Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje dekoder do Multiroom. Obecnie mam wykupiony na własność kilka lat temu samegcom dsi87, który niestety już wysiada, obraz na nie których kanałach klatkuje i nie idzie oglądać. Co mogę dobrać z nc i jaki koszt. Dekoder ma być dla rodziców, także może być jakiś zwykły byle działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko standardowe oferty w salonie nc+, czy przez DUK coś da się lepiej wytargować?

Konsultant stwierdził, że nie ma możliwości do kart camelon wynająć drugi dekoder i trzeba wymienić wszystko łączcie z kartami. Prawda to czy ściemnia ?

Edytowane przez juveadamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumie nie możliwości wzięcia na wynajem drugiego dekodera tak ?

Co jeśli nie mam możliwości przejścia na ich multiroom wifi a tym bardziej przez kabel ?

Czy nie jest tak, że skoro mam umowę podpisaną na dwie nie zależne karty to nc powinno mi dać możliwość odbioru oferty. Jest podstawa do zakończenia umowy ?

Dodam, że wcześniej używałem wykupionego na własność od cyfry sagemcom dsi87 na którym obecnie nie da się oglądać bo na kilku kanałach przycina obraz.

Edytowane przez juveadamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy wymianie 2 cameleonów zostawili jedną kartę ale sparowali ją z dekoderem głównym. Nie sprawdzałem czy działa na innych, muszę sprawdzić (mam 1 główny i 2 "boczne"). P.saw niestety u mnie karty przestały wspólpracować z tymi dekoderami, działały tylko  w sprzecie od operatora, stąd wymiana.

Edytowane przez weni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2018 o 12:26, nieczęstygość napisał:

1.Jaki cennik obowiązuje teraz w MR nc+ w przypadku wybrania dekodera WifiBOX+ jako dodatkowego? Jaka opłata aktywacyjna/ miesięczna za dekoder/ dopłata za MR? W internecie znalazłem różne wersje cenników, ale żaden aktualny. Wydają w ogóle jeszcze te "stare" dekodery do MR? Oczywiście nie interesują mnie inne dekodery poza tym, tak tylko pytam, bo jednym cenniku znalazłem info, że za te "stare" jest mniejsza opłata aktywacyjna. Ale to był stan na 2016 rok.

 

 

W dniu 29.09.2018 o 12:35, andrzejgratis napisał:

Multiroom dla obecnych 49 zł aktywacja za dekoder + 10 zł do rachunku. Powinni Ci wydać wifiBox+.

 

A więc jednak te "stare info z internetów" było prawidłowe, a kolega mnie wprowadził w błąd,  kiedy dokupowałem MR opłatę aktywacyjną za wifiBOX+ miałem 99zł,  za 49zł wydają turboBOX+ lub BOX+

 

Mam jeszcze takie jedno pytanie które mnie dręczy; co prawda udało mi się skonfigurować za pomocą internetu MR nc+, to jednak były z tym problemy, bo dosył informacji o MR do głównego dekodera przyszedł dopiero po  telefonach do specjalistów/konsultantów, to na początku sam dekoder jak i konsultant sugerował,  że prostszym sposobem na parowanie sprzętów jest przełożenie kart, a dokładniej tej z głównego do dodatkowego. Tylko, że w mediaboxie jest CONAX, a w wifiboxie NAGRA Cayman, przez co dodatkowy dekodery po przełożeniu kart pokazywały info, że karty są nieprawidłowe, na co specjalista nc+ powiedział, że powinny zadziałać (?) Powinny czy nie ? :D  :D (nie znam się na systemach kodowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...