Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kazdy mowi co innego odnosnie paczki C+ w zamian za Npremium

 

zasłyszane mozliwosci (od najbardziej optymistycznych):

1) 6 kanałów C+

2) 4 kanały C+, bez sport i głównego

3) 2 kanały C+ - Family 1 i 2 * - ponoć najprawdopodobniejsza

4) 6 kanałow, ale tylko do końca kwietnia (przeczytana wlasnie na forum)

5) NIC w zamian za Npremium... nie chce mi sie w to wierzyć, gdyż ludzie bedą starali sie wypelnic swoje stary umowy n i coś w ramach Npremium na pewno ich zadowoli, z kolei migracja na nie do konca ciekawych warunkach, patrz drogo, spowoduje za pewno, że wiekszość będzie chciala wypowiedzieć umowę. inna sprawa, kto zapomni, kto nie bedzie wiedizał, kto nie zdązy do 14 kwietnia dosłac wypowiedzienia..

 

Licze na Wasze opinie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób potwierdzane jest przez NC+ rozwiązanie umowy? Bo jeżeli chcieli mnie zatrzymać to dzwoniono w tej sprawie.

A jeżeli zgodzą się na rozwiązanie umowy to skąd będę o tym wiedział?

 

Inna sprawa, że posiadam obecnie turbodekoder 250GB za który nic nie płaciłem. Rozwiązując umowę i załóżmy podpisując nową z enceplus dostanę [beep]iany biały bez HDD... Więc sprawa nieopłacalna. Do polsatu natomiast nie warto przechodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYPOWIEDŻENI UMOWY ZALECAM WYSŁAĆ LISTEM POLECONYM PRIORYTETOWYM ZE ZWROTNYM POTWIERDZENIEM ODBIORU NA TEN SAM ADRES CO W WZORZE WYPOWIEDZENIA UMOWY

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx XXXXXXX, xx.xx.2013 r.

ul. xxxxxxxxxxxxxxxxxx

XX-XXX XXXXXXXXX

Nr abonenta xxxxxxxxxx

 

 

 

Telewizja Nowej Generacji N

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

 

 

 

Wypowiedzenie umowy nr xxxxxxxxxx

 

W związku z wprowadzeniem zmian z dniem 01.04.2013 r., polegających na wyłączeniu programów zaprzestanie udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD/Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv oraz pakietu nPremium HD i wprowadzeniu nowych 6 kanałów bez podania mi informacji jakie to programy zastąpią obecny pakiet nPremium HD, wypowiadam umowę nr .xxxxxxxxxx z ostatnim dniem nadawania wymienionych kanałów bez zachowania okresu wypowiedzenie a co za tym idzie wypowiadam umowę ich ostatnim dniem nadawania w platformie ‘’n’’ , gdyż nie zgadzam się na taką zmianę.

 

Jednocześnie podkreślam iż operator zgodnie z cytowanym poniżej art. 60a Ustawa Prawo Telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 roku została ewidentnie złamana a co za tym idzie nie wywiązanie się przez operatora z jej zapisu daje mi prawo do wypowiedzenia umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia gdyż w tym momencie operator platformy ‘’n’’ żąda abym opłacił abonament za miesiąc kwiecień 2013 choć moja oferta programowa ulegnie pomniejszeniu o wymienione na wstępie programy co jest niezgodne z prawem

 

Dodam też, iż operator nie wywiązał się z zapisu art. 60a ustawy Prawo telekomunikacyjne, a mianowicie poinformowanie abonenta w terminie miesiąca przed wejściem zmian, co stanowi ewidentne naruszenie praw abonenta i pozwala sądzić iż jest to ewidentne działanie na niekorzyść klienta ze strony operatora. Należy zauważyć, że ustawa jest aktem prawnym na postawie, którego powinny być redagowane wszelkie regulaminy zgodne z zapisany tej ustawy. Niedopuszczalne jest więc określanie w regulaminie terminu krótszego niż przewiduje to ustawa. O planowanych zmianach operator wiedział przynajmniej dużo wcześniej niż podał to do publicznej wiadomości, a informacja o tych zmianach została przekazana klientom w możliwie najkrótszym czasie bez zachowania ustawowego okresu 30 dni z cytowanej Ustawy Prawo Telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004.

