Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciebie opinie innych nie przekonają
Mam media.. i na razie nie zamierzam go wymieniać.. A umowę mam do 2016 .(.bodajże luty) Co do tego kranu .. opowiadanie o sprzęcie , którego się fizycznie nie testuje To tak jakby całować się z kobietą ( w moim przypadku ) przez szybę.. Niby można..

Czekam i poczytam z chęcią fizycznych użytkowników tego sprzętu,,

Co do szajsu NC+ mamy demokrację..!! Każdy może mieć super , hiper własny dekoder..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Empy co Cię tak denerwuje w mediabox w porównaniu np. do Turbacza?

2. Nikt jeszcze nie zwrócił uwagi że w końcu jest prawdziwy tryb standby 0.3W ( tak wiem, będzie się uruchamiał długo jak przy pierwszym włączeniu zasilania ) i 12W w trybie pracy ( mam nadzieję że z podłączonym dyskiem) vs turbacz 24W non stop to spore oszczędności

3. Obawiam się że przy planowanym nagrywaniu jednego programu, time-shiftcie w tle drugiego i oglądaniu z dysku trzeciego jednocześnie usb 2.0 się nie wyrobi ( bardzo często tak na turbaczu robię :) jest to ktoś w stanie sprawdzić?

4. Wyświetlacz... narzekacie na brak alfanumerycznego ale tak szczerze po co ma wyświetlać nazwę kanału??? Kiedy nie lecą reklamy wiadomo jaki kanał oglądamy a jak nie wiemy to info albo OK i już wiemy. Poza tym i tak większość chyba ma swoją listę kanałów i się porusza + - wedle swojej ulubionej kolejności albo naciska OK i też można szybko sprawie wybrać. Jedyna chwila kiedy na niego spoglądam to jak jest wyłączony żeby sprawdzić godzinę, w sumie godzinę mógłby wskazywać cały czas nawet na włączonym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest źle postawione pytanie. Już się najadłem dedykami. A denerwują mnie problemy z odbiorem i kiepski obraz tylko niech nikt nie wyskakuje że popraw antenę telewizor nie ma problemów tylko media box wiec antena nie jest problemem

A propo USB tu widać cięcia i zacofanie platformy mogli chociaż dać eSATA ale nawet na to ich nie stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to na jakim ogląda na Mediaboxie.Ciekawe tak krytykujecie dekodery NC+ to myślałem że myślicie o konkretnym sprzęcie na linuksie.Za 400-500 zł cuda też nie kupisz co najwyżej bardzo przeciętny tuner oczywiście bez dysku.A tak nawiasem mówiąc ile miałeś modeli z oferty NC+pisząc że są koszmarne?A może miałeś jakieś dekodery z konkurencji do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No inną ja bym powiedział bardziej czuła. Można spędzić cały dzień poprawiając antenę a i tak żadnej poprawy nie będzie.

To wina nc+ i jej oszczędności a właściwie przerzucania kosztów na klienta Sky zamontuje ci antenę i ustawi i nie może sobie pozwolić żeby technik spędził pół dnia na "precyzyjne" ustawienie anteny bo technik też musi normę wyrobić a nie być wzywanym 10 razy do tego samego klienta bo trzeba doprecyzować ustawienia nc+ ma to gdzieś i radź sobie człowieku sam i nie musi się martwić żeby wydać 10 euro więcej na głowicę bo to twoje zmartwienie że nie obiera a podpisałeś umowę to musisz płacić rączki mamy czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś inni abonenci po precyzyjnym ustawieniu oglądają i nie narzekają.O co Ty masz pretensje do operatora?Ze wymaga precyzyjnego ustawienia anteny po którym wszystko działa jak należy?Skoro w SKY tak dobrze to po co brałeś NC+?Idż do SKY tam dają idealne dekodery ustawiają anteny i pewnie większość oferty za 70 zł.Jak wzywasz 10 razy do ustawienia anteny to pogratulować fachowców.Znam sporo osób co sami ustawili antenę na oko i nie mają problemów z odbiorem.Nie chcesz precyzyjnie ustawiać anteny to kup większą i problem z głowy.Ja mam większą ustawioną raz i kilkanaście lat działa jak trzeba a dekoderów juz było trochę sprawdzanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum nc+ to będziesz wiedział jakie są problemy z media boxem instalacja sprawna a to nie odbiera

Teraz w nc+ płacę 80 to by było taniej

Antenę sam ustawiam i do puki nie uszczęśliwiłem się media boxem myślałem że jestem nawet w tym dobry

Pretensje mam że daje szajs celowo wprowadzając w błąd że ma ofertę premium

A co do Sky byłby gwoździem do trumny nc+ gdyby wprowadził do swojej oferty kanały polskojęzyczne i polskie napisy w swoich kanałach nie musiałby nawet wchodzić na Polski rynek wykosiłby klientów z Niemiec UK Irlandii i Włoch została by garstka w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum nc+ to będziesz wiedział jakie są problemy z media boxem instalacja sprawna a to nie odbiera

