Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego corsair28 składaj wypowiedzenie i nie ma co się cackać. Dla mnie to wszystko jest zbyt ryzykowne. Przyjdzie rachunek w maju, będę u[beep]iony na 18 miesięcy, pomimo tego, że nie otrzymam żadnego listu nc+. Ja tam po świętach wysyłam wypowiedzenie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

dostałem dziś pismo (jako abonent n), w którym pan Julian pisze mi, ze:

przygotowali mi super ofertę w zamian za 48zł/mc, proponują mi canal+silver (23) za "promocyjne" 79,00 zdziobane z 109,00:)

jako, że mam tez w domu cyfrę+ (Canal+ kompakt HD), bardzo się zastanawiam nad tym czy wysłać wypowiedzenie jutro czy w kwietniu (mam 48zł nadpłaty, i tylko dlatego:)

co najważniejsze:

Pan Julian pisze mi również:

PRZYSŁUGUJE PANU PRAWO DO ROZWIĄZANIA UMOWY Z POWODU BRAKU AKCEPTACJI DOKONANYCH ZMIAN, PISMO TAKIE POWINNO BYC ZŁOZONE DO 19.4.

 

analogicznie zrobię z c+ chyba, że dostanę dobrą ofertę przejścia + MR:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysyłasz na adres: ITI Neovision sp. z o.o. , ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków. Sprzęt zdajesz (do 14 maja) w Punkcie sprzedaży nc+, których wykaz jest pod tym linkiem: http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic. Jak zaznaczysz województwo i miasto to pokażą Ci się punkty sprzedaży. Poczytaj ich opisy bo nie wszystkie przyjmują sprzęt a tylko wskazane.

Po rozmowie z konsultantem dowiedziałem sie że sprzęt n-ki można zdawać tylko w punktach starej N-ki. Adres najblizszego punktu od mojej miejscowości mi podała. Wypowiedzenia też można składać w tych punktach ( a nawet będzie lepiej niż pocztą to słowa Pani konsultant ).

taaa mi wczoraj tez tak powiedzieli,ale jak dzisiaj podzwoniłem po kilku punktach to dowiedzialem sie,że centrala wprowadzila zarzadzenie od dzisiaj,że wypowiedzenia tylko pisemnie do siedziby N-ki trzeba wysylac, wiec nie wiem jak wy ale ja jutro jeszcze spróbuje dodzwonic sie do nc+ i zapytac czy mi polacza n-ke i cyfre w jeden abonament,w razie jak nie to wysylam wypowiedzenie z n-ki na poczatku kwietnia po swietach i z cyfry robie NC+ + MR biore i tyle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam tzw wieczny Full za 99zł, czyli umowa na czas nieokreślony. Standardowo, jeśli złożę wypowiedzenie to jest to wypowiedzenie w trybie 3-miesięcznym, prawda? Kombinuję w ten sposób, że jeżeli teraz złożę to wypowiedzenie to jeszcze przez 3 miesiące będę miał obecną ofertę za 99zł (bez npremium bo wyłącza). Da się tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli złożysz wypowiedzenie w kwietniu z powodu wyłączenia kanałów lub braku akceptacji nowej ofert NC+, to w maju oddajesz sprzęt. W przypadku wypowiedzenia umowy Z WINY OPERATORA, jest to wypowiedzenie w trybie 1 miesięcznym.

 

Brak wypowiedzenia skutkuje automatyczną migracją, więc nie kombinujcie jak tu zostać te kilka tygodni dłużej w N, bo Was i tak zmigrują (zasada milczącej zgody). Słać wypowiedzenie i w maju oddawać sprzęt. NIE JEST WAŻNE CZY WASZA UMOWA JEST NA CZAS OKREŚLONY CZY NIE - Z WINY OPERATORA ROZWIĄZANIE UMOWY W TRYBIE 1 MIESIĘCZNYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z WINY OPERATORA, jest to wypowiedzenie w trybie 1 miesięcznym

 

Moim skromnym zdaniem nie masz racji. W regulaminie usług jest napisane, że jeżeli jest to z winy operatora to bez okresu wypowiedzenia, czyli w trybie natychmiastowym.

Zatem jak wyśle w kwietniu to z końcem miesiąca usługi zostaną wyłączone.

 

Czy ktoś może to potwierdzić?

 

A ja mam pytanie czy można wysłać wypowiedzenie mailem? Podpisane i zeskanowane.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli złożysz wypowiedzenie w kwietniu z powodu wyłączenia kanałów lub braku akceptacji nowej ofert NC+, to w maju oddajesz sprzęt. W przypadku wypowiedzenia umowy Z WINY OPERATORA, jest to wypowiedzenie w trybie 1 miesięcznym.

 

Brak wypowiedzenia skutkuje automatyczną migracją, więc nie kombinujcie jak tu zostać te kilka tygodni dłużej w N, bo Was i tak zmigrują (zasada milczącej zgody). Słać wypowiedzenie i w maju oddawać sprzęt. NIE JEST WAŻNE CZY WASZA UMOWA JEST NA CZAS OKREŚLONY CZY NIE - Z WINY OPERATORA ROZWIĄZANIE UMOWY W TRYBIE 1 MIESIĘCZNYM.

Orlik666 sluchaj to jak wyślę takie wypowiedzenie:

 

Imię i nazwisko:

 

Adres zamieszkania:

 

Numer Abonenta:

 

Numer zawartej umowy:

 

Do:

ITI Neovision Sp. Z o.o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Pismo Dotyczy: Wypowiedzenie umowy nr…………………….

