Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem N i mam jeszcze Cyfrę z MR (C+ Optimum HD). Multiroom mam na dwie karty cameleon, oba dekodery HD (jeden własny). teraz zastanawiamy się co robić, czy migrować czy nie. zgodnie z komunikatem mam 30 dni od wprowadzenia zmian programowych

Komunikat ze strony:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

 

Generalnie, jak pisałem wcześniej, nie zależy mi aż tak na sporcie (chociaż rozumiem i popieram tych, którzy walczą o tańsze pakiety ze sportem). nie ukrywam też, że myślę o CP (kiedyś miałem, odszedłem jak wyłączyli BBC - rozwiązałem bez problemu, za to z kablówką Vectra musiałem rozmawiać przez prawnika z ich prawnikiem, chcieli mnie naciągnąć na 25 miesiąc - po rozmowach na paragrafy rozwiązanie po mojej myśli). co do CP to minusem w CP jest słaba jakość dekoderów oraz ten dziwny multiroom. sprawę migracji bądź nie jeszcze przez parę dni przemyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, można tak połączyć od razu w jednym piśmie czy mogą coś wymyślić żeby się wykpić w związku z powołaniem się na oba powody możliwości wypowiedzenie umowy z końcem kwietnia?

 

"W związku z zaprzestaniem nadawania przez ITI Neovision Sp. z o.o. z dniem 01.04.2013r. będących częścią płatnej oferty kanałów: Wojna i pokój HD oraz Sundance HD, na podstawie Rozdziału V Regulaminu Świadczeń Usług Telewizji Nowej Generacji N pkt.8 jak również ze względu na brak akceptacji zmian zaproponowanych w piśmie: Warunki Promocji „Canal+ Silver (22), wypowiadam umowę nr: ................., ze skutkiem na koniec miesiąca kwietnia 2013 roku. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem N i mam jeszcze Cyfrę z MR (C+ Optimum HD). Multiroom mam na dwie karty cameleon, oba dekodery HD (jeden własny). teraz zastanawiamy się co robić, czy migrować czy nie. zgodnie z komunikatem mam 30 dni od wprowadzenia zmian programowych

Komunikat ze strony:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

 

Generalnie, jak pisałem wcześniej, nie zależy mi aż tak na sporcie (chociaż rozumiem i popieram tych, którzy walczą o tańsze pakiety ze sportem). nie ukrywam też, że myślę o CP (kiedyś miałem, odszedłem jak wyłączyli BBC - rozwiązałem bez problemu, za to z kablówką Vectra musiałem rozmawiać przez prawnika z ich prawnikiem, chcieli mnie naciągnąć na 25 miesiąc - po rozmowach na paragrafy rozwiązanie po mojej myśli). co do CP to minusem w CP jest słaba jakość dekoderów oraz ten dziwny multiroom. sprawę migracji bądź nie jeszcze przez parę dni przemyślę.

 

ja chciałem taniej wziasc platinum bo tam bedzie caly sport ale mi jedynie na Jurowieckiej zaproponowal Canal+platinum z HBO i MR za 159zł taniej nie moge bo taki pakiet C+ Optimum z HBO za 120 zl mialem i dlatego właśnie bo zebym mial sam C+Optimum to dali by mi platyne za 119 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejscowość, data

 

/dane osobowe i nr umowy/

 

 

ITI Neovision Sp. z o. o.

Biuro Obsøugi Klienta

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

 

 

 

DOTYCZY: Umowy o świadczenie usług nr XXXX wraz z późniejszymi aneksami

 

Oświadczenie rozwiązania umowy

 

Niniejszym oświadczam, iż nie akceptuję zmian programowych, które nastąpiły dnia 1 kwietnia 2013 roku oraz kolejnych zmian które nastąpią dnia 5 kwietnia 2013 roku i zgodnie z przysługującym mi prawem, na podstawie Rozdz. V, ust. 8 Regulaminu Świadczenia Usług rozwiązuję Umowę o świadczenie usług nr XXXXXXX bez okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca w którym oświadczenie zostało złożone, czyli ze skutkiem na dzień 30 kwietnia 2013 roku z winy usługodawcy, w związku z dokonaną przez niego zmianą oferty programowej.

