Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u Was ja teściowi negocjowałem przedłużenie on ma sprzęt po nce (tuner 320 HD Giga) ..Dali prawie wszystko przy przedłużeniu za niecałe 7 dych ale aby dostać to nowum to za prawie ten sam abonament chcieli coś koło 100 zeta i aktywację ( opłata ) Teściu pozostał przy starym tunku ( jemu wystarcza) . Czyli nie bardzo chcą dawać te nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę posiadaczy dekodera o odpowiedź.

Jak wygląda sytuacja po podłączeniu prywatnego, zewnętrznego dysku np. 1TB. Czy nagrania będą rejestrowane na dwóch dyskach i będzie do dyspozycji 1,5 TB?

Czy to znaczy, że nagrania zapisywane są najpierw na domyślnym dysku 500 GB a po zapełnieniu go, dekoder zapisuje na dodatkowy, zewnętrzny dysk?

Jak w ogóle dekoder reaguje na zewnętrzny dysk, czy są jakieś problemy z odtwarzaniem nagrań z takiego dysku?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym, że przy wymianie dysk zostaje u abonenta, a wymieniamy tylko skrzynkę - wielu zależy na nagraniach - ale gdzieś w specyfikacji napisali, że prywatny dysk zewnętrzny max 1 TB. Mimo wszystko dla mnie to brzydal i swojego mediaboxa nie wymię na to cudo :D

 

Czyli info o możliwości podłączenia 1TB to nieporozumienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tylko blokada softu, to aż trudno w to uwierzyć, że ncplus po raz kolejny popełnia WIELKI BŁĄD.

Jak można przy takiej ilości kanałów HD proponować dekodery z 500 GB gdzie realnie do wykorzystania jest ok 350GB (czyli w porywach do ok 30 godz. nagrań).

Każdy kto odrobinę bardziej intensywniej korzysta z dysku wie o czym jest mowa. 500GB to nieporozumienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz,zaraz.

Na forum nc+, przedstawiciel nc+ pisze że ten dekoder obsługuje dysk 1TB. Cytuję

,, Dekoder obsługuje dysk do 1TB. Jeżeli podłączy się do niego większy dysk i tak zajmie tylko 1TB, reszta pojemności nie będzie obsługiwana. Minimalna pojemność 500GB,,

Jak to więc właściwie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz,zaraz.

Na forum nc+, przedstawiciel nc+ pisze że ten dekoder obsługuje dysk 1TB. Cytuję ,, Dekoder obsługuje dysk do 1TB. Jeżeli podłączy się do niego większy dysk i tak zajmie tylko 1TB, reszta pojemności nie będzie obsługiwana. Minimalna pojemność 500GB,,

Jak to więc właściwie jest?

Podpinasz 1 TB a korzystasz tylko z połowy.Przynajmniej takie były informacje w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dla mnie to brzydal i swojego mediaboxa nie wymię na to cudo :D

 

 

Oj zebys sie nie zdziwił :wink: wymienisz szybciej niz Ci sie zdaje :jupi: ...nie oceniaj go po wyglądzie ale po tym co "umie" a obraz w porownaniu z mediaboxem to inna klasa :D

 

A mógłbyś nas wtajemniczyć, co niby więcej umie brzydal premuimbox od mediabox? Na razie wiemy, że ma mniej i gorzej wygląda jest wolniejszy i zieje taniością z daleka. Jakość obrazu jest istotna ale zauważyłem, że tylko Ty piszesz o rzekomo lepszej jej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ma pisac ? poczekaj miesiac jak więcej "ich" będzie na forum na razie 3 osoby moga cos powiedziec...cyfra tv tez pisze o obrazie na+

 

"zieje tanioscią z daleka" po czym tak wnioskujesz miales go w rekach oglądales macałes he he? wolniejszy jest i to ja o tym pisałem nie znaczy to ze żółw w porownaniu z media szajsem :D

ps. mi akurat ten typ "pudła" odpowiada pasuje do lakieru białego do mebli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...