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z wprowadzeniem zmian z dniem 01.04.2013 r., polegających na zaprzestaniu udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD/Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv oraz pakietu nPremium HD i wprowadzeniu nowych 6 kanałów bez podania mi informacji jakie to programy zastąpią obecny pakiet nPremium HD, wypowiadam umowę nr ___________________ z ostatnim dniem nadawania wymienionych kanałów bez zachowania okresu wypowiedzenia a co za tym idzie wypowiadam umowę ich ostatnim dniem nadawania w platformie ‘’n’’ , gdyż nie zgadzam się na taką zmianę.

 

Jednocześnie podkreślam iż operator zgodnie z cytowanym poniżej art. 60a Ustawa Prawo Telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 roku została ewidentnie złamana a co za tym idzie nie wywiązanie się przez operatora z jej zapisu daje mi prawo do wypowiedzenia umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia gdyż w tym momencie operator platformy ‘’n’’ żąda abym opłacił abonament za miesiąc kwiecień 2013 choć moja oferta programowa ulegnie pomniejszeniu o wymienione na wstępie programy co jest niezgodne z prawem.

 

Informuję ITI Neovision Sp. z o.o. o odebraniu prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i żądam natychmiastowego ich wykasowania z baz danych ITI Neovision Sp. z o.o. i spółek zależnych z dniem zakończenia powyższej umowy na podstawie art. 32, ust. 1, pkt 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie danych osobowych.

 

Zobowiązuję się do zwrotu karty kodowej oraz dekodera u autoryzowanego przedstawiciela telewizji NC+. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mam dokonać zwrotu.

Domagam się również o przysłanie na mój adres korespondencyjny potwierdzenia przyjęcia rozwiązania umowy listem rejestrowanym lub też przesyłką kurierską.

 

Z poważaniem:

 

Miejscowość……………………………….

Dnia ……………………………..2013 roku

 

To będzie wtedy wypowiedzenie z powodu wyłączenia kanałów czy winy operatora? bo ja mam troche to połączone heh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytajcie tez rozdział XII punkt 15

"Jeżeli w okresie, na który została zawarta Umowa, ITI Neovision

podwyższy ceny świadczonych przez siebie usług, z których

Abonent korzystał, bądź też dokona zmiany Regulaminu, Abonent

ma prawo rozwiązać Umowę składając ITI Neovision pisemne

oświadczenie o rozwiązaniu Umowy z powodu braku akceptacji

zmian Regulaminu lub cen, w terminie wskazanym w komunikacie

o podwyższeniu cen lub zmianie Regulaminu doręczonym Abonentowi,

skutkujące na koniec Okresu rozliczeniowego, w którym

Abonent złożył oświadczenie. Brak pisemnego oświadczenia Abonenta

we wskazanym terminie oznacza akceptację zmian i kontynuowanie

Umowy."

Czyli tak naprawde mozna z dwoch powodow pisac wypoiwedzenie, pierwsze z powodu usuniecia kanalów, drugi powod to zmiana regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gosciem z nki-usmiałem sie z ich oferty wypytałem o szczegóły rozwiązania umowy.powiedział że trzeba rozwiązać z datą 1.05.2013 wtedy kiedy wchodzi oferta promocyjna.oczywiscie napisac powód i poleconym wysłac.dekoder oddaje sie w przeciągu 14 dni od daty rozwiązania umowy. czyli 15.05.2013 przykładowo pisze.[beep]ziele ich 99 zł za nic. i chca jeszcze 10zł za mutiroom. za 99 to kupie tuner dvbt i pies ich lizał.i 1200rocznie w kieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.słuchajcie ale na 100% wysyłać wypowiedzenie na adres ITI Neovision Sp. Z o.o. ul. Josepha Conrada 37 31-357 Kraków ??? bo jest jeszcze ten warszawski na Kłobuckiej bodajrze co szły nam poczta rachunki itd.

2.czy moge wypowiedzenie wydrukowac i tylko sie podpisac ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie dostalem od nich pisemka ale sluchaj,nie czekaj na nic tylko rób tak jak wszyscy chetni wypowiedzeniem umowy,czyli wysylaj po 1 kwietnia i tyle,szybko latwo i przyjemnie sie tego pozbedziesz no chyba,że masz tylko n-ke to migruj do nc+ ;-) bo ja mam jeszcze cyfre ale likwiduje n-ke bo potem zrobie MR z cyfry i biore pakiet canal+platinum na 2 tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie treść wypowiedzenia:

 

Imię i nazwisko Miejscowość, dnia ___________

Adres: ___________

Nr. umowy: _____________

Nr. Klienta: ______________

 

Do wiadomości:

ITI Neovision Sp. Z o.o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Wypowiedzenie umowy nr. ___________

Z powodu zmian programowych zachodzących z dniem 1.04.2013 (wyłączenie kanałów Wojna i Pokój HD/Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv), wyłączenia kanałów Npremium w dniu 5.04.2013 oraz brakiem mojej zgody na przymusową migrację z dniem 1.05.2013 do platformy NC+, na warunkach promocji „NAZWA PROMOCJI W LIŚCIE MIGRACYJNYM”, oświadczam że nie zamierzam kontynuować umowy o abonament nr __________ i wnoszę o jej rozwiązanie w trybie natychmiastowym.

 

 

Z poważaniem,

 

 

WYSYŁAMY 2 kwietnia :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...