lublin, Wrocław i Grudziądz to wyjątki jeśli chodzi o frekwencję. @Kirk prezesi to większości beton i poczytaj sobie co np; sądzą o TV w lesznie.  Ich interesuje tu i teraz. I jak przepalić hajs z TV,, która najlepiej żeby płaciła i nie pokazywała.  A nie zastanowią się, czy to ich działania nie odpychają ludzi z trybun.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w Netii pełny C+ za 50 zł i nie ma C+3 i C+4. Toż to złodziejstwo bo było kupowane dla Ekstraklasy a 3 i 4 były tylko dublami dla CP. Bardziej bym się spodziewał, że Polsat tak zagra z LM, że nie dadzą w PSP tylko wymyślą coś nowego a nie że C+ w trakcie gry odwali coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bartas_20 napisał(a):

prezesi to większości beton i poczytaj sobie co np; sądzą o TV w Lesznie.  Ich interesuje tu i teraz. I jak przepalić hajs z TV,, która najlepiej żeby płaciła i nie pokazywała.  A nie zastanowią się, czy to ich działania nie odpychają ludzi z trybun.

Że prezesi mają takie podejście to ja wiem, niedawno nawet w Tygodniku Żużlowym był wywiad z prezesem Unii Leszno, który otwarcie sądził, że żużel sobie bez telewizji poradzi, co mi się wydaje raczej niemożliwe, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, jak bardzo opakowana jest zarówno Ekstraliga, jak i jej zaplecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...