Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie bardzo przepraszam, że nie przeczytałem całego wątku, być może jest odp na moje pytanie, za co przepraszam.

Otóż czy jest szansa na jakikolwiek splitter do premiumboxa+? zastanawiam się czy go jednak oddać czy zostawić, szkoda by drugi tv był bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam!

Przy niektòrych kolekcjach NC GO TV na tym dekoderze wyskakuje błąd serwera #PP000 sprobòj ponownie pòźniej. Czy ktoś z was miał taki problem ???

Też mam taki problem, wg. konsultanta z NC+, taki komunikat niby wskazuje na próbę dostępu za granicą.W rozmowie bezpośredniej stwierdziłem, że jest to niemożliwe ponieważ dekoder był zalogowany w sieci Play, podając parametry połączenia.

Ostatecznie stwierdził, że mają dużo zgłoszeń ,więc jest jednak jakiś problem z serwerem.Sprawdzają .

 

Po wyłączeniu TV w stan czuwania , dekoder przełącza się w stan H Off i nie można w tym czasie korzystać z programu na innym TV. Wiem jest to problem HDCP.

Czy ma ktoś sprawdzoną metodę rozwiązania tego problemu ? Ponoć kabel iHDMI (inteligentne HDMI ) rozwiązuje ten problem. Ale czy to pewne?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozwiążą szybko, a nawet wcale. Konsul powiedział Ci standardowy tekst aby abonent był zadowolony z jakości obsługi.. Gdyby to miało działać to by działało od dawna. Do dzisiaj nawet nie rozwiązali problemu z kiepską jakością obrazu, co jest priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marmac1989

Może to głupie pytanie, ale czy mając wykupioną usługę HBO GO w Cyfrowym Polsacie mogę ją używać na dekoderze NC+? Mój tv nie ma aplikacji HBO GO w swojej ofercie.

Edytowane przez marmac1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie: czy da się podłączyć do tego dec'a wzmacniacz audio za pomocą euro-złacza ? Obecnie mam dekoder w CP który posiada wyjście chinch do audio (podłączoną mam pod to wieżę), TV idzie pod HDMI. Zastanawiam się czy tutaj dałoby się podpiąć wieżę przez euro i w tym samym czasie tv przez HDMI?  Moja wieża nie ma niestety wejścia optycznego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem. Nie wiem tylko dlaczego się nie odpala tak jak kiedyś na TVP1HD (11), gdzie rozdawane jest EPG. Powinna być opcja w menu z wyborem kanału na jakim ma się tuner odpalać bo poprzedni nSport jak i TVP Info kompletnie mie nie interesują.

A przy okazji: znacie jeszcze jakieś kanały gdzie rozsyłane jest EPG?

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź sobie najpierw jaki jest pobór prądu. Tryb "stand by" w tym tunerze właściwie nie istnieje. Po wyłączeniu z pilota tuner tylko przełącza wyświetlacz. Cały system jak pracował tak pracuje nadal i łyka co najmniej 90% prądu. Mam więc ustawione w menu maksymalne oszczędzanie energii co powoduje, że tuner jest całkowicie wyłączany choć nie zawsze (i tak sam się budzi wiele razy kiedy mu przyjdzie na to ochota). Na noc dodatkowo muszę więc wyjmować wtyczkę z zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...