Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili ponad godzinę temu i proponowali mi HdA po tyle co mam, czyli 68 zł z umową na 14 m-cy - do czerwca 2012. Nie miałem czasu i umówiłem się na rozmowę o godz.19. Zobaczymy co jeszcze wyrwę.

 

Aktualizacja

Właśnie zadzwonili proponując:

1.HdA (czyli to co mam od 1,5 roku) - z umową na 14 m-cy (do czerwca 2012) za 68 zł

2.Taniej (wszystkie pakiety tematyczne) - z umową na 12 m-cy za 48 zł + obowiązkowe nSeriale za 15 zł lub nFilmy za 9,90 zł na 6 m-cy (potem można wyłączyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkurza mnie czas wprowadzania podpisanej umowy do systemu - już 4 dzień. Otrzymałem n-recorder który się cały czas testuje i w kółko pobiera jakież softy i nie mogę go wymienić. Czy ktoś wie kiedy zostanie zwrócona mi opłata aktywacyjna w przypadku rezygnacji w trakcie 10-dniowego terminu od podpisania umowy? Czy jest jakiś specjalny druk rezygnacji na taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

mam takie pytanie. umowę z platformą n podpisałem 20 lutego 2010 na okres 24 miesięcy i chciałbym się dowiedzieć kiedy mógłbym wysłać wypowiedzenie umowy tak by zachować okres 3 miesięcy i nie przeciągać jej o kolejne 3 miesiące wypowiedzenia w chwili gdyby umowa przeszła mi na czas nieokreślony. dzięki za inforamcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie. umowę z platformą n podpisałem 20 lutego 2010 na okres 24 miesięcy i chciałbym się dowiedzieć kiedy mógłbym wysłać wypowiedzenie umowy tak by zachować okres 3 miesięcy i nie przeciągać jej o kolejne 3 miesiące wypowiedzenia w chwili gdyby umowa przeszła mi na czas nieokreślony. dzięki za inforamcję

 

Z powodu wyłączenia TVNHD+1 umowę - bez żadnych kosztów - możesz rozwiązać do 4 listopada. WIęc po co czekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim pretekstem?

Przecież ITI Neovision ani nie wyłączył jeszcze TVN+1, ani nawet tego nie zapowiedział.

 

Oby się nie okazało, że Ci których namówisz do przedwczesnej rezygnacji zostaną potraktowani jako abonenci zrywający jednostronnie umowę i będą w konsekwencji obciążeni przewidzianymi w regulaminie karami umownymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie mozna juz teraz skladac. Lepiej zlozyc wczesniej niz potem bedzie za pozno.

Bzdura. Nikt Ci nie uzna takiego wypowiedzenia. Nie możesz wypowiedzieć umowy z powodu, który jeszcze nie wystąpił. Dlatego jeszcze raz - wypowiedzenie można złożyć po wyłączeniu kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie mozna juz teraz skladac. Lepiej zlozyc wczesniej niz potem bedzie za pozno.

Bzdura. Nikt Ci nie uzna takiego wypowiedzenia. Nie możesz wypowiedzieć umowy z powodu, który jeszcze nie wystąpił. Dlatego jeszcze raz - wypowiedzenie można złożyć po wyłączeniu kanału.

 

Proponuje panie madry skonsultowac sie z telewizja N a potem cokolwiek komentowac.

 

http://www.tvn.pl/grupatvn/media/pressInfo/60

 

Dla niedowiarkow jest link.Zapraszam na forum N i i telefon do samej nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wyjaśnij z łaski swojej Twoje stwierdzenie, że potem będzie za późno. Niby dlaczego będzie za późno po usunięciu kanału, skoro wg regulaminu abonent ma na to 14 dni?

Poza tym jak masz ochotę to wysyłaj wcześniej, czy ktoś Ci broni? To Twoja sprawa i twój problem czy Ci uznają wypowiedzenie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe... No ciekawe. W regulaminie tez jest zapisane, że dodatkowe? Bo jednak regulamin jest ważniejszy niż słowa jakiejś konsultantki. A wiedząc jakie informacje mają konsultantki iw n-ce, nie ryzykowałbym polegania na tej wiedzy.

Nie muszę dzwonić bo wiem jak jest. Bzdury opowiadane przez niedouczoną konsultantkę nie są mi do niczego potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie mozna juz teraz skladac. Lepiej zlozyc wczesniej niz potem bedzie za pozno.

Bzdura. Nikt Ci nie uzna takiego wypowiedzenia. Nie możesz wypowiedzieć umowy z powodu, który jeszcze nie wystąpił. Dlatego jeszcze raz - wypowiedzenie można złożyć po wyłączeniu kanału.

 

Proponuje panie madry skonsultowac sie z telewizja N a potem cokolwiek komentowac.

 

http://www.tvn.pl/grupatvn/media/pressInfo/60

To jest komunikat nadawcy - TVN S.A., a nie operatora n-ki - ITI Neovision. Teoretycznie ITI Neovision może nawet nadal nadawać nieistniejący kanał, tak samo jak nadaje TVP 1 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM nadzieję, że rozwieje wątpliwości tych, którzy chcą wysyłać wypowiedzenie wcześniej. To, że TVN+1 HD będzie wyłączone 4 listopada, to wiadomo, natomiast nic tam nie jest napisane o tym, że można umowę wypowiedzieć PRZED wyłączeniem kanału jak niektórzy sugerują, regulamin precyzuje tę sytuację wyraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt.

"W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych

w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14

dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania

okresu wypowiedzenia,"

 

Jest wyraźnie napisane: W CIĄGU 14 DNI OD DOKONANIA ZMIANY a nie jej zapowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...