Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysyłasz na adres: ITI Neovision sp. z o.o. , ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków. Sprzęt zdajesz (do 14 maja) w Punkcie sprzedaży nc+, których wykaz jest pod tym linkiem: http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic. Jak zaznaczysz województwo i miasto to pokażą Ci się punkty sprzedaży. Poczytaj ich opisy bo nie wszystkie przyjmują sprzęt a tylko wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nastąpi 1.04 ( mam Ci to pogrubić? ) i od 1.04 macie czas na rozwiązanie umowy, bo przecież rozwiązxujesz umowę, bo wycofali Ci kanały, a nie bo ktoś Ci tak powiedział. Jak ktoś powie w sklepie, że kupuje ten telewizor to do momentu kiedy nie wyłoży za niego pieniędzy nie będzie jego włascicielem i tak samo jest tutaj. Dopóki fizycznie tych kanałow nie wycofają, to podstaw do rozwiązania umowy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Umowa kończy mi się 31 marca 2013, nie wypowiedziałam jej jeszcze, więc wypowiadając ją z końcem marca umowa wydłuzy mi się o 3 miesiące (do końca czerwca), czy w tej sytuacji mogę ją wypowiedzieć z przyczyn zwiąazanych ze zmianami, które mają wejść od 1 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam TNK ,dobry własny dekoder combo HD z naziemną cyfrową i antenę co najmniej 80 cm. z obrotnicą.Powiem tak,na HBO [beep]o leci,canal+ też,cinemaxsy dno,filmy do bani a jak jest jakiś dobry to i tak zobaczycie go w TVP1 za rok...Zostaje sport,ale jak mam obrotnicę to to wszystko można obejrzeć za darmo z innego satelity ,oczywiście z komentarzem czasami egzotycznym.Sport się ogląda a nie słucha...Piłka nożna z innych satelit to Liga Niemiecka,Hiszpańska,Włoska,Francuzka ,Angielska w jakości HD oraz Polska - Sportdigital i N-sport .Dochodzi jeszcze sporo kanałów dla dorosłych XXX za darmo. A abonament na TNK to 10 zł miesięcznie.Karta współpracuje ze spliterami więc można rozdzielić uprawnienia na 8 dekoderów!!! Śmieszy mnie jak ktoś narzeka na programy w jakości SD i ma płaski super telewizor 50 herców ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Otrzymałem dziś Pocztą list ze "specjalną ofertą", w kopercie było pismo o tym jacy to oni nie są zaj... jakieś reklamowe broszurki itp.

Prócz tego załączyli warunki promocji "Canal+ Silver (23)" - tak to nazwali. Do tej pory będąc w "n" miałem abonament 69 z kanałami npremium.

Zaproponowali mi pakiet Silver za 79 pln na 18 m-cy. Pozwolę sobie skopiować identyczną treść oferty co prawda dotyczącą oferty Silver (22) cokolwiek to znaczy.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 7727_n.jpg

 

I teraz moje pytanie kiedy mogę wypowiedzieć umowę i jaki jest okres wypowiedzenia ? Bo w tym piśmie nie ma mowy ani słowem o 14 dniach czy innym terminie.

Jedynie o 3 miesiącach jakbym przystał na proponowaną przez nich ofertę i przeszedł do nc+.

I co będzie powodem wypowiedzenia umowy? To że od 5 kwietnia ma nie być npremium (wtedy wypowiedzenie po 5 kwietnia)? czy to że nie zgadzam się na zaproponowany abonament i ofertę programową ?

 

 

 

SORRY w piśmie przewodnim jest mowa o 19 kwietnia jak się nie zgadzam.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://anty-ncplus.pl/

 

cytat z w/w strony:

 

W związku ze zmianami programowymi w telewizji n i C+, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez kar. Pismo rezygnacyjne powinno wpłynąć w ciągu 14 dni od momentu wprowadzenia ostatnich zmian, czyli do 19 kwietnia 2013 roku (liczy sie data stempla pocztowego). Wówczas umowa zostanie rozwiązana 30.04.2013.

 

Zaleca się wypowiedzenie wysłac listem rejestrowanym (poleconym) za potwierdzeniem odbioru.

 

Tylko czy aż tyle trzeba się rozpisywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko dotyczące migracji do NC+. Umowę z N-ką mam do września ( WPT + N premium + HBO za 59 zł ) co się stanie jeżeli nie zdecyduje się na przejście do NC+ tylko pozostanę w N-ce? ewentualnie czy mogę przejść na Univwerse+ za 59 zł. Poza tym bardzo nie podoba mi się zapis małym druczkiem "Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1" i to we wszystkich pakietach. Mogą sobie żonglować kanałami jak chcą a jest ich trochę oznaczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysyłasz na adres: ITI Neovision sp. z o.o. , ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków. Sprzęt zdajesz (do 14 maja) w Punkcie sprzedaży nc+, których wykaz jest pod tym linkiem: http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic. Jak zaznaczysz województwo i miasto to pokażą Ci się punkty sprzedaży. Poczytaj ich opisy bo nie wszystkie przyjmują sprzęt a tylko wskazane.

Po rozmowie z konsultantem dowiedziałem sie że sprzęt n-ki można zdawać tylko w punktach starej N-ki. Adres najblizszego punktu od mojej miejscowości mi podała. Wypowiedzenia też można składać w tych punktach ( a nawet będzie lepiej niż pocztą to słowa Pani konsultant ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie możesz pozostać w Nce. Jeżeli do 19go kwietnia nie wpłynie Twoja rezygnacja z oferty, którą Ci wyślą listem, to automatycznie od 1go maja będziesz miał nową ofertę z nc+.

wszystko cacy tylko skąd będą wiedzieli że dostałem ich listowną ofertę skoro to zwykły list? Wychodzi na to że można klientowi kazać płacić za coś na co nie wyrazi zgody bo nic o tym nie wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...