Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś właśnie dostałem:)

 

Szanowni Państwo,

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

Do 31.05. br. na dekoderze dostępny będzie sygnał, w ramach

którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej

dotychczasowej oferty i 2 kanałów CANAL+.

Informujemy, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14.06. br.

W tym czasie mogą Państwo wycofać wypowiedzenie pod nr 22 310 47 48.

Pozdrawiamy,

nc+

Czyli że co miesiąc za darmo dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko info na ekranie. Potem się z tego wycofają, każą płacić lub jeszcze wycofają wypowiedzenie. Już nie takie przekręty widziałem. Ja nabrać się nie dam, ba..już nawet podpisałem umowę z CP:)

 

Potraktowali starych abonentów jak śmieci dając śmieszną ofertę i nic nie zatrze pierwszego złego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem taki komunikat, skorzystam, bo i tak przechodzę na dvb-t. Ciekawe czy po weekendzie będzie oficjalne stanowisko w tej sprawie. Umowy i tak z nimi nie mam zamiaru przedłużać, bo mnie strasznie denerwuje ta nowa lista kanałów z 3-4 razy dublowanymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie odnośnie rezygnacji z n-ki . Czy można jeszcze wysyłać wypowiedzenia z powodu wycofania jakiś kanałów ? Obecną umowę mam do grudnia , a chciałbym skorzystać z nowej oferty , bo nie posiadam Canal+.

Z tego co pamiętam to ostatni termin minął 19 04 i to jeżeli posiadałeś n premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aprilia w tej chwili nie masz żadnej możliwości bezkarnego wypowiedzenia,musisz doczekać do końca umowy,chyba że usuną jeszcze jakieś kanały gwarantowane.Po ofercie nc+ możliwe,że będzie taka możliwość.Migrować do nc+ możesz w każdej chwili,choć lepsze oferty mają ci,którzy są na wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś właśnie dostałem:)

 

Szanowni Państwo,

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

Do 31.05. br. na dekoderze dostępny będzie sygnał, w ramach

którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej

dotychczasowej oferty i 2 kanałów CANAL+.

Informujemy, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14.06. br.

W tym czasie mogą Państwo wycofać wypowiedzenie pod nr 22 310 47 48.

Pozdrawiamy,

nc+

Czyli że co miesiąc za darmo dają

Mój tato też dostał na Turbodekoder n'ki taki komunikat, z tym że u niego jest tam mowa o wszystkich 6-ciu kanałach CANAL+. W tej chwili ma też do nich dostęp.

Zastanawiam się tylko, czy bezpieczniej by było, gdyby mój tato na początku maja oddał jednak ten sprzęt n'ki i spokój. Umowę wypowiedział na początku kwietnia po otrzymaniu słynnego liściku od nc+ z "propozycją nie do odrzucenia". ;) Boję się, żeby z tego "przedłużenia" czasu aktywnego sygnału i okresu na zwrot sprzętu nie wyszedł znów jakiś przekręt. :roll: Żeby potem nie okazało się, że mojemu tacie przedłużyli umowę... :? Mój tato, podobnie jak ja, wziął już też Cyfrowy Polsat, więc z n'ki definitywnie rezygnuje. Ja do tej pory byłem w CYFRZE+ i też wziąłem już Cyfrowy Polsat z modułem CAM. Umowę z CYFRĄ+ wypowiedziałem też na początku kwietnia br. z powodu usunięcia z jej oferty kanału 13th Street Universal. Również z niej definitywnie rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś skierował do NC+ jakąs formę zapytania/prośby o wysłanie chociażby mailowo do abonentów aneksu do umowy, w którym było by NA PIŚMIE zapewnienie o tej zmianie terminu oddania dekodera ??

