Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was pytanie, nie znam się na tych prawnych kruczkach i umowach więc zapytam obeznanych w tym temacie.

Mianowicie, 19.12.2011 przez telefon przedłużyłem umowę z platformą "n" w promocji "Wielka Rewolucja dla Abonentów" na 12 miesięcy. Pytanie teraz kiedy można wysłać im wypowiedzenie tak by nie trzeba było płacić kary, lub też do kiedy musi ono dotrzeć. Chcę negocjować abonament przez telefon, ale na wypowiedzeniu, bo teraz to mi niezbyt ciekawe oferty przedstawiają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem na etapie wysyłania wypowiedzenie umowy która co prawda kończy się za 3 miesiące, ale chcę złożyć gdyż oferty przedstawiane są słabe.

 

Jak to sformułować w wypowiedzeniu? czy może być tak:

 

1. składam wypowiedzenie umowy nr ....... skutkujące na dzień ..... który jest ostatnim dniem w/w umowy na czas określony

 

czy

 

2. składam wypowiedzenie na dzień ..... (ostatni dzień umowy) i informuje o braku zamiaru kontynuowania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Też chcę wypowiedzieć umowę z nką ale nie wiem jak jest liczona. Umowę zawierałem 06.12.2011 na 15 miesięcy w punkcie więc wypowiedzenie jest 3 miesięczne.

 

Pytanie jest następujące - kiedy muszę wysłać wypowiedzenie, żeby nie płacić kary, jeszcze w listopadzie czy mogę w grudniu??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij teraz, musisz to zorbić nie później jak 3mc przed jejkońcem. Spokojnie wyslij teraz dla świętego spokoju

Z regulaminu świadczenia usług:

Umowę zawartą na czas oznaczony uważa się za przedłużoną na

czas nieoznaczony, chyba że Abonent na 30 dni przed upływem

okresu, na jaki została zawarta, zawiadomi pisemnie ITI Neovision

o rezygnacji z korzystania z usług ITI Neovision. W przypadku rezygnacji

przez Abonenta z usług ITI Neovision w trybie opisanym

w zdaniu poprzedzającym, Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim

dniem Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu

oznaczonego Umowy.

Umowa na okres oznaczony 1 miesiąc,na okres nieokreślony 3 miesiące,z tym,że umowy podpisane przez internet lub telefon obowiązuje w każdym okresie tylko 1 miesiąc wypowiedzenia.Ale mają rację lepiej wysłać szybciej,bo były przypadki "zaginięcia" pisma,po kilku dniach zadzwonić na infolinię i potwierdzić czy rezygnacja została zapisana w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie,po jakim czasie od złożenia wypowiedzenia w APS mogę spodziewać się jakiegoś potwierdzenia że je dostali.Umowa była na czas niekreślony w ofercie Świat HD z własnym dekoderem,teraz chciałbym podpisać Świat HD tylko że z dekoderem z dyskiem 250GB i czekam na jakieś potwierdzenie do kiedy będzie jeszcze obowiązywać obecna umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam to samo. Dekoder się zepsuł, wymieniłem w punkcie i po 2,5 miesiąca rachunek na 200 zł. Gdy zwracałem dekoder Cyfry był po prawie 3 latach trochę powyginany i żadnego problemu nie było. Wysłałem kilka maili i czekam na odpowiedź 1,5 miesiąca. Ale żebym przedłożył umowę to dzwonią kilka razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...