Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@konieczko Popatrz na wersję oprogramowania, którą podali wyżej w postach koledzy @mirkoz i @tweed77. Wersja oprogramowania jest taka sama jak ta pokazana przez Ciebie na screenie. Także wynika z tego, że Twój moduł CAM CI+ ECP dopiero teraz w styczniu 2022 roku zaktualizował się do aktualizacji wydanej w maju 2021 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, 

ma ktoś z Was doświadczenia CAM CI+ ECP z tunerami ze stajni vu+ sprzed ery 4k. Mam vu+ solose v2 ze złączem CI+. 

Z tego co rozumiem, to o canal+ now (i wszystkich 4k oczywiście) mogę zapomnieć. Czy poza tym, działać będzie na jakimkolwiek sofcie

- nagrywanie wielu kanałów?

- strumieniowanie przez webif po LAN

- dekodowanie offline

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zetor2 napisał:

Hejka, 

ma ktoś z Was doświadczenia CAM CI+ ECP z tunerami ze stajni vu+ sprzed ery 4k. Mam vu+ solose v2 ze złączem CI+. 

Z tego co rozumiem, to o canal+ now (i wszystkich 4k oczywiście) mogę zapomnieć. Czy poza tym, działać będzie na jakimkolwiek sofcie

- nagrywanie wielu kanałów?

- strumieniowanie przez webif po LAN

- dekodowanie offline

Mój Solo2 działał z tym CAMem, ale wtedy był z pierwszą wersją firmware. Tuner sprzedałem więc obecnej wersji nie sprawdzę. 

O nagrywaniu więcej niż jednego kanału zapomnij bo moduł jest jednostrumieniowy. 

Strumieniowanie działo, a dekodowanie offline działa tylko w nowszych modelach VU+ 4K (z wyjątkiem Zero 4K).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy przejście z dekodera 4k ultra BOX na moduł CAM CI+ ECP ma sens chodzi mi głównie a jakość obrazu. No i zasadnicze pytanie czy mój TV sony oled KD 65-AF8 będzie z nim współgrał? 

Odpowiem no akurat siedzę w temacie. Nie tv Sony AF8 nie wspiera ECP. Na kanale Strefa abonenta będziesz miał ciemność bo to tam stosują ECP. Ja mam oled AG8 i także nie wspiera a to model rok młodszy. Dopiero modele z 2020 roku wspierają. Jeśli chodzi o oledy to od A8 i LED XH. Co do jakość obrazu to na module jest lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mikoko napisał:


Odpowiem no akurat siedzę w temacie. Nie tv Sony AF8 nie wspiera ECP. Na kanale Strefa abonenta będziesz miał ciemność bo to tam stosują ECP. Ja mam oled AG8 i także nie wspiera a to model rok młodszy. Dopiero modele z 2020 roku wspierają. Jeśli chodzi o oledy to od A8 i LED XH. Co do jakość obrazu to na module jest lepsza.

Czyli nie będę odbierał żadnych kanałów. Bo nie bardzo wiem o co chodź z tym ECP. Przepraszam ale jestem w tych sprawach  laik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz odbierał wszystkie kanały oprócz tych na których c+ zastosuje zabezpieczenie ECP. Obecnie ECP nadają na kanale 28 strefa abonenta a i tak chyba nie non stop. Od półtora roku bawią się tym a nic sensownego nie zabezpieczają. Docelowo miało byc stosowane na c+4K ale jak widać przy stracie praw do Premier League chyba nie pozostało im nic innego jak wycofanie się z tego ecp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok bardzo dziękuję za odpowiedzi. W takim razie przechodzę na moduł cam. Tak jak pisałem zależy mi głównie na lepszej jakości obrazu jak z dekodera 4k ultra BOX. I pozbyciu się kabli i zasilacza. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Paweł k napisał:

Z tego co widzę to canal + ma bodajrze 2 moduły z czarną i niebieską etykietą. Czyli jeśli mój sony nieobsluguje ECP to który z modułów powininem zastosować? 

Dostaniesz czarny ale ECP działa tylko sporadycznie jako testy na c+now gdzie nic nie leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...