Skocz do zawartości

HBO Max za granicą - dyskusja, ZAP


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.11.2021 o 21:23, nfcode napisał:

@Zuzia to chyba to? :)
Screeny z c+box, wtyczka pod Windowsem (i w sumie na wszystkim co ma Widevine L3) widzi max 960x540

 

Screenshot-20211104-210153.png

 

Screenshot-20211104-210215.png

 

Screenshot-20211104-210343.png

Możesz sprawdzić na urządzeniu z Widevine L1 jakiej jakości steram możesz uruchomić? Idzie 4K?

Bo na certyfikowanym z L1 taki Amazon daje już HD/4K pod Kodi. Z HBO Max może być podobnie.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się dokument :

"DMX: Don't Try to Understand"

Dla mnie to pozycja obowiązkowa do obejrzenia

MAX.jpgd

 

Dokument przedstawia rok z życia zmarłego rapera, który pracował nad odbudową swojej kariery i ponownym nawiązaniem kontaktu z rodziną i fanami.

 

 

 

 

 

 

Spoiler

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto zakładał konto hbo max na playstation 5 może mi podpowiedzieć jak to zrobił?

Pytam, bo konto playstation USA mam, apkę hbo max ściągnęłam i na tym koniec.

W samej apce hbo max można się jedynie zalogować, czyli trzeba już takie konto mieć. Nie ma możliwości wybrania planu - rejestracji.

Konsola, sama w sobie przeglądarki internetowej nie posiada, nie ściągniesz jej ze sklepu. Można wprawdzie znaleźć ją głęboko ukrytą w systemie ale nawet wtedy, próbując założyć konto na stronie amerykańskiego hbo max nie ma takiej możliwości, bo nie zgadza się region. Próbując założyć konto na stronie hiszpańskiego hbo max występuje podobna sytuacja.

Dlatego pytam jak?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @tyrla w tym wątku tyle razy było powtarzane, że wystarczy mieć PS5, mieszkać w PL i można założyć konto hbo max bez żadnych VPNów, bo te przecież są "fuj". Konto można założyć, ale nie da się oglądać. Mam konsolę, mam konto playstation z regionem na USA, bo takie konto potrzebne jest to pobrania aplikacji. Robię wszystko co tylko można i niestety na mojej, najnowszej wersji konsoli no nie ma możliwości utworzenia konta hbo max czy to na USA, czy to na Europę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...