Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem pewną ankietę na konkurencyjnym portalu. O to wyniki:

W zakończonej właśnie ankiecie, czytelnicy portalu xxxxxxx oceniali nowy dekoder nc+ do odbioru telewizji satelitarnej - wifi Premiumbox+.

 

 

Co sądzisz o nowym dekoderze nc+- wifi Premiumbox+?

 

Dobry wygląd, dobra specyfikacja - 31.5%

 

Kiepski wygląd, dobra specyfikacja - 13%

 

Kiepski wygląd i specyfikacja - 42.6%

 

Jest mi to obojętne - 13%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie premiumboxa.

Jak podepniemy dysk 1TB , dekoder i tak wykryje go jako 500gb. Więcej nie będzie działać. Taka blokada softu.

Odnośnie aplikacji internetowych.

Youtube oraz WiMP nie działa zostały one z tego softu wykrojone.

To jest przygotowanie do wycofania tego z mediaboxa oraz turbo.

 

To tak jeżeli nie było nic na ten temat :) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej czemu ich gorzej traktują, mam francuskiego LeCube w domu, jest większy i brzydszy od naszego odpowiednika, dysk wbudowany tylko 320 GB :?

 

Jest jeszcze nowsza wersja z odłączanym dyskiem ale ta wersja ma identyczną obudowę jak u nas (nawet te same dyski Sagemcoma), a użytkowo niczym się nie wyróżnia, zwykły dek z podpinanym dyskiem :]

 

A to nie podpada pod nietolerancję rasową, że nas gorzej traktują, w końcu to jedna i ta sama firma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę w przyszłym tygodniu podpisać umowę i zastanawiam się czy brać Wifi Boxa(99zł aktywacja) czy tego niby Premium Boxa(199zł aktywacja). Zależy mi na opcji nagrywania, czasami leci kilka premier w tym samym czasie, a później przez tydzień lecą o niekomfortowych godzinach.

Jak w tych dekoderach jest z planowanym nagrywaniem?

Nie ma problemów, łatwa obsługa?

Posiadam dysk 500GB który w niedalekim czasie chcę zastąpić większym, więc ten byłby wolny, a może lepiej zainwestować w Premium i mieć dwie głowice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie premiumboxa.

Jak podepniemy dysk 1TB , dekoder i tak wykryje go jako 500gb. Więcej nie będzie działać. Taka blokada softu.

Odnośnie aplikacji internetowych.

Youtube oraz WiMP nie działa zostały one z tego softu wykrojone.

To jest przygotowanie do wycofania tego z mediaboxa oraz turbo.

 

To tak jeżeli nie było nic na ten temat :) .

Pozdrawiam

A taka zagrywka w nc+ była niepamiętam któryś dekoder ma w standardzie 250 dysk jak zapłacisz to ci odblokują do 500 tutaj pewnie podobny trick zastoaują byle extra kasę wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tak.

Wychodzą z założenia , że 500gb w zupełności wystarcza.

Dysk 1tb był tylko ciekawostką aby sprawdzić jakie będzie zainteresowanie i nie tylko, ale o tym :censored:;)

@mateuszj14

 

Wiadomo ,że na wifibox + nagrasz jedną audycje i nic nie oglądniesz w międzyczasie. ( chyba ,że chcesz nagrywać i oglądać z tego samego transpondera )

Na premium wifibox+ będziesz mógł oglądać i nagrywać jednocześnie ( bo są dwie głowice ) , ale nie nagrasz paru audycji o tej samej porze tego samego dnia ( bo głowica będzie już nagrywać ) czyż o to Ci chodziło , a może o coś innego ?

Bo tak zrozumiałem Twoje zapytanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze prawdopodobnie o promocji dla przechodzących bo cennik z aktywacją jaką podaje się zgadza.

Nie ważne dla kogo, tym bardziej dla stałych powinno być 0. Skoro dla nowych jest, to niech walczy i to. Niby dlaczego łaskę mają robić.

https://ncplus.pl/sklep/promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Tomas73 zamilkł :) są dwie możliwości:

1) jest tak mega wypaśny, że został całkowicie pochłonięty w czasoprzestrzeni i o nas zapomniał :)

2) jest tak mega do d... że w porywach frustracji wyrzucił go przez okno i nie ma czego relacjonować ;)

Ja też czekam jakby co na rejeszyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...