Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

 

Jestem nowy tutaj, mój pierwszy post - jeśli temat jest niewłaściwy to proszę moderatora o przeniesienie do odp. działu.

 

Od ok. 2 tygodni mam problem z wykorzystaniem swojego premium boxa. Po aktualizacji dekodera, gdy chcę coś nagrać wyskakuje mi komunikat " urządzenie jest zbyt wolne, by móc działać jako dysk" (coś w ten deseń). Dysk oczywiście standardowy 500 G dodawany do dekodera.

 

Wcześniej problem z dyskiem też był, ale idąc za poradą konsultanta zresetowałem dekoder do ustawień fabrycznych (czerwony przycisk, kombinacja cyfr itd.). Od tamtego momentu wszystko było ok, nagrywałem sobie co chciałem, odtwarzałem kiedy chciałem. Do momentu aktualizacji. Po niej pojawia się ww. komunikat, nic nie daje reset dekodera. Znów wykonałem telefon, poradzono mi żeby sformatować dysk i zresetować dekoder, co zrobiłem - nic to nie dało.

 

Problem trwa już 2 tyg. i powoli tracę cierpliwość, bo 80 % programów oglądam z odtworzenia, kiedy mi wygodnie i mam czas, a teraz nie mogę z tego korzystać (za co płace nomen omen). Konsultant powiedział, że "pracują nad tym" i że nie jestem jedyny, który taki problem ma - marne to pocieszenie.

 

Z jednej strony chciałbym, żeby działało już wszystko tak jak powinno, a z drugiej szlag mnie trafia na myśl, żeby znowu dzwonić na infolinie, kolejny raz opowiadać historię swojego życia osobie, która nic nie wie w temacie, stracić godzinę i trochę grosza na telefon.

 

Macie może swoje przemyślenia, pomysły, rady, cokolwiek żeby rozwiązać taki problem - pojawia się to jeszcze u kogoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkim, mój Pace500 ostatnio trochę niedomaga (zawiesza się, wyłącz, itd.) dlatego myślę o jego wymianie i z tego tytułu chciałem się dowiedzieć czy stwierdzenie kolegi ircios, które znalazłem kilkanaście stron wstecz jest nadal aktualne:

Witam mam problem z wymiana wieszającego sie turboboxa na wifipremiumbox byłem w dwóch autoryzowanych punktach NC+ i chcą mi wymienić na ten sam model a z tego co czytam na forum powinni uszkodzony wymienić już na nowy jak to jest ? Pozdrawiam

Wymieniają na ten sam model. Gdybyś miał Pejsa to wymiana na P.box

Jeżeli tak to czy wiąże się to z dodatkowymi kosztami? Obecnie Pace'a wynajmuje za 0 zł/m-c. Umowa "łamana" do końca roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, mój Pace500 ostatnio trochę niedomaga (zawiesza się, wyłącz, itd.) dlatego myślę o jego wymianie i z tego tytułu chciałem się dowiedzieć czy stwierdzenie kolegi ircios, które znalazłem kilkanaście stron wstecz jest nadal aktualne:
Witam mam problem z wymiana wieszającego sie turboboxa na wifipremiumbox byłem w dwóch autoryzowanych punktach NC+ i chcą mi wymienić na ten sam model a z tego co czytam na forum powinni uszkodzony wymienić już na nowy jak to jest ? Pozdrawiam

Wymieniają na ten sam model. Gdybyś miał Pejsa to wymiana na P.box

Jeżeli tak to czy wiąże się to z dodatkowymi kosztami? Obecnie Pace'a wynajmuje za 0 zł/m-c. Umowa "łamana" do końca roku

 

Byłem dziś w punkcie nc plus i powiedziano mi że jeśli Pace nie działa (powiedziałem ze sie restartuje, gubi nagrania i wyskakuje słaby sygnał antenowy) i oni to potwierdzą to moga mi wymienić tylko na Pace. Potem gość pogrzebał w systemie i powiedział ze może mi dać wifipb za 199 zł, albo za 30 zł + miesiecznie dycha do abonamentu.

Nie wiem czy opłaca się wymieniać i czy rzeczywiście ten tuner jest o wiele lepszy od Pace. Ktoś się może wypowiedziec?

 

EDIT: Zadzwoniłem teraz na infolinie nc plus i kobieta poinformowała mnie że mogę wymienić Pace tylko i wyłącznie na Pace, nie ma możliwości wzięcia innego dekodera w trakcie umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...