Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, uski napisał:

Dokładnie jeden z tych modeli.

4 godziny temu, kkzk81 napisał:

Jak myślicie, czy waszym zdaniem długo będzie trzeba czekać aby w platformie oferowano do multiroomu dekodery 4K?

Rozumiem, że masz na myśli dekodery dodatkowe. Pewnie co najmniej do czasu wprowadzenia takowych do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak dekoder główny odłączę od prądu multiroom przestanie działać. A wiecie może czy jak dekoder główny będzie włączony, ale odepnę od niego kabel antenowy, do multiroom będzie działał (do multiroomu oczywiście idzie osobny kabel od anteny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się łączą po wifi więc myślałem, że jak główny straci zasilanie, multiroom też przestanie działać. Ale, OK - dzięki za odpowiedź.

 

A czy kiedykolwiek multiroom przestanie działać jeśli główny dekoder straci sygnał antenowy, ale do prądu będzie włączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mikizncplus napisał:

Masz 1 MR czy więcej? Oraz jaki typ MR. Jeżeli jest to MR Standard łączony w sieci i 1 dekoder, który jest na zobowiązaniu to tylko na podstawie reklamacji. Napisz że utraciłeś dostęp do technicznej możliwości odbioru sygnału w drugim pokoju i powinni dać zgodę :D

 

MR stary po C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemm82 napisał:

One się łączą po wifi więc myślałem, że jak główny straci zasilanie, multiroom też przestanie działać. Ale, OK - dzięki za odpowiedź.

 

A czy kiedykolwiek multiroom przestanie działać jeśli główny dekoder straci sygnał antenowy, ale do prądu będzie włączony?

Jeśli chodzi o multiroom od ITI to przestanie działać już po kilku sekundach od wyłączenia od prądu dekodera głównego, ale po odkręceniu anteny chyba będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Mikizncplus napisał:

To możesz zwrócić. Tylko pewnie masz go darmowy, więc pytanie, czy jest sens. :P

Tak, mam darmowy i  teraz nie zamierzam z niego rezygnować. Zadałem to pytanie dlatego, że gdyby po przedłużeniu umowy mając dwa dekodery np. Ultrabox 4K i Sagemcom DSI83 oraz MR post C+, operator mógłby wymusić działanie MR w sieci, a takiego MR bym nie chciał. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czy w związku ze zmianami systemów kodowania, które mają się odbyć do końca lipca jest ryzyko, że stary Multiroom (dekodery nie połączone w jednej sieci) przestaną działać i trzeba będzie zmienić multiroom na nowy?  Wydaje mi się, że są to różne kwestie, ale chciałbym się upewnić czy nie czeka mnie przykra niespodzianka po przedłużeniu umowy.

Edytowane przez schwung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem się z wami podzielić radosnym przeciekiem odnośnie multiroom.

Wczoraj byłem w salonie PC+ i przy okazji dowiedziałem się, że od Jesieni ma być możliwość multiroomu na kilku Ultraboxach 4K. Główny w wersji z dyskiem a inne bez.

Niestety dalej nie da się multiroomu gdzie master albo slave to moduł :(

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...