Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Tomas73 zamilkł :) są dwie możliwości:

1) jest tak mega wypaśny, że został całkowicie pochłonięty w czasoprzestrzeni i o nas zapomniał :)

2) jest tak mega do d... że w porywach frustracji wyrzucił go przez okno i nie ma czego relacjonować ;)

Ja też czekam jakby co na rejeszyn :)

Na forum. n-ki był dział " Złote Myśli".Ponieważ tu nie ma takiego działu Twój post może stanowić szablon odpowiedzi w podobnych sprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie czy jesli ktos z Was posiada ten dekoder to czy moze sprawdzić czy ładują sie filmy i działa usługa prapremiery TVP.pl , seriale+ i fun vod oczywiście chodzi mi o wersje satelitarna tych usług .

 

Mam pytanie jeszcze czy ten dekoder pracuje z karta cameleon 0100 czy tylko te nowe ?

 

Z gory dzieki za info

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nowe karty do tego Premiumboksa, działające wyłącznie w systemie Nagra, już bez tunelowania Mediaguard. Pisał o tym @Cyfra.tv.

 

Ciekawe, jak w końcu z tymi nowymi kartami będzie - będą sparowane z tym Premiumboksem czy nie? A nawet jeśli nie, to czy będzie możliwe działanie tych kart w czytnikach popularnych tunerów niededykowanych, takich jak Ferguson, Golden Interstar, Opticum etc.?

 

Wygląda na to, że nowy CAID 1884, który kilka tygodni temu pojawił się na kanałach z NC+, jest właśnie przeznaczony dla tych nowych kart Nagra, a nie dla żadnych tam dosyłów dla kablówek jak niektórzy myśleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@freeze7 to chociaż jak podpinasz dysk swój powinieneś mieć rzeczywistą pojemność a nie 500 bo oni tak uważają myślę że będzie coś płatnego jak będziesz chciał mieć więcej niż 500

 

No , a wiadomo tyle nie będzie.

Do swojej dyspozycji będziemy mieć około 330Gb. Wiadomo reszta będzie przeznaczona na VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Obawiam się że przy planowanym nagrywaniu jednego programu, time-shiftcie w tle drugiego i oglądaniu z dysku trzeciego jednocześnie usb 2.0 się nie wyrobi ( bardzo często tak na turbaczu robię :) jest to ktoś w stanie sprawdzić?

 

Zupełnie niepotrzebnie się obawiasz. A dlaczego USB 2.0 miałby się nie wyrobić? Według specyfikacji zapewnia on transfer na poziomie 480 Mbit/s - czyli około 60 MB/s. To oczywiście teoria ale załóżmy tylko połowę tej prędkości czyli 200 Mbit/s (25 MB/s). Jaki jest bitrate programów nadawanych z satelity? Dla HD jest to w naszych warunkach maksymalnie 10-12 Mbit/s. Znowu załóżmy dużo więcej niż w rzeczywistości czyli praktycznie nieosiągalne 20 Mbit/s. Przy nagrywaniu dwóch programów i oglądaniu trzeciego mamy w tym wypadku maksymalnie 60 Mbit/s (7,5 MB/s). W praktyce dużo, dużo mniej. A więc porównując te dwie wielkości 200 Mbit/s (zaniżona maksymalna przepustowość portu USB 2.0) vs 60 Mbit/s (zawyżone maksymalne zapotrzebowanie na transfer) widzimy, że możliwości tego portu są dalece większe niż największe nawet zapotrzebowanie na transfer. Myślę, że dlatego również nie wprowadzali USB 3.0, eSata itd. Byłoby to praktycznie bezcelowe, bo w praktyce niczego by nie przyspieszyło ani nie uczyniło bardziej komfortowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja eSATA by się przydało żeby przenosić duże pliki z dysku na dysk a USB 3.0 jest wyznacznikiem zaawansowania technicznego i też przy dużych plikach się przydaje jednak jeżeli ktoś dalej stosuje USB 2.0 to jest postrzegany jako nieudolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Tylko że są tacy to złomu po N nie wezmą.I co odpuszczą tych abonentów.Nie wierzę jak wciskają abonament za pół darmo aby utrzymać abonentów.Ja złomu nie wezmę albo dadzą konkretny dekoder albo ofertę która mnie powali na kolana.

 

Chyba niektórych dekoderów po C+ nie znasz :woot:

Jako wieloletni abonent n, miałem dziś do czynienia z Sagemcomem po C+.

Włączanie- napis boot 2 min. Tragedia.

 

Dekodery ADB po n- klikasz i od razu działa. Także radzę powstrzymać się z takimi ocenami, gdy nie miało się z dobrym sprzętem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że miałem i Sagemcoma i 2 Nboxy i teraz mam Newboxa+ do tego kilka dekoderów CP.A zaczynałem dawno od TVsat jeszcze analogowej.Także odbiorników przez te ok.17 lat posiadałem już wiele.Dekodery ADB po N klikasz i od razu działa dawno mnie nikt tak nie rozbawił.Włącz z prądu i włącz i sprawdż ile dokładnie startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...