Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

umowe mam do konca pazdziernika. czy jesli we wrzesniu wypelnie rezygnacje i oplace do konca pazdziernika, to czy moge wczesniej niz w listopadzie oddac dekoder? bardzo mi zalezy, zeby wczesniej sie z nimi rozstac nawet placac abo do konca bez ogladania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wcześniej oddać dekoder ale jak zostanie zarejestrowane twoje wypowiedzenie i będziesz miał zapłacony Październik.

na forum nki konsultantka napisala, ze moge wczesniej i to tyle. nic nie mowila o zarejestrowaniu rezygnacji i wplaty. i tak im zaplace i wysle rezygnacje o czasie. tylko tak mowie, bo w sumie to pewnie i teraz moglbym go oddac :) zdanie dekodera jest bez odwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo stałem się abonentem N (dzisiaj przyjechał kurier z dekoderem i umową), a musiałem z niej zrezygnować (odstąpienie od umowy w ciągu 10 dni). Zamówiłem opcję Full HD, a dostałem Film HD. Zamawiając zaznaczyłem dekoder Monsterbox, dostałem Turbodekoder. Nic się nie zgadzało z zamówieniem, które składałem przez Internet. Najlepsze, iż na skrzynkę e-mailową dostałem potwierdzenie swojego zamówienia na opcję Full HD, a pani konsultantka upierała się, że zamówienie zostało złożone na opcję Film HD. Ewidentnie ktoś dał ciała podczas realizacji mojego zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w N takie działanie chyba staje się Nnormą. Nie wiem czy przy tych telefonach pracują same nblondynki z ilorazem inteligencji poniżej Nnormy czy też mają takie zalecenia kierowników czy innych przełożonych. Wystarczy wejść na forum nki-pełno przypadków robienia w ... abo. Zresztą mnie też usiłowano zrobić w 4 litery przy przedłużeniu umowy. Mam nadzieję, że po połączeniu z c+ połowę tego dziadostwa zwolnią. Chociaż szefem ma nadal być Marcus / ten to się umie ustawić/ więc jakieś poprawy na plus może wcale nie być. Co by nie pisać w C+ ngdy / a mam ją od chyba 9 lat/ takich numerów nie było-no przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Możesz wcześniej oddać dekoder ale jak zostanie zarejestrowane twoje wypowiedzenie i będziesz miał zapłacony Październik.

na forum nki konsultantka napisala, ze moge wczesniej i to tyle. nic nie mowila o zarejestrowaniu rezygnacji i wplaty. i tak im zaplace i wysle rezygnacje o czasie. tylko tak mowie, bo w sumie to pewnie i teraz moglbym go oddac :) zdanie dekodera jest bez odwrotu.

Zawsze możesz wysłać wypowiedzenie wcześniej, ale faktyczne wygaśnięcie umowy będzie z terminem umowy no chyba że inaczej napiszesz na papierku.

 

Ledwo stałem się abonentem N (dzisiaj przyjechał kurier z dekoderem i umową), a musiałem z niej zrezygnować (odstąpienie od umowy w ciągu 10 dni). Zamówiłem opcję Full HD, a dostałem Film HD. Zamawiając zaznaczyłem dekoder Monsterbox, dostałem Turbodekoder. Nic się nie zgadzało z zamówieniem, które składałem przez Internet. Najlepsze, iż na skrzynkę e-mailową dostałem potwierdzenie swojego zamówienia na opcję Full HD, a pani konsultantka upierała się, że zamówienie zostało złożone na opcję Film HD. Ewidentnie ktoś dał ciała podczas realizacji mojego zamówienia.

Nka nie robi w takich wypadkach problemów. Sami mają taką opcję że w ciągu 10 dni masz prawo zrezygnować. Więc na pewno przyjmą to z pokorą i może zaproponują ci te same warunki ale już z poprawnymi parametrami.

 

Witam. Nabyłam N-kę 29 lutego tego roku, kiedy będzie najlepiej wysłać wypowiedzenie umowy?

A dlaczego chcesz już rezygnować? Poczekaj na ofertę przedłużeniową. Może coś dobrego zaproponuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed pierwszą kolejką Ligi Mistrzów nadano komunikat, że od drugiej kolejki trzeba będzie podłączyć dekoder do internetu aby oglądać mecze na Npremium.

Czy to nie jest przypadkiem zmiana warunków umowy ?

Jeśli ktoś nie może podłączyc dekodera do netu - a przecież nie każdy musi mieć taką możliwość tym bardziej,że nie ma on wifi tylko ethernet - zostanie pozbawiony możliwości oglądania części kanałów nadających LM

czy ktos mądry może sie wypowiedzieć ? z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warunkach umowy nie ma nic na temat zawartości kanałów.Nikt nie gwarantuje że LM będzie w N do końca świata i jeden dzień dłużej.Jak ktoś chce miec dostęp do LM a nie ma podłączonego dekodera do internetu może wykupić opcję NPremium ( za 9,9 zł o ile jeszcze trwa promocja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. W umowie ma się zagwarantowany dostęp do danego pakietu i kanałów wchodzących w jego ofertę a nie do kontentu tychże kanałów. Idąc dalej, wiosną był przetarg na prawa do LM. Równie dobrze Nka mogła je całkowicie stracić i wtedy też nie byłoby możliwości wypowiedzenia umowy z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Proszę o radę.

Zawarłem umowę z n przez kuriera umowa zawarta 7.01.2011 na 24+miesiąc aktywacji. Do kiedy mogę wypowiedzieć umowę?

W umowie zapisane jest że okres wypowiedzenia to 3 m-ce, wyczytałem gdzieś, że umowy "na odległość" zgodnie z prawem nie mogą mieć wypowiedzenia dłuższego niż 1 mc.

dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...