Skocz do zawartości

HBO Max za granicą - dyskusja, ZAP


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Tylko zauważ,  że w USA to  HBO Max jest uturbione. Tam masz plan jak widzisz z mojego screana z filmami wytwórni Warner Bros( kinowe) tego samego dnia.

I cena jest inna jak w Europie. 

Masz rację, dla osoby, która biegle radzi sobie z językiem,  jej najbliższe otoczenie również ta oferta jest lepsza. Dla wszystkich innych, którym jednak zależy na treściach w ojczystym języku i mogą poczekać aż te nowości wejdą później może wystarczy konto europejskie. A ja tylko podkreślam, że jeśli już europejskie, to nie fińskie, bo to jest ubogie w treści  a hiszpańskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Delta21 napisał:

Masz rację, dla osoby, która biegle radzi sobie z językiem,  jej najbliższe otoczenie również ta oferta jest lepsza. Dla wszystkich innych, którym jednak zależy na treściach w ojczystym języku i mogą poczekać aż te nowości wejdą później może wystarczy konto europejskie. 

Zgadzam się , HBO MAX dla zwykłego zjadacza chleba to obecnie tylko ciekawostka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

Czy ja napisałem, że to HBO MAX USA?
Oferta jest Intenational emoji16.png

Co to znaczy, że International?  Wykupiłam z ciekawości dostęp do HBO Max USA (ten pakiet bez reklam). Nie ma tam żadnej z wymienionych tutaj w temacie polskiej produkcji, nie ma też - w żadnej z wymienionych tutaj produkcji zagranicznych - języka polskiego. Nie znajduję ani Cold War ani Invincible. Tak więc na 100% masz konto hiszpańskie (o czym nie musisz wcale nawet wiedzieć), bo tam nie dość że te pozycje wyszukuje, to i język polski jest :)

Edytowane przez Delta21
.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Delta21 napisał:

Tak więc na 100% masz konto hiszpańskie (o czym nie musisz wcale nawet wiedzieć), bo tak nie dość że te pozycje wyszukuje, to i język polski jest :)

Mylisz sie. Mam filmy z USA np " Diuna" 4K.

Zresztą czy to ważne? Oglądam to co mi konto wyszuka😁

No nic,  nie poradzę,  że mi się poszczescilo. Tylko cieszyć się,  że za 20 zł mogę oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Mylisz sie. Mam filmy z USA np " Diuna" 4K.

Zresztą czy to ważne? Oglądam to co mi konto wyszuka😁

Tylko cieszyć się,  że za 20 zł mogę oglądać.

ważne :) za 20 zł masz konto europejskie, za 60 zł wychodzi konto USA 4K. Na koncie europejskim w tej cenie są produkcje 4K :) w tym Diuna 4K i wszystko co wymieniasz tutaj jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kingofsouth napisał:

Mylisz sie. Mam filmy z USA np " Diuna" 4K.

Zresztą czy to ważne? Oglądam to co mi konto wyszuka😁

No nic,  nie poradzę,  że mi się poszczescilo. Tylko cieszyć się,  że za 20 zł mogę oglądać.

Jeśli nie masz kolekcji Crunchyroll, to masz europejski.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kunkore napisał:

@kingofsouthTo wygląda na jakąś dziwną mieszankę, 20zł to pasuje do hiszpańskiego cennika według kursu (4,49€)

No więc właśnie ;) Płaci jak za europejskie, treści ma takie i takie, tylko kupować PS5 do założenia konta :) Przed chwilą sprawdzałam u siebie, na fińskim koncie opłaconym Dune w 4K jest, a na hiszpańskim, bez subskrypcji nie szuka, za to tutaj więcej treści z językiem polskim już jest, jak Zimna Wojna, której nie ma na koncie z subskrypcją USA i na fińskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to że @kingofsouth ma konto utworzona na amerykański adres  na PS5 , to domyślnie aplikacja ładuje mu treści także z USA które nie mają geoblokady na EU. Po IP otrzymuje treści także europejskie. Bug po stronie Xboxa , ponieważ nie korzystają z DNS googla ;)

@kingofsouth Przez przeglądarkę jesteś w stanie się zalogować bez VPN ?

Edytowane przez jackpol
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackpol , pod tym mogę się podpisać ;) 

 

12 minut temu, jackpol napisał:

 

@kingofsouth Przez przeglądarkę jesteś w stanie się zalogować bez VPN ?

Nie używam VPN , nie mogę sie zalogować.  

Oglądam na Xboxie oraz działa na  Smartfonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jackpol napisał:

Przez to że @kingofsouth ma konto utworzona na amerykański adres  na PS5 , to domyślnie aplikacja ładuje mu treści także z USA które nie mają geoblokady na EU. Po IP otrzymuje treści także europejskie. Bug po stronie Xboxa , ponieważ nie korzystają z DNS googla ;)

@kingofsouth Przez przeglądarkę jesteś w stanie się zalogować bez VPN ?

I to by się zgadzało w takim wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jackpol napisał:

Przez to że @kingofsouth ma konto utworzona na amerykański adres  na PS5 , to domyślnie aplikacja ładuje mu treści także z USA które nie mają geoblokady na EU. Po IP otrzymuje treści także europejskie. Bug po stronie Xboxa , ponieważ nie korzystają z DNS googla ;)

To nie bug, to ficzer :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...