Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz tu dokładnie opisane co zawiera protokół

 

Dzisiaj oddałem ;swojego; turbacza do punktu nc+ ( rezygnację z powodu wycofania kanałów też składałem w tym punkcie) i otrzymałem dwa dokumenty

1-to zgłoszenie zwrotu sprzętu nr...........

2-to protokół zwrotu sprzętu w tym nr.dekodera .........

zwracane elementy zestawu- dekoder, karta, zasilacz, pilot (dodałem dla pewności kabel scart)

Stan zwracanego elementu

dekoder- działa poprawnie

zasilacz- jest

karta- jest

pilot- jest

Uwagi ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś z Was podobną sytuacje:

otóż 2.04 złożyłem w APS wypowiedzenie umowy z N, pan zaznaczył to na moim koncie w systemie, wydrukował potwierdzenie. Kilka dni temu zadzwoniłem do NC z zapytaniem do kiedy mam oddać dekoder i tu zaczyna się najlepsze, kobieta na infolinii mówi, że nie widzi mojego wypowiedzenia i zwala na punkt. Punkt mówi, że było zaznaczone w systemie, wysłane faxem i pocztą. Dla pewności przy mnie skanowali i wysyłali jeszcze raz. Ja dodatkowo wysłałem skan tego druku z APS mailem. A oni dalej w zaparte, że nic nie składałem. Więc się pytam o co k***a chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś z Was podobną sytuacje:

otóż 2.04 złożyłem w APS wypowiedzenie umowy z N, pan zaznaczył to na moim koncie w systemie, wydrukował potwierdzenie. Kilka dni temu zadzwoniłem do NC z zapytaniem do kiedy mam oddać dekoder i tu zaczyna się najlepsze, kobieta na infolinii mówi, że nie widzi mojego wypowiedzenia i zwala na punkt. Punkt mówi, że było zaznaczone w systemie, wysłane faxem i pocztą. Dla pewności przy mnie skanowali i wysyłali jeszcze raz. Ja dodatkowo wysłałem skan tego druku z APS mailem. A oni dalej w zaparte, że nic nie składałem. Więc się pytam o co k***a chodzi?

 

Ja :\

Tyle, że wypowiedzenie wysłałam pocztą, poleconym, też na początku kwietnia. Dostałam potwierdzenie odbioru dwa dni później.

Dzwonię do nich już ponad tydzień i też idą w zaparte, że nie mają mojej rezygnacji w bazie. A facet z infolinii "prosi o złożenie reklamacji" pod numerem infolinii tam 801 cośtam. Tyle, że działu "reklamacje" pod żadnym z wyborów infolinii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jak numer telefonu dzwonicie by dowiedzieć się o przyjęciu rezygnacji? Sam składałem w punkcie nc+ 04.04 i oprucz sms ; zostań z nami zadzwoń.......... żadnej innej wiadomości nie miałem , a dekoder też już zdałem.

 

I pod 801 05 55 05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem dekoder w związku z wypowiedzeniem jakie wysłałem po otrzymaniu oferty migracyjnej z nc+. Przedwczoraj dostałem odpowiedź mailem że umowa moja zostanie rozwiązana z dniem 30 kwietnia. Ale teraz wchodzę na ICA dawnej n-ki i co? W systemie nadal widnieje że mam umowę na siebie. W punkcie nc+ dostałem protokół zdania dekodera więc nie za bardzo rozumiem o co tutaj chodzi. Czy u Was też tak jest że możecie się zalogować nadal na ICA? Proszę sprawdźcie i dajcie znać jak jest u Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Miałem złożone wypowiedzenie w związku z wycofaniem kanałów, postanowiłem je wycofać z racji tego że otrzymałem w zamian wszystkie Canal+ do końca umowy i odnośnie tego mam pytanie, ponieważ umowę z N-ką mam ważną do końca czerwca i prosiłbym Was o udzielenie mi informacji na jaki adres wysłać to wypowiedzenie? i czy w wypowiedzeniu wystarczy że podam numer abonenta i umowy, aktualną datę i miejscowość, w nagłówku "rezygnacja" oraz treść np "Niniejszym proszę o zakończenie umowy o świadczenie usług zawartej w dniu XX.XX.XXXX wraz z upływem okresu, na który została ona zawarta i odręczny podpis. Z góry dziękuję za pomoc obeznanych w temacie czy wszystko jest O.K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem n w sprawie mojej rezygnacji. Mam wszystko pozytywnie ; załatwione; i z dniem 30.04 2013r kończę moją przygodę z Nką rozpoczętą 20.10.2006r. Trochę szkoda , ale nie lubię gdy ktoś (Julianek) ze mną pogrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moja umowę wypowiedziałem, termin do końca kwietnia.

 

W dniu dzisiejszym wyświetliła mi się informacja na dekoderze, że abym się zastanowił, kanały z dotychczasowej oferty+ 2 kanały Canal+, będa dostępne gratis do końca maja, a termin oddania dekodera przesunięty z 15 maja do 15 czerwca.

 

A niech się gonią. Oddaję jutro dekoder i do widzenia. Na początku nc+ dało g,... ofertę a teraz próbują za wszelką cenę zatrzymać abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...