Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

"Zainicjowaliśmy strategiczny audyt pozostałych rynków międzynarodowych, w tym Polski, gdzie będziemy dążyć do wypracowania optymalnych rozwiązań, obejmujących również obszar współpracy partnerskiej. Do tego czasu będziemy kontynuować naszą działalność, a nasi klienci będą mogli korzystać z pełnej oferty platformy Viaplay. O wszelkich zmianach i aktualizacjach będziemy informować na bieżąco" - dodaje Viaplay./.../

to część komunikatu polskiego oddziału Viaplay po opublikowaniu raportu finansowego firmy. - Jutro światła nie zgaszą - dodaje Kacper Sosnowski, dziennikarz Sport.pl.

Za: sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj! Ledwo co Play wprowadził dekoder z przyciskiem Viaplay na pilocie i już musi zaaktualizować swój produkt. Korki szampana strzelają z radości u odbiorców satelitarnych. Szansa, że część praw sportowych wróci do C+ i Polsatu. 

Liczę, że nowe seriale Viaplay będą pojawiać się np. w AleKino+ i nie stracimy do nich dostępu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz założę się że treści VP znajdą się na sat,  :-D jakieś formie, oferowane jako kanały linearne eventowe, serwis IPTV będzie dodatkiem.

komentatorzy już nie pójdą na tory i stadiony, bedzie wszystko komentowane z budki 1x1 :D

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesująco wyglądają też zaprezentowane przez Viaplay Group przyszłe działania firmy a w nich wycofanie udziałów z platformy Allente działającej w krajach Nordyckich. O ile dobrze pamiętam to Platforma Allente, działająca m.in w Szwecji i Norwegii powstała z połączenia Canal Digitaal (dawniej należący do Canal+ potem wykupiony przez Telenor) oraz platformy Viasat (należacej do NENT group - obecnie Viaplay Group). Teraz w Allente 50% udziałów ma Telenor a 50% Viaplay. Wycofanie się z tej platformy Viaplay, wstrząśnie całym rynkiem pay-tv w Skandynawii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aandin napisał(a):

Fajnie by było gdyby jakiś podmiot streamingowy zaproponował pakietyzację praw po Viaplay. Na przykład PL- 40 zł miesięcznie , Bl -20 zł itd. Każdy by mógł zapłacic za to co go interesuje.

Ta, a ktoś kogo interesuje cała piłka i F1 zapłaci w ten sposób 150 zł. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport na temat kosztu zakupu praw do PL:

 

Cytat

"Premier League to dużo więcej niż całoroczny budżet TVP Sport" 

 

W tym roku budżet TVP Sport to 193,8 mln zł

 

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29992213,szef-tvp-sport-nie-gryzl-sie-w-jezyk-upadek-viaplay-ocenil.html
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

O tym, że większość meczów BVB potem było w CANAL+. Taki z Ciebie kibic.

 

:D  No i co z tego ? C+  miał umowę  na  pokazywanie 2 meczów z danej kolejki   co w tym dziwnego ze wybierali  mecze BVB  ?

Przynajmniej można było je obejrzeć  ,a nie jak w viaplay  der klassiker  i  brak  obrazu przez  35 min   tylko teks ups coś poszło nie tak  ... i takie akcje były  w sumie co kolejka  ,pomijam już takie   drobnostki jak brak dzwieku w meczu  ,dzwiek rozjechany z obrazem , pixeloza  .

 

W  eleven  przynajmniej wszystko było w jakości HD  i oglądałem bez stresu ze zaraz coś się wykrzaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

@jupiter tylko jak zmieścić wszystkie mecze PL i BL, F1 i KSW na jednym kanale? Pomyśl zanim coś napiszesz

@Arkon nie było wszystkich meczów PL o 16 na C+. Brakowało 1-2 meczów, a niektóre były jednocześnie na dwóch antenach.





 

A kto mówi o jednym kanale, mogą to być 2-3 kanały + dodatkowe kanały w C+ Online uruchamiane na czas dodatkowych transmisji strumieniowych. Na pewno wyjście Viaplay będzie dużym problemem dla operatorów, którzy oferowali Viaplay w ramach umów terminowych, bo to będzie mogło stanowić podstawę do wypowiadania umów. Z drugiej zaś strony, założę się że zarządy spółek medialnych mają dzisiaj burzę mózgów żeby wymyśleć jak na tym wszystkim jeszcze zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Pakiet Entry+ to nie tak mnóstwo innych kanałów. To, że teraz przedłużacie umowę i CANAL+ to nagradza nie oznacza, że będzie tak zawsze. Nie założę anteny, bo nawet nie mam takiej możliwości (brak balkonu). Kiedyś może zmienimy dostawcę TV, ale ten lokalny ma trochę zalet (np. szerokie archiwum kanałów w nagraniach zleconych, bitrate też spoko, w przypadku Eleven na 100% lepszy).

 

Fakt, opuściłem się, że nie chodzę na stadion na mecz swojej lokalnej drużyny (też na rzecz Viaplay), ale rok-dwa lata temu czasem byłem (jak grali blisko mnie). Ma to swoją atmosferę, fajnie, że Łączy nas piłka obecnie ma wszystko skoordynowane z Extranet, to może będę chodził na juniorów (chyba będą grać niedaleko), będzie wiadomo która godzina meczu itd.

Rozumiem CANAL+ dla wyjazdowych meczów Legii, ale lepiej ogląda się mecz na stadionie.

Ja w tv oglądam głównie sport, a seriale i filmy w innych serwisach streamingowych, więc dla mnie Entry absolutnie wystarczy. Nie wiem jaką masz kablówkę, ale jeśli nawet w Vectrze jest dobra oferta na Canal+ Prestige, to chyba wszędzie jest. Z tego co pamiętam wychodziło ok. 30 zł miesięcznie za wszystkie kanały i dostęp do C+ online.

@Pawop A nie było tych meczów w Canal+ online? Generalnie, jak być może wiesz, ja oglądam max 2-3 mecze ligi angielskiej w weekend i to zazwyczaj hity, nie mam swojej ulubionej drużyny, a zawsze pierwszeństwo mają Legia i Barca. Stąd nigdy nie interesował mnie dostęp do wszystkich meczów, wiem tylko że skończyły się ograniczenia odnośnie 16 i jednego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...