Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy składał już ktoś wypowiedzenie z oferty Komfort albo Świat HD? patrzę na swoją umowę, nie ma w niej kanałów gwarantowanych, a na stronie https://n.pl/nsklep/promocje/ownkomfort ... ny_dekoder zdążyli już dopisać na dole te kilka kanałów wyłączonych do 31 marca i w końcu nie wiem, czy wypowiedzenie w trybie natychmiastowym wskutek wyłączenia kanałów rozpatrzyliby pozytywnie. fakt faktem mam miesiąc wypowiedzenia tak poza tym, ale wolałabym nie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, w N miałam pakiet Komfort za 39 zł. Żadnego z zabranych kanałów nie miałam w pakiecie, więc jaką podstawę rozwiązania umowy mogę wpisać? Nie mogę napisać, że zabrano mi kanały X i Y, bo nigdy ich w tym pakiecie nie miałam. A nie mam zamiaru migrować do nc+. Listu nie dostałam. POMOCY! Czas leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet komford hd i właśnie wczoraj wysłałem wypowiedzenie z powodu wyłączenia kanałów wojna i pokój hd i sundance hd.

O możliwości wypowiedzenia umowy zostałem powiadomiony komunikatem dołączonym do ostatniego rachunku, teraz czekam na ruch z ich strony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, w N miałam pakiet Komfort za 39 zł. Żadnego z zabranych kanałów nie miałam w pakiecie, więc jaką podstawę rozwiązania umowy mogę wpisać? Nie mogę napisać, że zabrano mi kanały X i Y, bo nigdy ich w tym pakiecie nie miałam. A nie mam zamiaru migrować do nc+. Listu nie dostałam. POMOCY! Czas leci.

ja czekam jeszcze kilka dni, zadzwonię czy mają dla mnie jakąś sensowną ofertę, a jak nie, to składam wypowiedzenie. tak czy siak mamy miesięczne wypowiedzenie, więc można napisać na tym samym piśmie, że chcesz natychmiastowego rozwiązania umowy wskutek zmian regulaminu itp. a jak nie to rozwiązujesz umowę zgodnie z tym co masz na niej, czyli z jednomiesięcznym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie turbodekoder już spakowany w kartoniku . Za pełną opcję w N z MR płaciłem 129 teraz NC+ chciała 179 , wysłałem wypowiedzonko , zamówiłem CP Premium chociaż bałem się bardzo . Po ustawieniu na kanale dla abonentów wszystkie kanały działają dekoder sagemcom szybciej działa od turbodekodera co mnie zdziwiło , nagrał wszystko co mu zleciłem i za 99 zł a raczej 79 odliczając 3 miesiące gratis przy umowie na 15 mc mam wszystko i powiem szczerze teraz to żałuję że nie przeszedłem do CP dużo wcześniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze w tym temacie ale chyba jest najbardziej odpowiedni. Czy rezygnujac z enki musze im oddac ta antene ktora dostalem? wraz z dekoderemi calym pakietem kanalow zamowilem u nich na stronie tez antene, ejst to chyba corab 800 czy jakos tak. Nigdzie nie mam rachunku od niej a jedynie w umowie mam wpisany nr anteny. Pamietam ze placilem za nia dodagkowa kase, co kolo 80-100 zł jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wojnę i Pokój i Sundance HD mieliście niegwarantowane na starych umowach? wciąż nie mogę dojść czy miałam je gwarantowane, na umowie nie ma, na stronie już pozmieniali pod obecny stan a to jedyne kanały na podstawie których mogę składać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wojnę i Pokój i Sundance HD mieliście niegwarantowane na starych umowach? wciąż nie mogę dojść czy miałam je gwarantowane, na umowie nie ma, na stronie już pozmieniali pod obecny stan a to jedyne kanały na podstawie których mogę składać wypowiedzenie.

Jeżeli miałaś wszystkie pakiety tematyczne to na pewno te kanały były.Do 19.04 jest jeszcze opcja ze zmianą regulaminu,który 21.03 zmienili regulamin N na regulamin nc+.Rozdział XII ust. 15 regulaminu Nki, rozwiązujesz wtedy z powodu braku akceptacji zmiany regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wojnę i Pokój i Sundance HD mieliście niegwarantowane na starych umowach? wciąż nie mogę dojść czy miałam je gwarantowane, na umowie nie ma, na stronie już pozmieniali pod obecny stan a to jedyne kanały na podstawie których mogę składać wypowiedzenie.

 

Mam tą samą zagwozdkę, wydaje mi się, że w pakiecie Komfort za 39 zł nie było tych kanałów i nie wiem jaką mam podstawę zerwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wojnę i Pokój i Sundance HD mieliście niegwarantowane na starych umowach? wciąż nie mogę dojść czy miałam je gwarantowane, na umowie nie ma, na stronie już pozmieniali pod obecny stan a to jedyne kanały na podstawie których mogę składać wypowiedzenie.

 

Mam tą samą zagwozdkę, wydaje mi się, że w pakiecie Komfort za 39 zł nie było tych kanałów i nie wiem jaką mam podstawę zerwania umowy.

 

nie wiem, czy mówimy o tym samym pakiecie, bo ja za komfort płacę 33zł, to było przejście z n na kartę, ale te 2 kanały miałam na pewno.

 

zobacz na swojej fakturze, jezeli miales adnotacje jakie programy znikaja i ze masz prawo rozwiazac umowe to to zrob i tyle

 

sprawdź w płatnościach na dekoderze albo na fakturze, ja mam faktycznie taki komunikat. no właśnie jeszcze kilka dni temu patrzyłam na kanały niegwarantowane na stronie pakietu i naliczyłam wtedy 3 w tym na pewno Eurosport, a tych dwóch pozostałych nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy na forum

 

Chcę złożyć wypowiedzie umowy N. Widziałem już w tym wątku, że mam go wysłać na krakowski adres (Conrada 37). Mam jednak kłopot z ustaleniem do kiedy jest moja umowa. Proszę o pomoc.

 

Umowa została zawarta w dniu 31.01.2012. Długość trwania umowy to: 15 + miesiąc aktywacji

 

Jak rozumieć ten miesiąc aktywacji? Z jakim dniem mam rozwiązać umowę, żeby nie doliczyli kar? Czy mogę to wysłać już i rozwiązać na dzień 31 maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim dniem mam rozwiązać umowę, żeby nie doliczyli kar? Czy mogę to wysłać już i rozwiązać na dzień 31 maja?

Musisz zdążyć dostarczyć wypowiedzenie do 14.04 z powodu usunięcia kanałów.Poszukaj gdzieś APS w którym będziesz mógł osobiście rozwiązać umowę.Podobno już wszystkie przyjmują a nie tylko Centra nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...