Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ITI Neovision Sp.z o.o.

Biuro Obsługi Klienta

ul Conrada Josepha 37

31 - 537 Kraków

To jest pełny adres i nazwa,jeżeli ktoś wyśle do Warszawy to może obudzić się z ręką w nocniku, bo centrala przesyła to do Krakowa.Niech wyśle po terminie i witaj nc+ na 18 miesięcy bo oświadczenie nie zostało prawidłowo dostarczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do mojego wypowiedzenia na stronie 70, a reszcie mówię aby nie dali się mącicielom z NC- wyrolować bo Was zmigrują! Wysyłamy do Krakowa, negocjujemy a potem jeśli negocjacje się nie powiodą, zdajemy sprzęt w maju i radujemy się wielce że jesteśmy wolni od tej zachłannej firmy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlik 666 ja tam wysle to co wrzucilem wam na stronie 72....heh jakos nie lubie zostawiac duzej ilosci golej kartki wiec jak to wysle to mi wtedy wyjdzie na cala strone :D a na negocjacjach z nimi mi nie zalezy bo i tak mam w planach po swietach najpierw 1.wyslac wypowiedzenie z n-ki 2 kwietnia 2.w ten sam dzien albo na drugi dzien skoczyc do APS C+ wziasc 2 karte pod MR i dekoder i przy takiej opcji przejde z C+ do NC+ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem ten artykul. W moich postach przedstawiam wam rzeczy na ktore warto zwrocic uwage a mianowicie: slowo rozwiązanie a wypowiedzenie to co innego; rozwiazanie umowy bez okresu wypowiedzenia zgodnie z rodzialem V ust 8 a rozwiazanie umowy bez okresu wypowiedzenia zgodnie z rozdzialem XII ust 15 to sa dwa rozne przepisy pod ktore mozemy pisac nasze oswiadczenie, tylmko nalezy zwrocic uwage ze jezeli chodzi o rozdzial V ust 8 to oswiadczenie moze zostac zlozone dopiero gdy kanaly sie zmienia i nei pozniej niz 14 dni od ostatniej zmiany, a jezeli napiszemy nasze oswiadczenie argumentujac to rozdziałem XII ust 15 to mamy czas do 19 kwietnia ale nie jest okreslony czas od kiedy; jezeli chodzi o wpisanie adresu w oswiadczeniu to sugeruje dla swietego spokoju wpisac dwa: i adres do korespondencji i adres siedziby firmy. to jest umowa miedzy podmiotem gospodarczym a osoba fizyczna i naleazy zachowac jak najbardziej scisle okreslone nazwy, daty itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzałem właśnie do umowy i mam w umowie tak: Umowa zawarta xx-xx-xxxx pomiędzy mna a i tu uwaga ITI Neovision Sp.z o.o. z siedziba w Warszawie ul.Powsińska 4 , 02-920 Warszawa a wiec pytanie do uzytkownika Specnaz i co teraz powiesz??? może mam 3 adresy wpisac w wypowiedzeniu heh jeden krakowski drugi na kłobuckiej a trzeci ten z powsińskiej ????

 

Umowe zawieralem w 2008 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zmiany przez ITI Neovision liczby i rodzaju programów

wchodzących w skład Pakietu, Opcji Dodatkowej z przyczyn

określonych w ust. 7 niniejszego Rozdziału, ITI Neovision poinformuje

Abonentów o zakresie zmian z co najmniej 14 - dniowym

wyprzedzeniem. W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych

w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14

dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania

okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca,

w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu

Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

 

nigdzie nie widze informacji o 14 dniach od otrzymania informacji, widze informacje ze te 14 dni jest od wprowadzenia zmian. skopiowalem rozdzial V ust 8 z regulminu ktory dostalem podpisujac umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale namieszaliście. Ja już nie wiem czy składać wypowiedzenie czy rozwiązanie ze skutkiem natychmiastowym. Niby już początkiem kwietnia zabierane są programy toteż dlateczego mam płacić jeszcze za kwiecień skoro oferta jest uboższa i ja się na to nie zgadzam.

 

Proszę zamieścić a najlepiej podpiąć u góry jakiś jeden uniwersalny wzór wypowiedzenia które można wysyłać do n-ki z powodu wycofania kanałów, a które to będzie respektowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istotna w tym przypadku jest data stempla czy inna data, można wysłać do 17, dostałeś pismo i się z nim nie zgadzasz nie ważne czy wyslesz to dzisiaj czy jużwysłałeś

Co znaczy wysłać do 17? 17.04?

Jeśli 1 kwietnia zdejmą Wojnę i Pokój itd., to wtedy jest chyba czas, aby list dotarł do nich do 15.04, a jak powołuje się na zdjęcie nPremium od 05.04, to wtedy musi dotrzeć do 19.04?

Czy o co tu chodzi?

 

Ja mam "n"-kę od kwietnia 2010 i nie dostałem jeszcze pisma. Chyba jednak rozwiążę umowę na podstawie zmian programowych, żeby później nie bujać się z pismami/sądami jak mi na siłę wrzucą jakiś droższy pakiet nc+ (np. silver), bo nie odpisałem, że nie chcę (paranoja!). Mało oglądam TV i jakiś familijny z CP pewnie mi starczy.

Nie mam wersji drukowanej regulaminu "n"-ki, mam tylko warunki promocji "Wszystkie Pakiety n". Gdzie znajdę cały regulamin i ten słynny rozdział V, ust. 8?, Na n.pl jest już nowy regulamin nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie, ja dostalem informacje przy rachunku na dekoderze ze mozna zrezygnowac z umowy z powodu wycofania kanalow. Chce zrezygnowac, 2 kwietnia wysle wypowiedzenie ze niezgadzam sie na zmiany. Chcialbym sie dowiedziec czy musze im zaplacic ulge ktora dostalem do przedluzenia umowy. Czy w przypadku zerwania umowy z winy operatora nie musze im oddawac tej ulgi? Bo w regulaminie w rodz. V ust.8 nic nie pisze o oddawaniu ulgi, a na ten podpunkt chce sie powolac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku zerwania umowy z winy operatora nie musze im oddawac tej ulgi?

No bez przesady. Ja mam ulgę od trzech lat. Zamiast płacić 102 zł (6 pakietów po 17 zł), płacę 54 miesięcznie, więc miałbym teraz oddać prawie dwa tysiaki?! hehe Tak nie może być :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcel_82: Powołaj się na usunięcie kanałów. Wypowiedzenie wyślij 2 kwietnia, poleconym za potwierdzeniem odbioru, na adres krakowski. Dekoder zdajesz na początku maja. Nie czekaj na list zwykły od NC-, bo możesz się nie doczekać. :lol:

Wiem, wiem, pewnie się nie doczekam ;) Już pisałem, że pozwę ITI za straty moralne, bo kuzyni, wujkowie, rodzice dostali pisemka i knują, a mi brakuje tematów do rozmów i oddalam się od nich :lol::lol2:

A tak na serio, to zamierzam zrobić dokładnie tak, jak napisałeś. Dzięki. Oni też zresztą mogą, ale mają dwie opcje: albo usunięcie kanałow, albo niezgoda na nowe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...