Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@AndrU na pewno masz wypowiedzenie 3 miesięczne? Z tego co pamiętam to w N było 1 miesięczne wypowiedzenie na koniec okresu minimalnego.Sprawdź w umowie powinno to być napisane.Jeżeli nie ma tego zapisu to obowiązuje ciebie stary regulamin,a w nim jest termin 30 dniowy.

Rozdział XII ustęp 16. Umowa wygasa wskutek:

1) upływu czasu, na jaki została zawarta, w przypadku Umów zawartych na czas oznaczony w sytuacji, gdy Abonent na 30 dni przed upływem okresu na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie ITI Neovision o rezygnacji z korzystania z usług ITI Neovision, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego,w którym przypada koniec okresu oznaczonego Umowy;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pilne pytanie, podobne do tego @AndrU. Czy na skutek ostatnich zawirowań wokół N, fuzją z C+ jest możliwość natychmiastowego wypowiedzenia umowy? Na ten moment korzystam z C+, gdzie od dłuższego czasu mam tę samą ofertę, co w N, więc zwyczajnie jest to dla mnie kasa w plecy. Liczę na szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pilne pytanie, podobne do tego @AndrU. Czy na skutek ostatnich zawirowań wokół N, fuzją z C+ jest możliwość natychmiastowego wypowiedzenia umowy? Na ten moment korzystam z C+, gdzie od dłuższego czasu mam tę samą ofertę, co w N, więc zwyczajnie jest to dla mnie kasa w plecy. Liczę na szybką odpowiedź.

Taką mośliwość miałeś w kwietniu ... na chwile obecną nie ma takiej mozliwości. Trzeba poczekac do konca umowy i złożyć wypowiedzenie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Za datę złożenia liczy się datę wpływu pisma do siedziby, chyba ze zrobisz to w punkcie sprzedazy i serwisu... wtedy dzien wplywu=dzien złozenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanie co mam dalej zrobić. W kwietniu zrobiłem wypowiedzenie umowy w ciągu 14 dni ze względu na zmaimy w regulaminie. Wysłałem pismo oczywiście podpisałem się. Zanim cokolwiek zrobiłem chciłem się upewnić czy rozwiązanie doszło i czy moge zdać sprzęt. Konsultant poinforował mnie że wszystko jest ok. i mogę zdać dekoder.Zdałem sprzęt i myślałem że mam spokój. Ale co się okazało w czerwcu dostałem pismo że mam opłacić abonament. Kiedy zadzwoniłem na info pani mnie uświadomiła że źle było napisane rozwiązanie i moja umowa dalej jest czynna. Pisałem reklamacje i odwołania ale za każdym razem piszą że albo nie ten adres albo nie taka treść, a list który mi wysłali był lisem powitalnym. Czy są szanse że nie będe musaił zapłacić za cały ten abonament (320zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...