Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem odpowiedz przez e-mail od N-ki:

 

Witam,

 

informuję, że w celu złożenia rezygnacji można udać się do dowolnego Centrum nc+ (listę Centrów można znaleźć http://n.pl/oferta/jak-kupic- Centra w nazwie punktu mają NC+) lub wysłać pismo na adres Biura Obsługi Klienta:

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Rezygnacje należy złożyć w terminie 14 dni od wprowadzenia zmian. Wypowiedzenie umowy ze względu na wycofanie kanałów nie wiąże się z poniesieniem kar umownych.

 

Nadmieniam, że zgodnie z Regulaminem w razie rozwiązania, wygaśnięcia lub zakończenia w inny sposób umowy, dekoder należy zwrócić w terminie 14 dni od daty zakończenia umowy. Zwrot dekodera po terminie 14 dni wiąże się naliczeniem kary w wysokości określonej w Cenniku.

Przypominam, że zwrot sprzętu możliwy jest wyłącznie w wybranych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży i Serwisu. Wykaz takich Punktów znajduje się na stronie http:// ncplus.pl/oferta/jak-kupic. Są one oznaczone jako "Punkt Serwisowy.

 

a co do kanałów na N-ce to nie mam juz na liscie kanału Wojna i Pokój,Sportklub,Fightklub,Universal Channel,Universal Sci-Fi a świecą jeszcze Religia.tv i ESPN America

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

W związku z otrzymaniem informacji wraz z Dokumentem Sprzedaży o wprowadzeniu zmian programowych przez ITI Neovision Sp. Z o.o. zachodzących z dniem 01.04.2013r. (wyłączenie kanałów Wojna i Pokój/ Sundace HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia TV), oświadczam, iż nie akceptuje tych zmian i wypowiadam umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia zgodnie z regulaminem Umowy: rozdz. V ust. 8 ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie.

Domagam się również o przesłanie na mój adres korespondencyjny potwierdzenia otrzymania rozwiązania Umowy o Abonament listem rejestrowanym bądź też przesyłką kurierską.

Zobowiązuje się do zwrotu karty kodowej oraz dekodera w terminie 14dni od daty zakończenia umowy zgodnie z Regulaminem w razie rozwiązania, wygaśnięcia lub zakończenia umowy w inny sposób.

Jednocześnie informuje ITI Neovision Sp. Z o.o. o odebraniu prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i żądam natychmiastowego ich wykasowania z baz danych ITI Neovision Sp. Z o.o. i spółek zależnych z dniem zakończenia umowy na podstawie Art. 32, ust. 1, pkt. 6,7,8 ustawy o ochronie danych osobowych.

 

 

 

Ja wysle albo oddam w APS takie coś, może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozwiązanie umowy złożyłem w Centrum NC+ w dniu 29.03.2013r

W dniu 30.03.2013r otrzymałem odpowiedź od przedstawiciela NC+

 

 

 

Wypowiedzenie dotarło i zostało zarejestrowane ze skutkiem na koniec marca 2013r. Jeżeli nie podjął Pan jeszcze ostatecznej decyzji, to możemy zorganizować kontakt w sprawie promocji na przedłużenie umowy w ramach oferty NC+. Proszę o zwrotną informacje jeśli będzie Pan zainteresowany.

 

 

 

Z wyrazami szacunku,

 

 

 

 

 

Zwrot dekodera należy wykonać maksymalnie do 14 kwietnia 2013r.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

I tyle w tej sprawie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr abonenta i jego dane

 

WYPOWIEDZENIE

 

 

Z powodu braku akceptacji dokonywanych zmian umowy od dnia 01.05.2013 roku oraz zmianą oferty kanałowej od dnia 01.04.2013 roku informuję, że z dniem upływu bieżącego okresu rozliczeniowego rozwiązuję umowę nr xxxx zawartą w dniu xxxx roku pomiędzy xxxxx a ITI Neovision Sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie gdzie w Trójmieście można złożyć wypowiedzenie? może wpisujmy tutaj placówki które przyjmują te pisma, ułatwi to każdemu dostarczenie oświadczenia rozwiazania umowy

 

W Madisonie nie można zrezygnować ale na Hallera w Satlandzie już tak .Sami wydrukowali mi rezygnacje i dali potwierdzenie .

