Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najzabawniejsze że @cyfra.tv który posiada ten dekoder pisał że nie zauważył by ten dekoder był wolniejszy od Mediaboxa.Ale jak zwykle najwięcej wiedzą Ci co nawet w ręce nie mieli tego dekodera.Mało tego nie chce się im nawet kilku stron wątku przeczytać by się coś dowiedzieć bo sami wiedzą swoje najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to jest najistotniejsze -obraz- ..smieszą mnie posty typu ale brzydal a jaki pilot bee itd. ,kogo to obchodzi? czy mam siedziec i oglądac tuner i sie w niego wpatrywac czy w obraz? ma to jakies tam znaczenie ale w 10% a 90% to jest w miare sprawne dzialanie i przede wszystkim to do czego jest stworzony generowanie obrazu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakość i klasę dekodera wpływa masa cech.

 

Pewnie wygląd i dizajn ma szczegolne tutaj znaczenie :D ,no ale Ty wiesz lepiej masz "go" w domu i wiesz jaka jest jego jakosc i jakie posiada beznadziejne cechy ...

 

daruj sobie docinki o tunerze za 50zl z alledrogo bo to nawet nie jest smieszne tylko zalosne :crazy: ciesz sie nadal swoim mediaszajsem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakość i klasę dekodera wpływa masa cech.

 

Pewnie wygląd i dizajn ma szczegolne tutaj znaczenie :D ,no ale Ty wiesz lepiej masz "go" w domu i wiesz jaka jest jego jakosc i jakie posiada beznadziejne cechy ...

 

daruj sobie docinki o tunerze za 50zl z alledrogo bo to nawet nie jest smieszne tylko zalosne :crazy: ciesz sie nadal swoim mediaszajsem :wink:

A miałeś porównanie z dekoderem PACE ? Bo ja aktualnie chce go zmienić i teraz nie wiem czy na media czy na premiumbox...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info bo do tej pory nastawiałem się na mediabox jednak :D

Pace jeszcze bym przebolał, gdyby obsługiwał napisy na HBO...a on obsługuje tylko na HBO SD.. LOL

zakładam, że przez HDMI puszcza dźwięk 5.1 ? Bo w Pace musiałem optyka dołączać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisałem już parę stron wcześniej ,że możecie podpiąć do dekodera dysk 1TB , ale dekoder i tak zrobi partycję 500Gb !

Softowo jest blokowany do tego, aby widział więcej.

Co do dźwięku 5.1 - podpinasz optyczny do kina domowego. W ustawieniach wiadomo DD na TAK.

Automatycznie będzie wyłączony głos w telewizorze, a dźwięk będzie szedł z kina.

Przynajmniej tak widziałem żeby to działało mogę się mylić. Jutro sprawdzę i wieczorem napiszę jak to jest dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o coś.Posiadam dekoder ADB box+2851S będe chiał dobrać dekoder do multiroomu .Wcześniej myślałem o mediaboxie ale straszycie tu że ma kijowy obraz więc zastanawiam się nad tym wifipremiumbox+ .W przypadku mediaboxa to wiem że "kabelkiem" trzeba oba połaczyć a jak to wygląda z premiumboxem? (Wiadomo premium box to ew przez wiifi natomiast ten drugi kabelkiem do routera) Są niezależne ? Tzn jeśli z premium box'a wyciagne karte lub odłacze od sieci to ten drugi nie potrzebuje uprawnień i sobie dalej chodzi. Wiem troche namonciłem ale kumaty ogarnie ;)

PS: Co do wyglądu tego nowego cuda to bardzo pasuje do białych, połyskowych , prostokatnych mebli (stolików) rtv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc odpada Ci multiroom z Premiumbox +

PremiumBox+ działa tylko w multiroomie standard z wifiboxem +.

Na ten moment są tylko takie zestawy wydawane do multiroomu z WiFi PremiumBox +

Posiadasz Box + New. W takim razie masterem może być Mediabox albo Turbobox.

Jeżeli chcesz multiroom premium to wtedy do mastera podpinasz dwa kable antenowe i do slave ciągniesz kabel sieciowy. Uprawnienia idą po kablu sieciowym. W tym dostęp do audycji na masterze, dostęp do usług VOD (ale bez premier VOD + ) na slave nie masz też dostęp do nc + go tv

Z kolei jeżeli interesuje Cię multiroom standard to wtedy podpinasz kabel antenowy do mastera oraz do slave. Dodatkowo łączysz przewodowo albo bezprzewodowo dekodery w sieć , aby mogły być wysyłane zapytanie czy dekodery dalej się widzą i przeszły jakieś śmieszne " uprawnienia " do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mediaboxem też jest problem bo nie chcą wydawać stałym tylko wciskają Turbo.

 

Też jest problem ?

Nazwałeś to bardzo łagodnie.

Od około połowy października nie wydają media. Powiem Wam ,że jest na to sposób i tak naprawdę musielibyście wiedzieć czy Dystrybutor ma na stanie mediaboxy.

Jak będzie miał to przy odrobinie kombinowania idzie to ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zakazu nie ma, po prostu nie ma takiej możliwości w systemie obsługi :D Te dekodery są dostępne systemowo tylko w nowych kontraktach :D W ofertach dla przedłużających są turboboxy i mediaboxy ale chyba to nie o tym jest ten wątek :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...