Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden kanał na tyle praw sportowych to i tak za mało.

Poza tym kto by decydował co ma być w internecie..

Na sat nadawcy ile mogą tyle oszczędzają miejsca.

A obserwując poczynania Szwedów raczej kierowaliby się nadal oszczędnościami.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kunkore napisał:

Ja na Polsat Box Go oglądam tylko LM w 4K, mecze w tej opcji wyglądają znakomicie, więc na co mam narzekać? 

 

 

To faktycznie dużo tej LM nie oglądasz 🤣, bo tylko 1 mecz w 4K był nadawany i to nawet nie w każdej kolejce. Szacun. 🤔

Edytowane przez lucas2go
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz o Superpuchar Niemiec wyglądał trochę lepiej niż Championship. Podkreślam trochę. Ale co z tego. Oglądanie sportu na Viaplay, to coś więcej niż tylko oglądanie. To już stan umysłu z zupełnie innymi emocjami. Człowiek siedzi przed tv i ciągle  zastanawia kiedy się coś spie..., zepsuje. Akcja bramkowa Lipska a tu wywala mnie z transmisji "Wystąpił nieznany błąd bla bla bla..." Nikt nie dostarcza takiej adrenaliny jak Viaplay. Brawo! Trzymajcie tak dalej. :brawo:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla byli z pewnością klienci bardziej zadowoleni od Ciebie ..i takich Viaplay wygląda na to, że bardziej "słucha". 😉

14 godzin temu, krzysz napisał:

Panowie oglądam mecz Bayernu i jest spoko a może jeszcze lepiej po prostu super właśnie o taką jakość mi chodzi , 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem Viaplay na tablecie i oglądanie piłki nożnej to jakaś masakra. Tablet ma Androida 11 i jeśli przełączę na najwyższa jakość to mam pokaz slajdów... Dramat a internet mam 300 MB. Sytuacja lekko się poprawia gdy zmniejszę na niższa jakość. O co tu chodzi? To jakiś błąd aplikacji? 

 

Dodam tylko ze na Canal + online mecze chodzą płynnie. 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory oglądałem ligę angielską na Canal+ ale w sumie bardziej mnie zajmował sam futbol niż to, żeby wiedzieć dokładnie w jakiej to jakości leci. Więc jeśli się ktoś orientuje to w jakiej jakości leciała angielska na canal+? Czy to było full HD czy 720p, czy jeszcze coś innego?

Jak to wygląda jeśli chodzi o Ligę Mistrzów na PSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja wiem że 720p [beep] nie urywa, na większym tv wygląda to słabo ale pisać, że to wygląda jak minecraft? Od takiego pisania (czy porównywania do VHS) na pewno Viaplay nic nie zrobi, bo takie komentarze są zwyczajnie śmieszne i można je co najwyżej olać.

 

Krytyka jeśli ma coś dać to powinna być konstruktywna, a nie dziecinna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android TV 7.

Obraz jest płynny, ale ta jakość..

Apple TV 4K

Jest płynność i widoczna moim zdaniem delikatna poprawa obrazu.

 

Nie jest źle- mogłoby być lepiej

 

*Włączyłem sobie też  wczorajszy mecz z odtworzenia i oczywiście pełna płynność i poza rozdzielczością ( niskim bitrate) jest przyzwoicie.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo o co chodzi  jak się posiada odpowiednią szybkość internetu, stałe łącze jakość chyba powinna być taka sama.

Co inny mecz, spotkanie sportowe, nawet te same  urządzenia  to jednym działa gorzej , innym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Nie wiadomo o co chodzi  jak się posiada odpowiednią szybkość internetu, stałe łącze jakość chyba powinna być taka sama.

Coraz bardziej wydaje mi się że oni że względu na chytrość mają jakiś limit dostępności slotów dla danej jakości i dla tego na tym samym sprzęcie i necie raz mecz wygląda jako tako czyli nie tnie a czasem jest to całe mikrozacinanie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie podobną jakość streamingu oferują tylko na urządzeniach od Apple.

 

Tak dobrej płynności dawno nie widziałem w tym streamingu  (Android TV).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoite 720p dla live sport to ma ESPN+ (8 Mb/s),  Paramount+ (14 Mb/s), a z europejskich znośne DAZN (6,5 Mb/s). Viaplay w najlepszym razie ma 720p przeciętne. Ale pisanie o VHS jest grubą przesadą, jak ktoś nie pamięta, to mogę przybliżyć czym było VHS.

 

VHS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej wydaje mi się że oni że względu na chytrość mają jakiś limit dostępności slotów dla danej jakości i dla tego na tym samym sprzęcie i necie raz mecz wygląda jako tako czyli nie tnie a czasem jest to całe mikrozacinanie.
Nie wydaje mi się. Kiedy i czego bym nie włączył obraz jest płynny. Viaplay gryzie się z Androidem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...