Pamiętasz może w jakim ; trybie; było napisane t/z czy w trybie natychmiastowym , czy bez zachowania okresu wypowiedzenia, czy może z końcem okresu rozliczeniowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr abonenta i jego dane

 

WYPOWIEDZENIE

 

 

Z powodu braku akceptacji dokonywanych zmian umowy od dnia 01.05.2013 roku oraz zmianą oferty kanałowej od dnia 01.04.2013 roku informuję, że z dniem upływu bieżącego okresu rozliczeniowego rozwiązuję umowę nr xxxx zawartą w dniu xxxx roku pomiędzy xxxxx a ITI Neovision Sp. z o.o.

 

Jakieś obiekcje co do takiego wzoru? Jakiś błąd który mogą wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nierozumiem. Rozwiązanie umowy to z dniem w którym składam takie pismo w APS i od tego momentu liczą się 14 dni na zwrot sprzętu. Natomiast wypowiedzenie skutkuje na koniec okresu rozliczeniowego czyli od 30 kwietnia dopiero liczone jest 14 dni na zwrot sprzętu.

 

Czy jest właściwie możliwość natychmiastowego rozwiązania umowy? Bądź co bądź programów niektórych już nie ma, więc dlaczego mam płacić jeszcze za kwiecień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że się zaczął? To niech naliczą proporcjonalnie w danym miesiącu za te dni które miałem tv do momentu przyjęcia rozwiązania umowy. Nie chodzi tu o to, czy ktoś jest biedny czy nie, a o zasadę. Dlaczego mam płacić za prawie cały miesiąc, skoro oferta jest uboższa właśnie choćby i o jeden kanał który oglądałem a którego teraz już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miesiąc rozliczeniowy dziś się zaczął. Jeszcze nie złożyłes wypowiedzenia, więc za ten miesiąc musisz zapłacić. Aż tak jestescie biedni, że nie stać Was wydać 60zł? Już ne mówcie, że 12h na doę oglądaliście 13th street bo nie uwierzę.

 

Przecież logiczne jest że jak ktoś wypowiedzieć umowę i uwolnić się od platformy cyfrowej to wykorzystuje każdą wolną okazję. Więc to czepianie się jest myśle bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozwiązanie umowy złożyłem w Centrum NC+ w dniu 29.03.2013r

W dniu 30.03.2013r otrzymałem odpowiedź od przedstawiciela NC+

 

Wypowiedzenie dotarło i zostało zarejestrowane ze skutkiem na koniec marca 2013r. Jeżeli nie podjął Pan jeszcze ostatecznej decyzji, to możemy zorganizować kontakt w sprawie promocji na przedłużenie umowy w ramach oferty NC+. Proszę o zwrotną informacje jeśli będzie Pan zainteresowany.

Z wyrazami szacunku,

Zwrot dekodera należy wykonać maksymalnie do 14 kwietnia 2013r.

 

Najwidoczniej trzeba było tak zrobić i mieć spokój do końca marca. Ja też zrezygnuję dziś albo jutro, ale mi się nie śpieszyło. Gdyby byli mega-uczciwi, to by naliczyli proporcjonalnie, ale chcą zarabiać, a my podpisaliśmy takie a nie inne umowy. Po co się o to denerwować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miesiąc rozliczeniowy dziś się zaczął. Jeszcze nie złożyłes wypowiedzenia, więc za ten miesiąc musisz zapłacić. Aż tak jestescie biedni, że nie stać Was wydać 60zł? Już ne mówcie, że 12h na doę oglądaliście 13th street bo nie uwierzę.

 

Przecież logiczne jest że jak ktoś wypowiedzieć umowę i uwolnić się od platformy cyfrowej to wykorzystuje każdą wolną okazję. Więc to czepianie się jest myśle bez sensu.

 

 

Ja tu się nie czepiam samego rozwiązania, bo enka dała taką możliwość, tylko o formę. Jest jasno napisane, że na koniec okresu rozliczeniowego/kalendarzowego w którym ta zmiana nastapiła. Zmiana nastapiła w kwietniu czyli do końca kwietnia i tak trzeba płacić. Dodatkowo 5.04 zostanie Wam włączona paczka canal+, więc powinniscie byc zadowoleni. Ten miesiąc wytrzymacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Dostałem ofertę zwykłą pocztą nc+ z możliwością wypowiedzenia. Jeszcze mam N oraz C+ - czy jak wypowiem to nc+ to z automatu będę miał wypowiedzenie n i c+ czy każdemu z osobna muszę wypowiadać - plus jeszcze to nowe nc+? Skoro to już jest jedna firma to chyba styka jak wypowiem nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...