Teraz w nc+ płacę 80 to by było taniej

Antenę sam ustawiam i do puki nie uszczęśliwiłem się media boxem myślałem że jestem nawet w tym dobry

Pretensje mam że daje szajs celowo wprowadzając w błąd że ma ofertę premium

A co do Sky byłby gwoździem do trumny nc+ gdyby wprowadził do swojej oferty kanały polskojęzyczne i polskie napisy w swoich kanałach nie musiałby nawet wchodzić na Polski rynek wykosiłby klientów z Niemiec UK Irlandii i Włoch została by garstka w Polsce

 

Już widzę ofertę Sky za 70 PLN. Oczywiście z super kanałami, sportem itd. Ludzie myślcie realnie. Same prawa do Ligi Mistrzów kosztują pewnie kilka Euro na klienta miesięcznie, a gdzie reszta ?

Co do problemów z odbiorem to sprawdź kabel i złącza. Jeśli są różnice pomiędzy odbiornikami, to często kabel jest przyczyną.

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum nc+ to będziesz wiedział jakie są problemy z media boxem instalacja sprawna a to nie odbiera
Problemy mają ci co nie wiedzą co i jak.. Ja przez lata montowałem różnej maści anteny SAT. W tym sporo zestawów z Media..

Ale jeżeli ktoś by przyszedł do mnie i mówi mam zestaw nc+ do zamontowania i pokazuje mi w zestawie antena 60 cm średnicy to nawet nie podejmuję tematu.. Jeżeli mam montować zestaw satelitarny to proponuję antena minimum od 90 do 120 cm.. dobry konwerter. pod Media minimum twin. i to dobrej marki.. masz gwarancję że żadnych problemów z Mediaboxem nie będzie jak z innymi tunerami SAT.

 

Co do forum nc+ skoro ci co montują sami te zestawy nie chce im się poczytać podstawowych informacji na temat sprzętu montażu SAT. Co do mediabox z mojego doświadczenia więcej problemów dostarczały poprzedniki tych tunerów choćby pierwsze tunery nki, które nie chciały współpracować z pewnymi modelami konwerterów .

Dla mnie sam meda w montażu anteny SAt nie sprawia żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 tygodnie na zdanie sprzętu. Sam zadzwoń z pytaniem gdzie masz sprzęt zdać. Może coś zaproponują.

 

Proszę moderatora o przeniesienie 2 ostatnich postów do odpowiedniego wątku i zrobienie porządku w tym temacie. Tu ma być pisane o Pbox WiFi, a nie o mbox i problemach z nim związanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ktoś poruszał tylko nie pamiętam już w jakim dziale :wink: sprawę nie działających kipów na youtube z "Vevo" teraz wyjaśnię ze na żadnym one dekoderze czy to mediabox czy takim jak mój "turbobox"

nie śmigają....

kiedyś przez pewien czas działały ale po tej słynnej aktualizacji padło.....

 

obecnie wygląda to tak :

 

20141201_184704.jpg

 

Nie spodziwajcie się że na tym super ekstra nowym dekoderze będzie inaczej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz glupot Sky oferuje dekodery o pojemnosci 500GB bo taki posiadam

 

 

 

 

Oprogramowanie ADB-owskie? Bardzo dobrze. Nagra? Bez różnicy. Wyświetlacz? Mógłby być alfanumeryczny.

 

Moim zdaniem nie trzeba było się bawić w nowe sprzęty. Wystarczyło wklepać do mediaBOX+'a moduł Wi-Fi i ewentualnie dysk do 1 TB i tyle. Do tego obok niego obecny mediaBOX+ i BOX+. To wszystko. Na co tyle dekoderów? Nie wiem.

 

Jako ciekawostkę dodam, że Sky (UK) planuje wprowadzić nowy dekoder, który będzie 4K Ready, a z nowinek technologicznych, to będzie także cloud recording. A obecnie ich najlepszy dekoder (Sky+HD Box) ma dysk o pojemności 2 TB. Starszy Sky+HD Box (chyba wciąż oferowany) tylko 250 GB, więc spory przeskok. Nigdy nie było 500 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zamówić pakiet film sport. jak myślicie który wziąść dekoder wifi Premiumbox+ czy mediabox+? zalezy mi głównie na jakości obrazu

 

I właśnie tu jest problem bo mediabox nie jest już dostępny we wszystkich pakietach z wyjątkiem Sport+. "Uszczęśliwiają" więc na siłę tym brzydalem nowych abonentów. Może jest jeszcze szansa wyrwać mediaboxa przez telefon. Daj znać jakby Ci się to udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...