Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skoro nic nie wiesz na mój temat to Ty daj sobie spokój. I co z tego, że mieszkam w PL, ale pracuje prawie w całej Europie. Ostatnio sprawdzałem w ubiegłym roku HBO go we Francji i Hiszpanii przez WiFi i nie było opcji odbioru. Następnym razem jak chcesz głupoty pisać pod moim adresem to poczytaj stare posty, albo zadaj pytanie na priv. W przyszłym tygodniu ruszam w trasę po EU to się przekonam. I tyle. Ochłoń kolego, albo się prześpij.

 

Irytujesz się jak dzieciak.Nie popadaj w skrajność

Ircios napisał ze nie działa a ja dariop28 i inni odpisalismy ze działa

Obywatelu Europy ,rzetelnie to i ja i nikt nie sprawdzi bo to nierealne na wszystkich przeglądarkach, wszystkich urządzeniach przenośnych, telewizorach i aplikacjach ,wersjach oprogramowania ,VPN ,konfiguracjach itp itd ale jak masz pisać wprowadzając w błąd lub nie wiedząc /nie będąc pewnym to nie pisz

Ja zawsze jak ktoś mnie poprawi albo przyznam się do błędu albo oddam racje

Trzeba było napisać ze Francja i Hiszpania w ubiegłym roku temu byłeś i nie działało

A ja mógłbym napisać ze byłem w ubiegłym roku w Chorwacji w lipcu i Grecji we wrześniu byłem tez przejazdem w Słowacji Czechach Bośni i Hercegowinie Na Węgrzech wielokrotnie i Słowenii ,na kilka dni bylem we Włoszech i w Niemczech, wszędzie byłem rzeczywiście ale raz ze nie sprawdzałem a dwa ze byłoby to sprawdzenie tylko pobieżne i nierzetelne podobnie jak twój wpis

Długi rozpisujesz się na polemikę offtopic ze mną a merytorycznie w temacie bylo oszczędnie ,krótko i sugerując to ze ogólnie nie ma dostępu

Nie musisz się przekonywać ,inni już napisali i napiszą ze działa,co i na jakich urządzeniach nawet

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią i wpychają bo wreszcie się rozpoczęła akcja zdejmowania turbo ze stanów abonentów i ujednolicenia sprzętu ;)

A dekodery mają być nowe w tym roku, albo i nie :D

Nic nie jest wieczne ale dekoder to nie karta dekodująca ,nie potrzebuje wsparcia technicznego i aktualizacji i może jeszcze kilka lat posłużyć .Przymusu nie ma,nawet jeśli byt tak było to oddałbym w ostatnim możliwym dniu ale nie dałbym sobie zdjąć i jeszcze za to płacić

Zapłaciłem za turbo raz w 2009 roku 199 złotych więc przeliczając na miesięczne opłaty conajmniej od 5 lat nie płacę nic

Prędzej mi się zepsuje i wtedy domyślam się ze mogą nie dać ,,odpicowanego" Turbo

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w trakcie nagrywania można oglądać coś z dysku co już zostało wcześniej nagrane w Wifi Premium Boxie?

 

Mało tego że możesz oglądać to co wcześniej nagrałeś ale możesz nawet oglądać to co zacząłeś nagrywać np. film ma długość 1,5 godziny nagrywa ci się 30 minut i zaczynasz sobie oglądać od początku trwającego nagrywania :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego że możesz oglądać to co wcześniej nagrałeś ale możesz nawet oglądać to co zacząłeś nagrywać np. film ma długość 1,5 godziny nagrywa ci się 30 minut i zaczynasz sobie oglądać od początku trwającego nagrywania :mrgreen:

Co ciekawe, nawet ta funkcjonalność miał stary poczciwy Pace PVR. To tak na marginesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego że możesz oglądać to co wcześniej nagrałeś ale możesz nawet oglądać to co zacząłeś nagrywać np. film ma długość 1,5 godziny nagrywa ci się 30 minut i zaczynasz sobie oglądać od początku trwającego nagrywania :mrgreen:

 

To akurat nie jest jakaś wybitnie unikalna funkcja. W CP wszystkie dekodery od jakiegoś czasu już to mają :)

 

Wstydem by było, gdyby dekoder takiej funkcji nie posiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba logiczne, ze mowa o dekoderach z dyskami czy to wbudowanymi czy podlaczonymi.

 

I tu się kolego mylisz bo HD5000 z podłączonym oryginalnym dyskiem cyfrowego Polsatu nie ma tej funkcji. Więc koledze chodziło najpewniej tylko o PVR-y.

Było go nie oddawać, skoro tak Ci tęskno :wink:

 

Niestety ale po 5 latach użytkowania zaczął szwankować i miał jeden minus: nie miał Wi-Fi. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, bardzo nietypowe pytanie:

 

Na dekoderze nagrałem cały sezon serialu, ale nie chcę go oglądać tam gdzie normalnie stoi (podłączony do dyszy) tylko chcę go zabrać w miejsce bez talerza, podłączyć do prądu i jedynie oglądać nagrane pozycje. Czy da się to zrobić czy dekoder będzie szukał satelity zanim będą dostępne pozostałe funkcje, włącznie z obejrzeniem nagranych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to roboty samemu sprawdzić ?Odłącz antenę i odłącz na chwilę zasilanie.Włącz ponownie do prądu i zobacz czy można pominąć aktywację.Do ostatniej aktualizacji Turboxa nie było problemu z oglądaniem zawartości dysku bez podłączonej anteny.Niestety aktualizacją zablokowano taką możliwość.Obawiam się, że  na Premiumboxie jest podobnie ale to trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...