Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem tają wypowiedź:

Verley tłumaczy, że migracja klientów spółki skończy się dopiero pod koniec I kw. 2014 r. Jako pierwsi do NC+ zostaną przeniesieni klienci pakietów nPremium (ok. 0,5 mln abonentów) - mają czas na podjęcie decyzji do 19 kwietnia. - Przez trzy miesiące damy im też darmowy dostęp do pakietu Platinum, z którego po zakończeniu promocji będą mogli zrezygnować i wrócić do swojego abonamentu - mówi prezes.

Co do 3mcy platinum za darmo dla npremiowców to powiedziano mi przed chwilą na info że nie ma obecnie takiej oferty ale rozważają taką możliwość żeby przedłużyć promocję o 2 mce. Decyzja koniec kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazłem tają wypowiedź:

Verley tłumaczy, że (...) Na koniec firma wyśle listy do miliona klientów, którzy w obu platformach mieli tańsze pakiety.

 

Z tego wynika że abonenci tacy jak ja mają czas na decyzję.

Dlatego ola87 zapytam jeszcze raz. Na jakiej podstawie wnioskujesz, że teraz jest ostatnia szansa na wypowiedzenie umów dla abonentów niepremiumowych.

 

Czy może ktoś wreszcie jasno napisać czy jeśli:

 

nie mam N premium (nie miałem do czasu wyłączenia)

nie mam uwag co do wyłączenia kanałów 1 kwietnia

nie dostałem listu od NC+

 

mam umowę z N do końca 2013r. WPT za 48zł

 

a NIE ZŁOŻĘ wypowiedzenia do 14 kwietnia, to:

 

a) będę mógł kontynuować dotychczasową umowę do końca jej trwania (lub do następnych zmian, jeśli ich nie zaakceptuję)

B)z dniem 1 maja automatycznie przechodzę do NC+

 

:?:

 

Krótko A lub B...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nie chcą mi pomoc,twierdzi ze nie ma dostępu do ich systemu :0

 

Na pewnym forum wyczytałem ze jak wysle wypowiedzenie poleconym to nie odbiorą.

"

 

Polecona niewiele pomoże bo wszelaką korespondencje wysyła się na skrytkę pocztową więc o potwierdzeniu dostarczenia można niestety zapomnieć."

 

Jak to jest?wysylasilscie poleconym i wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest ważniejsze? Otrzymałem ten nie(szczęsny)list że przenoszą mnie jeżeli nie zdecyduję do 19 kwietnia,oczywście na droższy i uboższy pakiet w nc+.Teraz mam rozliczenie na turbodekoderze,że w zamian za te kanały co zniknęły mam 6 innych(u mnie C+ x 6) jeżeli tego nie akceptuję to mogę rozwiązać umowę w terminie do 14 dni.Jeżeli wyślę zgłoszenie na e-mail w koncie abonenta(wysłałem) to odezwą się do mnie z nową propozycją po 21 marca.Miałem do tej pory pakiet z N premium i HBO za 70,99 zł wraz z History.Teraz mam to samo tylko zamiast N- premium, 6 C+.Teraz nie wiem,czy pismo o zmianie pakietów i konieczności decyzji do 19 kwietnia jest ważniejsze od przesłania komunikatu na turbodekoderze że skontaktują się po 21 marca.Może mi to ktoś wytłumaczyć? Nie śmiejcie się ,mam 53 lata.Pozdrawiam-Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w APS nc+ i złozyłem tam wypowiedzenie w związku z wycofdaniem kanałów z oferty. Przy okazji usłyszałem jednak, że w systemie pojawiają się jakies nowe opcje i nie ma już pakietu Universe+ tylko jest promocja pod nazwą "Poznaj Canal+" za 59zł i 1 msc C+ za free. To dopiero się ludzie rzucą na to! Poza tym wszystkim fajną sytuacje dziś miałem. Przede mną stało 2 gości którzy rozwiązywali umowy. Za mną jeszcze ktoś z dekoderem n do zwrotu. Na zewnątrz jeszcze 1 osoba z dekoderem. Obok jest lokal Cyfrowego Polsatu, z którego w tym samym czasie wyszło 2 ludzi z nowymi dekonderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :jupi:

Mam pytanie , czy jak wysłałam wypowiedzenie na Kłobudzką do Warszawy to też się liczy bo już sama nie wiem . Na stronie nc+ jest tylko taki adres N-ki

ja mam umowę do października 2014 i dostałam od nich telewizor 32" Samsung i czy rozwiązując umowę muszę się z niego rozliczyć tak jak z dekoderem ?

Horror nie można się dodzwonić do BOK-u , jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to byłabym wdzięczna :brawo:

Pozdrawiam Nana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie fragmentu listu:

 

Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+. W tym celu prosimy o kontakt z nami.

 

Cenimy lojalność Abonentów, którzy są z nami od lat i dołożymy wszelkich starań, żeby oferty składane po zakończeniu obecnych umów możliwie najlepiej odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

 

To, czy jeśli złożyłem wypowiedzenie 2 kwietnia i nadal podtrzymuję swoją decyzję nadal będę musiał się kisić z tym operatorem jeszcze w maju, czy tylko do końca kwietnia i paszoł won???

Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego po tym jak mnie potraktowali z tym listem. Dodam,że już wziąłem Polsat z multiroomem i mam więcej kanałów które mnie interesują, a których nie ma w N, ani w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...