Skocz do zawartości

HBO Max za granicą - dyskusja, ZAP


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakładałem na PS5. Pisze o moim doświadczeniu.
Tak wygląda w moim przypadku. Pisałem, że mieszkam w Polsce, może to też ma znaczenie , może mam farta i się udało mi konto założyć, może tak a może nie.
Może wszystkie czynniki muszą być spełnione. Ja na to nie mam złotego środka. Nie powinno mi działać, bo HBO Max nie ma w naszym kraju. Jednak zadziałało.
Nie użyłem Vpn, ściągnąłem apke już kilka miesięcy temu na konsole i dopiero gdy w Europie uruchomiono usługę zaczęła mi ona działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też poszło, teraz tylko muszę jakoś apkę wrzucić na Shielda bo ani na lapku czy tel nie mam zamiaru oglądać.

Wrzuciłem na chwilę Doom bo był pod ręką i gra.

Ale jak tylko wyszedłem z vpn to od razu info o złej lokalizacji.

Hmm muszę to rozgryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 18:51, kingofsouth napisał:

Zobaczymy czy tak będzie.  Ciekawe jak z cena będzie u nas?  Ja korzystam z tej promki "50 Off for Life(Monthly) w przeliczeniu na PLN (20 zl) 

Jak za dostęp do treści 4K to opłata bardzo niska.

Amerykańskie HBO Max nie miało tej promocji 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kunkore napisał:

Amerykańskie HBO Max nie miało tej promocji 

Cały czas jeszcze działa. W Finlandii, Hiszpanii itp. Z wymienionych kont polecam Hiszpanię, bo tam wchodzi najwięcej treści w PL. Finlandia pod tym względem uboga. Karty nie podepiniesz - musi być na dany kraj, lub paypal na dany kraj. Ewentualnie 2 konsole do wyboru, żeby na jednej założyć konto a na drugiej oglądać bez VPNa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Amerykańskie konto

2c0bcfdf13b117b95801070b849124fa.jpg

Nie wykłócam się z Tobą co do ceny w USA. Nadal, bodajże do końca listopada można założyć konto hbo max w Finlandii czy w Hiszpanii za 4,49E/mc z tym że jak już zakładać to lepiej w Hiszpanii, bo o wiele więcej treści a I wrzucane przez Ciebie pozycje polskie występują , zaś na koncie fińskim nie 

Edytowane przez Delta21
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ,  że w USA to  HBO Max jest uturbione. Tam masz plan jak widzisz z mojego screana z filmami wytwórni Warner Bros( kinowe) tego samego dnia.

I cena jest inna jak w Europie. 

Zresztą dwa plany jeden z reklamami drugi bez reklam. To USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...