Proszę o przesłanie na podany w niniejszym piśmie adres korespondencyjny w ciągu 14 dni od daty rozwiązania w/w umowy, pisemnego potwierdzenia jej rozwiązania wraz z rozliczeniem mojego konta abonenckiego.

 

Z poważaniem:

...........

 

 

 

 

Niniejsze pismo sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron:

1 egz. - ITI Neovision Sp. z o. o., ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków

1 egz. – ?dane osobowe

 

to sa dwa wzory, jeden odnosnie zmiany programow, drugi odnosnie zmiany warunkow umowy, zmiany ceny i calego regulaminu (to co listem przyszlo), mozecie jeszcze dopisac adres siedziby i adres korespomndencyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Krakowie wielki problem robią, nigdzie nie przyjmują wypowiedzeń z n-ki, a jest trochę tych punktów nc+. A chciałem złożyć właśnie osobiście gdyż poczcie nie ufam. Niby można za potwierdzeniem odbioru ale jaką gwaranację mam, że się nie wyprą, że korespondencja nie dotyczyła wypowiedzenia umowy/ i jak im to wówczas udowodnię. Będę miał potwierdzenie na wysłanie listu ale treści to już nie udowodnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni maja gotowe formularze, zaznaczaja w kompie jedna z mozliwosci jaka maja do wyboru, wypowiedzenie..., rozwiazanie umowy z powodu usuniecia programow maja ale nei maja opcji z rozwiazaneim umowy z powodu przymusu migracji. ja wybralem opcje z powodu usuniecia programow i w uwagach poprosilem o dopisanie jeszcze powodu jakim jest przymusowa migracja, podalem dwa podpunkty regulaminowe czyli rozdzial v ust 8 i rozdzial XII ust 15 i to tez bylo wpisane. wydrukowala, zaznaczyla w sysytemie, zrobila ksero i pieczatke i podpis i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że przyślą to rozliczenie? To można wypowiadać umowę w APS co jest na stronach NC+ czy jednak wysyłać listem, robią wielkie zamieszanie by ludzie dali sobie spokój.

Nie mam pojęcia, też sobie tak napisałem w pisemku, ale jednak złożyłem dzisiaj osobiście (w punkcie oznaczonym jako centrum nc+ na www). Wystarczył dowód osobisty i nr umowy. Kiedyś wypowiadałem Cyfrowy Polsat i "n"-kę, którą miałem na siebie dla kuzyna z Niemiec i nic więcej mi nie naliczali, więc chyba tak źle nie będzie.

PS. Zapytałem babkę, czy dużo osób wypowaida, odpowiedziała, że bardzo dużo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wysyłałem wypowiedzenia poleconym i po kilku dniach przychodził sms, że otrzymali pismo i nr sprawy.

Potem dzwoniono do mnie z BOK.

Mam nadzieję, że teraz też oddzwonią i coś się ugra.

Ktoś tu pisał, że za 59zł dostał WPT+ całą paczkę C+ na 18 mies.

To by mi pasowało. Jeżeli ktoś to dostał to dlaczego ja mam być gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym udało mi się złożyć z punkcie nc+ rozwiązanie umowy z n-ką. Poprosiłem faceta by zaznaczył w systemie czyli na potwierdzeniu, że nie zgadzam się na rozwiązanie umowy z wypowiedzeniem do końca kwietnia i żądam natychmiastowego rozwiązania umowy z powodu wycofania kanałów.

 

Zobaczymy jak to rozwiążą czy przychylą się do moich żądań, czy jednak będę miał n-kę do końca kwietnia z koniecznością zapłaty za kwiecień. Równocześnie zażądałem aby wpisał, że wycofuję zgodę na przetwarzanie i dysponowanie moimi danymi osobowymi.

 

Tak ogólnie przede mną tłok, 6 osób czekało z tego tylko jedna osoba podpisywała umowę a 5 osób składało wypowiedzenia. Tak że jeśli czegoś nie zmienią w nc+ nie wróżę im żadnego sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...