Sorry ale nikt rozumny kto się poznał na tych złodziejach nie uwierzy im na słowo, a potem będzie szantaż albo kara 1000 zł za nieoddanie w terminie sprzętu albo anulowanie kary pod warunkiem podpisania niekorzystnej umowy na 12 miesięcy, więc jak na razie te ich obietnica to jest kompletna prawnie bezwartościowa kpina, bo abonenci na podstawie maila albo obrazka na ekranie mogą sobie wiadomo co podetrzeć... wiadomo umowa to jest umowa, na którą się zgodziliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem dekoder w związku z wypowiedzeniem jakie wysłałem po otrzymaniu oferty migracyjnej z nc+. Przedwczoraj dostałem odpowiedź mailem że umowa moja zostanie rozwiązana z dniem 30 kwietnia. Ale teraz wchodzę na ICA dawnej n-ki i co? W systemie nadal widnieje że mam umowę na siebie. W punkcie nc+ dostałem protokół zdania dekodera więc nie za bardzo rozumiem o co tutaj chodzi. Czy u Was też tak jest że możecie się zalogować nadal na ICA? Proszę sprawdźcie i dajcie znać jak jest u Was.

 

Dzisiaj próba logowania się na konto dawnej n-ki i co widzę? Nadal moja umowa widnieje w systemie dawnej n-ki. Całe szczęście, że mam maila z odpowiedzią od byłej n-ki, że umowa została rozwiązana z dniem 30 kwietnia. :read: Jak wyślą mi fakturę za miesiąc maj idę do rzecznika praw konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@walyy79 czy maila od nki otrzymałeś wysyłając im zapytanie (jaki adres mailowy) , czy sami do Ciebie wysłali powiadomienie o zakończonej umowie. Gdzie w ICA można zobaczyć info związane z terminem umowy. Sam w zeszłym tygodniu dzwoniłem do Nich i konsultant potwierdził mi że umowa zostanie rozwiązana z dniem 30.04.2013r , że dekoder zdałem i nie mam zaległości płatniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diana maila wysyłałem im przez formularz ze strony nc+. Po jakimś tygodniu otrzymałem odpowiedź. W ICA nie zobaczysz informacji do kiedy obowiązuje Cię umowa. W mailu zapytałem wprost czy moje wypowiedzenie jest skuteczne z uwagi na to, że było konsekwencją otrzymanej przesyłki z nc+ dot. przymusowej migracji do nc+. Konsultant wkazał wyraźnie dzień w którym umowa przestanie mnie obowiązywać z uwagi na wysłane wypowiedzeni. Napisał mi że to dzień 30 kwietnia. A dzisiaj loguje się do ICA i nadal widnieje moja umowa w systemie. Diana czy Ty też możesz zalogować się do ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej to w wypowiedzeniu napisałem że cofam z dniem 30 kwietnia prawo do przetwarzania moich danych osobowych platformie nc+. Już mam na nich haka :) Niech spróbują mi tylko wystawić fakturę to zainteresuje moją sprawą rzecznika konsumentów oraz GIODO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to dziwne, że mogę się logować na konto w ICA skoro zdałem im dekoder. W cyfrze gdy oddawałem dekoder to z automatu nie mogłem się już zalogować w ICA cyfry+. Tutaj panują jakieś dziwne zwyczaje lub rzeczy ;) Ja też im nie zapłacę za maj a jak skierują sprawę do windykacji lub komornika to ja pójdę do sądu i wtedy będą żałować tego co zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogę się zalogować i widzę że wszystkie moje dane są , a na temat zakończenia umowy nic nie ma :oops:

 

Tak wszystko się zgadza,od dziś formalnie osoby które nie zdecydowały się nieprzedłużać umów od dziś nie są abonentami lecz to ale,związku z przedłużeniem możliowśći podejmownaia decyzji do 31 Maja i wydłużenia czasu na zastanowienie czyli albo abonent oddaje sprzęt albo przystaje na nowe warunki z DUK lub pozostaje przy starej umowie od 1 Czerwca,maj jest 0 zł,stąd przedłużenie logowania od ICA,kto definitywinie chce zakończyć współprace oddaje sprzęt lub przystaje na inne opcje,reszta to indywidualna sprawa każdego co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tato wypowiedział umowę z dawną n'ką i zgodnie z tym, umowa powinna zakończyć się wczoraj, czyli 30 kwietnia br. Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem, czy da się jeszcze zalogować na jego "konto" na stronie nc+ i widzę, że da się bez problemów. :roll: Natomiast ja wypowiedziałem umowę z dawną CYFRĄ+. Umowa również do 30 kwietnia br. I dzisiaj ja już nie mogę zalogować się na moje "konto" w CYFRZE+. Pojawia mi się komunikat, że nie mam uprawnień do zalogowania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...