Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie połączenia dwóch dekoderów w usłudze MR. Jeżeli dekoder główny Mediabox+ (bez WiFi) będzie podłączony do routera kablem ethernet, a drugi WifiBox+ do tego samego po wifi, to usługa będzie działać? Czy obydwa muszą być po wifi lub 2x po ethernet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli główny dekoder ma być bez 4k to pozostaje Ci wybrać Wifipremium box, moim zdaniem jest dobry. Najlepsze na tą chwilę dodatkowe dekodery to wifi boxy, jedni chwalą drudzy nie. Sam ocenisz czy się nadają. Gdy ja brałem rok temu multiroom przy trwającej umowie aktywacja kosztowała 100 zł (za każdy) , nie wiem czy zeszli z ceny przez ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fr86 napisał:

Jaki w tym momencie jest koszt multiroomu na 3 telewizory przy ważnej umowie? Jaki dekoder główny jest najlepszy (bez 4K) i jakie do tego dobrać dekodery dodatkowe?

Jeśli masz sieć kablową to bierz mydelniczki.Najlepsze i najtańsze.W przypadku połączenia po wifi skazany jesteś na wifiboxy i niestety spory jednorazowy wydatek.Dekoder główny to obecnie chyba jedynie wifipremium.Mediaboxy nie wiem czy są jeszcze dla nowych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Korzystam do tej pory z dekoderów po cyfrze pace i dsi83, umowa konczy sie w grudniu i juz sa telefony z ofertami ale to nie istotne na razie.

Pani zaproponowala mi wymiane dsi83 co mnie nawet cieszy, ale mam pytanie bo może ktoś miał podobną sytuacje.

Mr mam po cyfrze, a  wymieniony zostanie jeden dekoder, pani mowi ze napewno nie bede musial ich łączyć.

Pytanie, czy skoro otrzymam nowy dekoder ( dsi83 obecnie jest głownym wg Pani) to będe mogł do niego dobrać multiroom ( 1dodatkowy najlepiej z wifi) na nowych zasadach czyli polaczyć w sieć??

A Peace jako 3 działałby osobno??.   Czyli w sumie 3 dekodery mieć. Peace po cyfrze i 2 nowe polaczone???. Czy jakos inaczej to musi zostać załatwione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 19:14, fr86 napisał:

Jaki w tym momencie jest koszt multiroomu na 3 telewizory przy ważnej umowie? Jaki dekoder główny jest najlepszy (bez 4K) i jakie do tego dobrać dekodery dodatkowe?


Wymiana z dwóch Pace na 3 x WifiBox- aktywacja główny 0 PLN , dwa pozostałe 99 PLN. Do tego główny co miesiąc 5 PLN a każdy dodatkowy 10 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaki cennik obowiązuje teraz w MR nc+ w przypadku wybrania dekodera WifiBOX+ jako dodatkowego? Jaka opłata aktywacyjna/ miesięczna za dekoder/ dopłata za MR? W internecie znalazłem różne wersje cenników, ale żaden aktualny. Wydają w ogóle jeszcze te "stare" dekodery do MR? Oczywiście nie interesują mnie inne dekodery poza tym, tak tylko pytam, bo jednym cenniku znalazłem info, że za te "stare" jest mniejsza opłata aktywacyjna. Ale to był stan na 2016 rok.

2. Czy istnieje teoretycznie możliwość  "dołożenia" jako MR 4K Ultrabox+ jako niby główny, a dotychczasowy główny mediabox+ potraktować jako dodatkowy? Tak czysto teoretycznie?. Jakie ceny obowiązują tam teraz za te ultraboxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom dla obecnych 49 zł aktywacja za dekoder + 10 zł do rachunku. Powinni Ci wydać wifiBox+.

Nie ma możliwości zrobienia MediaBox+ jako MR.

UltraBox+ 4K przy przedłużaniu umowy za 0 zł. Wymiana tak jak w Twoim przypadku w trakcie trwania umowy będzie wiązać się z 99 zł aktywacją + 15 zł co miesiąc do rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2018 o 11:56, andrzejgratis napisał:

Jestem po wymianie swojego starego Sagemcom DSI87 na wifiBox+ za free. Opłata miesięczna za MR, bez zmian - 10 zł. ;)

 

Czy w dalszym ciągu występuja problemy z tym dekoderm, typu zwiechy, samodzielny restart itd? Mam starego ITI-5800S i tez się zastanawiam nad wymianą, głównie przez EPG, poza tym ten starty dekoder chodzi idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Wifibox działa dobrze, samodzielne restarty się nie zdarzają a zwiechy czasem łapie szczególnie na kanałach dla dorosłych gdzie trzeba wklepać PIN i z tym czasami ma problem. Nie wiem jak jest u innych ale u mnie EPG pozostawia wiele do życzenia, są luki w programie na różnych kanałach lub też całkowity brak EPG. Pod tym względem jestem z niego nie zadowolony.

Edytowane przez Ozzy666
Pomyłka w nazwie dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Główne to pewnie Wifipremium box lub Ultrabox 4K, były też mediaboxy ale nie orientuję się czy są nadal dostępne. Do multiroom to Wifi box i nie tak dawno były jeszcze Sagemcom DSI83 ale od niego radzę trzymać się z daleka. Rok temu dobierałem multiroom do swojej umowy i mydelniczka była dla mnie nie dostępna przynajmniej w moim APS. Musisz się popytać jak to wygląda w twoich punktach w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...