Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczytajcie poniżej wysłałem mailem specjalnie w załączniku skan rezygnacji.Witam,

 

 

informuję, że przesłana przez Pana rezygnacja jest niezgodna z

Regulaminem Świadczenia Usług i nie może zostać przyjęta. W celu jej

złożenia można udać się do dowolnego Centrum platformy nc+ (listę

Centrów można znaleźć http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic) lub wysłać pismo

na adres Biura Obsługi Klienta:

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Jednocześnie informuję, że niebawem skontaktuje się z Panem Konsultant,

aby zaproponować atrakcyjną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Dostałem na facebooku listę miejsc gdzie można składać osobiście wypowiedzenia!!!

Oto link z adresami i numerami telefonów.

https://dl.dropbox.com/u/3290733/Centrum_ncplus.pdf

 

To tylko informacja jaką dostałem, może być nieprawdziwa dlatego lepiej zadzwońcie przed udaniem się osobiście do punktu, by się upewnić czy rzeczywiście przyjmują wypowiedzenia.

Przygotujcie się na wysłanie wypowiedzenia pocztą. Abonenci eNki wysyłają wypowiedzenia na adres krakowski. Zróbcie to listem poleconym, za potwierdzeniem odbioru. W razie zaginięcia wypowiedzenia w siedzibie ITI, macie dowód na wysłanie go i ewentualne reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, też byłem dziś w APS w Oleśnicy. Podobno rezygnacje wyłącznie pocztą na adres krakowski.

Jako, że umowa kończy mi się w 30 czerwca wysłałem standardowe rozwiązanie umowy na koniec jej obowiązywania ( oczywiście z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia :D )

Zobaczymy co z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również wyslalem e-mail na stary adres N-ki nkontakt@n.pl a zawarlem w nim taka tresc:

 

Witam ;-)

Chcialbym złożyc wypowiedzenie z N-ki w związku z wprowadzeniem zmian, polegających na zaprzestaniu z dniem 01.04.2013r. udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD/Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv i 05.04.2013r. pakietu nPremium HD gdyż nie zgadzam się na taką zmianę.

 

moje pytania:

1.jak i gdzie moge zlozyc wypowiedzenie?

2.w jakim terminie mam wyslac wypowiedzenie?

3.w jakim terminie umowa zostanie rozwiązana?

4.czy bede musial placic jakas kare albo oplacic abonament za kwiecien skoro moja oferta programowa ulegnie pomniejszeniu o wymienione na wstępie programy co jest niezgodne z prawem abym ponosil koszty oplacenia abonamentu za miesiąc Kwiecień ?

5.w jakim terminie mam zwrócić sprzęt?

 

jak odp. to wrzuce tutaj i bedziemy mieli wszystko na papierze co gdzie i jak i juz pan Specnaz nie bedzie sie madrzyl :P

jakby ktoś potrzebował, to jest nowy adres nc+ : kontakt@info2.ncplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wysłałem wypowiedzonko na krakowski adres ponieważ zabierają N premium i napisałem ze skutkiem natch to zapłacę karę??

 

Nie zapłacisz kary!!! Wypowiedzenie z winy operatora, nie twojej. Sprzęt zdajesz w maju

 

torrente: Na Twoim miejscu wysłałbym wypowiedzenie, z powodu wyłączenia kanałów. Zdałbyś sprzęt w maju i nie musiałbyś się zastanawiać nad tym czy Cie zmigrują na swoich warunkach czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem jeszcze e-mail do mojego najblizszego punktu APS w Białymstoku w zwiazku z tym czy moge u nich zostawic wypowiedzenie czy tez nie (Orlik napisalem za ciebie ze niby dostalem taki dokument na koncie Facebook,mam nadzieje ze ci to nie przeszkadza :P ):

 

Witam ;-)

Chcialbym się dowiedziec czy mozna zostawic w waszym punkcie wypowiedzenie z telewizji N ?

Ponieważ dzwonilem do was w tygodniu 2 razy na ten nr(85 654 56 78) tzn. w Poniedzialek (wtedy wlasnie odebrala od was taka starsza pani i udzielila mi informacji,że moge u was zlozyc wypowiedzenie) ale dzwoniac na drugi dzien we Wtorek(odebral taki mlody chlopak i powiedzial że nie moge zlozyc u was wypowiedzenia bo centrala tak wam narzucila i tyle) wiec wyslalem e-mail do N-ki i konsultant odpisal ze :

,,W celu

złożenia rezygnacji można udać się do dowolnego Centrum platformy nc+ (listę

Centrów można znaleźć http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic) lub wysłać pismo

na adres Biura Obsługi Klienta:

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków ,,

i na dodatek dostalem jeszcze na koncie Facebook taki wlasnie adres dokumentu https://dl.dropbox.com/u/3290733/Centrum_ncplus.pdf w ktorym znajduja sie punkty ktore przyjmuja wypowiedzenia i tam jest wasz punkt na Jurowieckiej wiec jak to jest,moge zostawic u was czy tez nie? czy może specjalnie tak robicie z ludzmi zeby ich otumanic i naciagnac na wyzsze koszta w zwiazku z automatyczna migracja do nc+ w dniu 1 Maja 2013 roku.

 

Prosze o szybką odpowiedź.

 

Zobaczymy co jutro odpiszą :P troche pocisnalem ale tak to chociaz bedzie wiadome i nie beda juz krecic w glowie ludziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymek77: To są główne centra NC+ na dany rejon. Wszystkich APSów jest 1200, ale te na liście pełnią ważniejsze funkcje logistyczne. Nigdy nie zaszkodzi spytać.

I nie, nie obrażam się na Ciebie. Jestem na tym forum dyskusyjnym aby wspierać i wymieniać się wiedzą z pozostałymi abonentami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może napisać wzór takiego wypowiedzenia umowy? Niby prosta sprawa ale biorąc pod uwagę jak konsultanci nc+ traktują osoby dzwoniące z takim pytaniem to do wszystkiego mogą się przyczepić, a chciałbym to załatwić szybko i bezboleśnie

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem coś takiego nie wiem czy dobrze :

 

Nr Umowy:

Nr Abonenta:

 

 

ITI Neovision Sp. z o. o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Wypowiedzenie umowy z winy nadawcy

 

W związku z komunikatem otrzymanym od Was na fakturze elektronicznej o zmianie oferty programowej platformy "n" (ITI Neovision Sp. z O.O.) z dniem 1 oraz 5 kwietnia br. i moim brakiem akceptacji dla tych zmian, działając na podstawie zapisu regulaminu świadczenia usługi, zgodnie z Rozdz. V, ust. 8 Regulaminu oraz zgodnie z Dz.U.2000.22.271, niniejszym korzystając z przysługującego mi prawa rozwiązuję umowę dostępu do oferty telewizji nowej generacji "n" bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Proszę także o pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie gdzie w Trójmieście można złożyć wypowiedzenie? może wpisujmy tutaj placówki które przyjmują te pisma, ułatwi to każdemu dostarczenie oświadczenia rozwiazania umowy

 

W Madisonie nie można zrezygnować ale na Hallera w Satlandzie już tak .Sami wydrukowali mi rezygnacje i dali potwierdzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem, dziś wypowiedziałem umowe o n , kończy się 30 kwietnia, niestety zapomniałem że mam opcję dodatkową czyli kanały npremium za 9,90 do sierpnia . CZy będę musiał płacić karę za ulgi udzielone , jak tak to jak dużą.

 

Kolejne pytanie czy mogę wycofać rezygnację, którą złożyłem dziś , i złożyć kolejną rezygnację za usunięcie kanałów , które będzie z dniem 1 kwietnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...