Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouth jak mają powody, to czemu nie... Przecież jak Polsat kupił sobię ligę czeską to też się smialiśmy :).

Liga angielska to nadal jest znaczący plus, ale prawa są dość mocno ograniczone (choć to nie do końca wina C+) i emisje w 4K też są niepewne patrząc na to co było w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Szczerze to śmiać się powinny osoby , co nie chcą mieć nic wspólnego z Canal+.

Osoba wykupująca Ekstraklasę tapla się w tym bagienku. Mimo tego ,że może nie jest świadoma tego.  

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bugmenot napisał:

@umek Polsat Sport wakacje ma ciekawe. Siatkówka - najpierw Liga Narodów, potem memoriał Wagnera, potem eliminacje do Olimpiady (swoje tu też robią sukcesy naszych reprezentacji), Wimbledon i inne tenisowe turnieje (teraz ATP z Hamburga), Diamentowa Liga, ICC, boks, UFC itd itp.

@kingofsouth no na ten moment to oznacza tyle, że na razie C+ nie ma praw ;).

Zgadza się. O tej porze roku CP rządzi. Brakuje mi w C+ właśnie tenisa na poziomie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wojtmen napisał:

Tylko głupek będzie narzekał, że nc+ pokaże dodatkową ligę, wam to nigdy nie dogodzi. Ubędzie Wam coś przez to? Przeżywacie to jak stonka wykopki...Zawsze narzekanie a że mało praw źle a że więcej źle... typowi Polacy.

U nas nigdy nikomu nie dogodzisz. Polsat jak miał ligę ukraińską i rosyjską to były śmichy chichy, kto to ogląda itp. Jak zrezygnowali z pokazywania tych lig to na forum była jazda po Polsacie czemu zrezygnowali :D Zawsze źle :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FanMMA napisał:

Jeśli chodzi o "rządzenie" w lecie to publiczna zdecydowanie jest lepsza niż te premium.

Dokładnie TVP Sport dla mnie osobiście jest bardziej wartościowe niż te całe Polsaty.Na których kompletnie nie ma co oglądać boksu coraz mniej a i sporo gal to dla desperatów.Ja je abonuje dla sportów walk a najbardziej UFC.Gdyby nie UFC to nie wiem czy w skli tygodnia poświęciłbym tym kanałom choć 30minut.A C+ to wiadomo teraz martwy sezon ale gdy ruszają ligi jest na bogato.Dodatkowo uzupełniam ofertę Serie A w Eleven.NBA to mało kto ogląda dużo bardziej wartościowy jest żużel.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy weekend (+poniedziałek) z Ekstraklapą w Canal+ Sport 3 HaDe mogę uznać za udany, a rekompensatą za niektóre nudnawe mecze była oprawa+komentarz - tak trzymaj Kanalio! :)

 

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

To, że ostatnio było ogłoszone 11 lipca 2018 nie znaczy , że nie będziemy mieli nadal.

 

Może właśnie trwają naciski na właściciela praw do NBA i to jeszcze trochę potrwa? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mingo napisał:

U nas nigdy nikomu nie dogodzisz. Polsat jak miał ligę ukraińską i rosyjską to były śmichy chichy, kto to ogląda itp. Jak zrezygnowali z pokazywania tych lig to na forum była jazda po Polsacie czemu zrezygnowali :D Zawsze źle :D

Liga ukraińska po[beep]adła, ale liga rosyjska to 6 liga Europy według rankingu UEFA.

 

12 godzin temu, Pawop napisał:

Akurat Polaków bardziej interesuje golf niż NFL.

NFL ma w Polsce coraz więcej sympatyków, podobnie jak rozwijająca się polska liga futbolu. Podejrzewam że prawa do NFL do najtańszych nie należą stąd brak transmisji w polskich tv.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska kommentator do ekstraklasy

Plan transmisji drugiej kolejki w nc+:

piątek, 26 lipca
17:30 Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K
prowadzący: Żelisław Żyżyński; gość: Maciej Murawski
20:25 Lech Poznań - Wisła Płock, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

sobota, 27 lipca
17:10 Cracovia - ŁKS Łódź, CANAL+ SPORT
komentarz: Tomasz Ćwiąkała - Grzegorz Mielcarski
19:40 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K
komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
22:00 Liga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Michał Wodziński; gość: Andrzej Juskowiak

niedziela, 28 lipca
14:40 Korona Kielce - Legia Warszawa, CANAL+ SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
17:00 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, CANAL+ i CANAL+ 4K
komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
17:10 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
19:30 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak
21:30 Turbokozak odc. 2, CANAL+ SPORT
prowadzący: Bartek Ignacik; gość: Adam Buksa

poniedziałek, 29 lipca
17:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT
prowadzący: Filip Surma; goście: Paulina Czarnota-Bojarska, Radosław Majdan
21:00 Ekstrapaka - skróty wszystkich meczów 2. kolejki PKO Ekstraklasy
redakcja: Wojciech Brzozowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacekmalina30 napisał:

Ekstraklasyka fajny był pomysł, bo myślałem że jak w TVP Retro Sport pokażą cały mecz. A tutaj 20 min. I zamiast Pawła Zarzecznego zobaczyłem Marciniaka.

 

Ale kiedyś to fajne były transmisje. Żałuje bardzo że nie miałem wtedy C+, mecze w dzień, sami polacy na boisku.

I poziom jak na ówczesne czasy był wyższy :)

 

Do dziś mam w szafie szalik Widzewa z tamtego okresu. 

 

Dzisiaj ładne stadiony, kibice a nie kibole jak kiedyś, a na boisku celebryci zamiast piłkarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do NFL sprzedawał dotychczas MP&Silva, stąd te prawa lądowały w Eleven. Od zeszłego roku, przynajmniej na jakiś czas prawa sprzedawała sama liga i prawdopodobnie nie mieli rozpoznania rynku i żądali dużych kwot. Być może jak znajdą pośrednika na nasz region, to NFL ponownie gdzieś u nas zagości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...