 

Informuję ITI Neovision Sp. z o.o. o odebraniu prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i żądam natychmiastowego ich wykasowania z baz danych ITI Neovision Sp. z o.o. i spółek zależnych z dniem zakończenia powyższej umowy na podstawie art. 32, ust. 1, pkt 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie danych osobowych.

 

Jednocześnie proszę o zaprzestanie kontaktowania się ze mną przez system telefoniczny w celu przedstawienia kolejnej oferty. Moja decyzja jest nieodwołalna.

 

Proszę o natychmiastowe pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy, potwierdzenie wykasowania moich danych osobowych z bazy danych wraz z rozliczeniem mojego wirtualnego konta abonenckiego nr xx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx.

 

 

 

Z poważaniem

zaporzyczone z innego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Faktyczne wyłączenie kanałów ma nastąpić 1 kwietnia, więc wszystkie pisma przed kwietnia będą nieważne.

Pismo będzie ważne,bo nie zgadzasz się na na usunięcie kanałów,jak usuwali Cartoon Network to też część abonentów wysyłała wypowiedzenia przed terminem.Tylko nie wolno przekroczyć 14 dni od daty usunięcia kanałów.Czyli jest 28 dni na bezkarne wypowiedzenie abonamentu.

Z regulaminu N:W przypadku zmiany przez ITI Neovision liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu, Opcji Dodatkowej z przyczyn określonych w ust. 7 niniejszego Rozdziału, ITI Neovision poinformuje Abonentów o zakresie zmian z co najmniej 14 - dniowym wyprzedzeniem. W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca,w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

@chomik44 raczej wątpię,prędzej ci zaoferują mega promocję za migrację do nc+.

 

Czyli mam rozumieć,że jak wyślę wypowiedzenie przykładowo jutro to nie będe za to żadnej kary ponosil ? Bo już sam nie wiem kiedy wyslac,jutro czy 1 kwietnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kwiecień musisz płacić, nie słuchaj człowieka, który napisał ten długi elaborat, bo pismo z wypowiedzeniem musisz wyslac w momencie kiedy taka zmiana nastąpi, a nie przed nastąpieniem zmiany, bo może się rozmyślą i nie wyłączą tych kanałow i wtedy będzie zonk, a jak wyślesz teraz i dotrze wypowiedzenie przed 1.04 to oni Ci odpiszą, że przecież kanały Ci świecą i wypowiedzenie bezzasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty sprzedaży nc+ nie przyjmują wypowiedzeń z telewizji "N", tak im kazano. Można tylko oddać sprzęt.

Wypowiedzenie robi się na dzień zmiany oferty programowej (bez Twojej zgody) - co zaznacza się w tekście - a wysłać możesz dzisiaj. Oczywiście płatność obejmie dany miesiąc czyli jak 1 kwietnia zmienią ofertę bez Twojej zgody ta za kwiecień płacisz i oglądasz do końca miesiąca a sprzęt zdajesz do 14 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj będe dzwonil po południu do punktów nc+ z pytaniem czy moge u nich zlozyc wypowiedzenie bo na darmo to mi nie ma co jechac,dowiem sie co i jak i wtedy bede dzialal dalej.

a pytanie mam czy jeszcze dzialaja punkty samej n-ki ? Bo jakis czas temu wymienialem dekoder u nich to jeszcze wtedy byl a w internecie pisze,że niby nadal jest http://www.bialystokonline.pl/certyfiko ... 7,0,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1 to Ty nie wciskaj kitu - to Twój język.

Informacja o dacie zmiany programów została podana w kilku miejscach (faktura, strona internetowa, itd) stąd można pismo wysłać przed tą datą (do 14 dni) a skutek prawny jest z chwilą zaistnienia tego zdarzenia. Gdy nc+ nie zmieni Twojej oferty (czytaj: programy pozostają bez zmian w stosunku do obowiązującej umowy i regulaminu) to wypowiedzenie nie dochodzi do skutku.

Na dzisiaj nc+ planuje zmienić regulamin świadczenia usług, na który musi być wyrażona zgoda przez użytkownika więc to będzie kolejny powód do wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak moge już teraz zlozyc wypowiedzenie i za kwiecien juz nie placic?

Bo na co mi placic ten :censored: abonament za kwiecien skoro ja juz tego nie bede ogladal ? bo jutro jade do punktu cyfry,biore druga karte i dekoder i zakladam MR bo mam tez abonament w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...