Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Prosze o dokładne informacje kiedy i jak można rozwiązać umowe w związku ze zmianami programowymi czyli likwidacją kanałów dnia 01.04.2013. Czy wysyłać pismo przed 01.04.2013 czy po 01.04.2013 ? Czy można złożyć w punkcie n-ki czy tylko listownie ?

 

Ja akurat zawsze byłem fanem n-ki ale niestety kryzys każe ciąć koszty i teraz tylko NTC zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dokładne informacje kiedy i jak można rozwiązać umowe w związku ze zmianami programowymi czyli likwidacją kanałów dnia 01.04.2013. Czy wysyłać pismo przed 01.04.2013 czy po 01.04.2013 ? Czy można złożyć w punkcie n-ki czy tylko listownie ?

Już możesz składać wypowiedzenie umowy,która wtedy wygasa z dniem 30.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Faktyczne wyłączenie kanałów ma nastąpić 1 kwietnia, więc wszystkie pisma przed kwietnia będą nieważne.

Pismo będzie ważne,bo nie zgadzasz się na na usunięcie kanałów,jak usuwali Cartoon Network to też część abonentów wysyłała wypowiedzenia przed terminem.Tylko nie wolno przekroczyć 14 dni od daty usunięcia kanałów.Czyli jest 28 dni na bezkarne wypowiedzenie abonamentu.

Z regulaminu N:W przypadku zmiany przez ITI Neovision liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu, Opcji Dodatkowej z przyczyn określonych w ust. 7 niniejszego Rozdziału, ITI Neovision poinformuje Abonentów o zakresie zmian z co najmniej 14 - dniowym wyprzedzeniem. W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca,w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

@chomik44 raczej wątpię,prędzej ci zaoferują mega promocję za migrację do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobrze, podstawą prawa do wypowiedzenia jest zawiadomienie, wysyłane do klientów, które takie prawo daje. Konsultant nie będzie sprawdzał czy kanały świecą, czy nie. Bo to nie jest podstawą wypowiedzenia tylko zawiadomienie o zmianach warunków umowy na które przysługuje wypowiedzenie w wypadku braku akceptacji zmiany tychże warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące rezygnacji z "n"ki. W związku z usuwaniem kanałów itp wg. tam jakiegoś paragrafu mam prawo zrezygnować z tego. Dzwoniłem już to biura obsługi i oczywiście potwierdzili tą możliwość. Niestety nic mi jednak nie powiedzieli odnośnie telewizora, który nabyłem za "1zł" w ofercie specjalnej. O zwrocie dekoderów to chyba każdy wie...ale czy będę musiał zwrócić telewizor?? Może jest ktoś obeznany w tym...rzuci jakimś paragrafem albo znalazł coś w regulaminie. Bo niestety w Biurze Obsługi nic na ten temat nie wiedzieli. Wogóle co oni tam wiedzą. Bo nic więcej po za tym co wiedziałem to mi nie powiedzieli. A chciałbym zrezygnować z "n"ki ale telewizorek żeby został bo wkońcu tą symboliczną "złotówkę" za niego zapłaciłem. Nawet rachunek mam:) Tylko nie wiem czy umowa jest powiązana z jakoś prawnie i łączy się z zakupem telewizora. Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztego co kojarze to umowa N-ki i lcd-eka miała odrebny regulamin i przy ewentualnych zamianach ofertowych gdzie klient bedzie miał prawo wypowiedzieć umowe po ewentulnych zmianach którą wprowadzi n i klient bedzie stał po stronie wypowiedzenia bez kary umownej która nie została spelniona w okresie umowy zawartej klient ponosi koszta telewizora po cenniku TV N . Nic nie ma za darmo lub za złotówke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie na jaki adres napisać wypowiedzenie ? i czy można je zanieść do Punktu NC+ ? . Jest też taka kwestia że mam nadpłatę ( przelałem z góry hajs za kilka miesięcy ) jeszcze zostało na moim ''koncie'' abonenta ok 150 zł czy mi tą kasę oddadzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, trochę późno się z tym wszystkim zebrałeś bo wypowiedzenie umowy zawsze trzeba conajmniej 1 miesiąc wcześniej dostarczyć, by ten zabieg bbył skuteczny na koniec umowy terminowej. Nie wygasa samoistnie, tylko dostaniesz nowy rachunek za TV na wyższą kwotę(albo suma cen standardowych, które bardzo bolą po kieszeni, albo inna kwota nieco nizsza ktora była w warunkach promocji jako cena za twoj pakiet po zakonczeniu terminu minimalnego umowy).

Przykład miałeś umowe na pakiety tematyczne za 59 zł i tą kwotę płąciłes co miesiąc i teraz 2 drogi, albo płacisz te kilkanascie zł więcej jak ceny standardowe np 5x17 zł=85 zł według cennika bez promocji lub kwota nieco nizsza zapisana w warunkach promocji, ale większa niż kwota bazowa.

 

Umowy telekomunikacyjne itp, tv, internet telefon to usługi ciągłe i puki z nich nie zrezygbujesz sam to płacisz cały czas i nie są samoistnie rozwiazywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...