Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tyrla napisał:

Na tę chwilę zostaną pokazane 2 mecze Ligue 1.

W piątek o 20:55 na C+S2 mecz AS Monaco - Paris Saint-Germain, w niedzielę o 20:55 na C+S2 Lille OSC - FC Lorient.

W sobotę też Olympique Marsylia - OGC Nice o 20:55 w nSport+. 

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czerstwy napisał:

Pisałem o zakupie w poprzednim sezonie?Nie wiadomo co poszło nie tak może cena była wygórowana.Ale jak pisałem @lucius pisał że ta liga jest bardzo blisko Canal+.

Rozumiem. Wiem co @lucius pisał, wiem że wszyscy uwierzyli i wiem, że nie pykło a potem już nikt nie chciał podejść do tematu, ale jak niecałe trzy miesiace temu przedstawiciele róźnych telewizji twierdzą, że nie są zainteresowani a teraz już są, to musiało się coś wydarzyć (czytaj: piali nam się pod siedzeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

A skąd wiemy/ wiesz , że po stracie?

Bardziej jestem w stanie uwierzyć , że odpuścili sobie Bundesligę (za drogo) wiedząc, że Ligue 1 kupią i mniej wydadzą.

 

W tym sezonie dochodzą im nowe rozgrywki, więc mają większą liczbę lig, natomiast w przyszłym będzie status quo tak jak do tej pory, bo wyleci Bundesliga i będzie Ligue 1, więc można to spokojnie rozpatrywać w kategorii zastępstwa. To samo z Eleven i zakupem praw do ligi portugalskiej. 

 

Ciekawe i jednocześnie śmieszne jest to, że obydwaj nadawcy kupują nowe, niezagospodarowane do tej pory prawa właśnie teraz, kiedy ogłoszono już oficjalnie stratę Bundesligi, a nie wiadomo co z następnymi rozgrywkami. Zaryzykuję tezę, że gdyby wszystko zostało po staremu to raczej nikt ani Ligue 1, ani Ligą NOS, by się nie interesował. Jeśli już to może tą francuską, jeśli cena praw znacząco spadła przez ostatni kryzys finansowy ligi. 

Edytowane przez lukas_k
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że w obecnych czasach będzie ciężko utrzymywać prawa , choć z drugiej jednak strony , wiele ludzi choć uwielbia daną ligę przestało już namiętnie oglądać mecze, bo brak kibiców psuje widowisko. Jaka by druzyna nie grała to bardziej to wszystko na sparing wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej miedzynarodowej konkurencji wcale nie będę zaskoczony jeżeli Canal+ i Eleven razem wystartują w przetargu na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.  

 

Swoją drogą to ciekawe czy jakaś stacja zdecyduje się nawiązać współpracę z Smokowskim w związku z zakupem ligi francuskiej.  

I jeżeli tak, to która.  

 

W sumie Eleven to już Polsat.  Może to nie ma żadnego znaczenia,  ale w grudniu w Canal+ pojawią się trzy filmy,  których koproducentem był Polsat / Cyfrowy Polsat.  Wcześniej inny film Polsatu - "Najlepszy" miało pokazać HBO - ostatecznie film nie trafił na antenę tej stacji i w tv pojawił się dopiero właśnie w Polsacie bez emisji w kanale typu "premium". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

No fajnie, że Eleven wygrał przetarg na La Liga. Ciekawe, czy i tym razem podzielą się z C+.

Wystarczyłoby wejść w link podany przez użytkownika @odja
Ale jak widać jest to za trudne.

 

7 godzin temu, odja napisał:

 

Nie mówiąc o tym, że jeśli "zostaje po staremu" to Eleven i C+.
Chyba, że nie wiesz gdzie obecnie jest La Liga.

Edytowane przez Bushiken
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, Bushiken napisał:

Wystarczyłoby wejść w link podany przez użytkownika @odja
Ale jak widać jest to za trudne.

 

 

Nie mówiąc o tym, że jeśli "zostaje po staremu" to Eleven i C+.
Chyba, że nie wiesz gdzie obecnie jest La Liga.

Akurat przeczytałem artykuł, informację o tym, że Eleven wykupił prawa to niemal pewniak, natomiast sublicencja dla C+ to już dywagacje autora artykułu. Poczekajmy na oficjalne informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...