Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie, jak to jest z rezygnacją w związku ze zmianą regulaminu? Czy w tym przypadku nie mogą potrącić Ci proporcjonalnie upustu udzielonego podczas podpisywania umowy na warunkach promocyjnych???

 

Pozdrawiam,

ZIMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z n-ką podpisałem 9 lutego na wszystkie pakiety za 48 zł. Czy w związku ze zmianami mogę "wyrwać" od n-ki zmianę oprogramowania tunera na turbo? Próbował ktoś na taką zmianę ?

 

Zrezygnuj z tej umowy w związku z wyłączeniem Da Vinci Learning i jak zadzwonią z ofertą - negocjuj. Polecam turbodekoder bo jest super. Sam rezygnuję z umowy za 48zł miesięcznie, a już w sobotę wziąłem sobie full opcję z turbodekoderem i powiem, że różnica między białym a nim jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że 1 kwietnia znika Da Vinci Learning i zgodnie z rozdziałem 5 pkt. 8 regulaminu mamy czas do 14 kwietnia na zerwanie umowy z tego tytułu.

Zrezygnować można było ale do pierwszego kwietnia taką odpowiedz dostałem z infolini dzwoniąc dziś rano

Umowę z n-ką podpisałem 9 lutego na wszystkie pakiety za 48 zł. Czy w związku ze zmianami mogę "wyrwać" od n-ki zmianę oprogramowania tunera na turbo? Próbował ktoś na taką zmianę ?
Jest to jak najbardziej możliwe warunki 2 po pierwsze płacisz za turbo 149 PLN i masz u siebie rekordera serii CLRA
Dekoderów wymieniać nie można. Można za to wypowiedzieć umowę w związku z likwidacją TVN Warszawa. Ja tak robię i biorę nową umowę z turbodekoderem' date=' bo na wymianę się nie doczekam ;)[/quote'] Umowę można wypowiadać ale tylko do 14 kwietnia tez info z infolinii...

 

a na koniec początek mojej dzisiejszej rozmowy z konsultantem

...

JA:-dlaczego od wczoraj nie ma TVN warszawa?

konsultant ; - kanał ten ma chwilową zmianę transpondera za kilka dni się pojawi w ofercie

J; - dlaczego więc nie ma również kanału Da vinci learning

K; - ten kanał jest usuwany z oferty

J;- czyli mam prawo do rezygnacji z oferty telewizji N ?

K; - prawo takie przysługiwało do pierwszego kwietnia ....

potem konsultant na infolinii stwierdził że wcześniej została wysłana informacja o rezygnacji z emisji kanału w ramach platformy. Na moje pytanie kiedy do mnie osobiście zostało wysłane takie pismo, pan konsultant stwierdził że do mnie pismo o możliwości rezygnacji (pisemnej)do 1 kwietnia, wysłane zostało 31 marca i co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że 1 kwietnia znika Da Vinci Learning i zgodnie z rozdziałem 5 pkt. 8 regulaminu mamy czas do 14 kwietnia na zerwanie umowy z tego tytułu.

Zrezygnować można było ale do pierwszego kwietnia taką odpowiedz dostałem z infolini dzwoniąc dziś rano

Umowę z n-ką podpisałem 9 lutego na wszystkie pakiety za 48 zł. Czy w związku ze zmianami mogę "wyrwać" od n-ki zmianę oprogramowania tunera na turbo? Próbował ktoś na taką zmianę ?
Jest to jak najbardziej możliwe warunki 2 po pierwsze płacisz za turbo 149 PLN i masz u siebie rekordera serii CLRA
Dekoderów wymieniać nie można. Można za to wypowiedzieć umowę w związku z likwidacją TVN Warszawa. Ja tak robię i biorę nową umowę z turbodekoderem' date=' bo na wymianę się nie doczekam ;)[/quote'] Umowę można wypowiadać ale tylko do 14 kwietnia tez info z infolinii...

 

a na koniec początek mojej dzisiejszej rozmowy z konsultantem

...

JA:-dlaczego od wczoraj nie ma TVN warszawa?

konsultant ; - kanał ten ma chwilową zmianę transpondera za kilka dni się pojawi w ofercie

J; - dlaczego więc nie ma również kanału Da vinci learning

K; - ten kanał jest usuwany z oferty

J;- czyli mam prawo do rezygnacji z oferty telewizji N ?

K; - prawo takie przysługiwało do pierwszego kwietnia ....

potem konsultant na infolinii stwierdził że wcześniej została wysłana informacja o rezygnacji z emisji kanału w ramach platformy. Na moje pytanie kiedy do mnie osobiście zostało wysłane takie pismo, pan konsultant stwierdził że do mnie pismo o możliwości rezygnacji (pisemnej)do 1 kwietnia, wysłane zostało 31 marca i co wy na to?

 

Przeczytaj regulamin rezygnować można do 14 kwietnia. Świadomie wprowadzają Cię w błąd abyś nie wypowiedział umowy. Nie ważne co oni mówią, czytaj regulamin i tego się trzymaj!

EDIT: W regulaminie jest napisane, że masz 14 dni na rezygnację od "USUNIĘCIA" kanału a nie jak oni twierdzą od informacji o jego usunięciu tak więc zwyczajnie Cię chcieli oszukać tak jak mnie na forum nki napisałem do moderatora tydzień temu czy mogę zrezygnować ze względu na Da Vinci Learning to mi napisał, że już od 21 marca nie można. Co Ty na to? Oszukują jak mogą aby tylko klienta otumanić i zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

znajomy ma Umowę z n-ka do listopada 2011roku, ale z racji zmiany regulaminu (wylaczenie TVN WARSZAWA i Da Vinci Learning) chce zrezygnować z umowy na rzecz CYFRY+.

W związku z powyższym pytanie: czy może jeszcze z niej zrezygnowac, i gdzie dostarczyć rezygnację (listem poleconym do siedziby N-ki) czy może zostawić ją w punkcie dystrybucyjnym?

Do kiedy ma czas i co podać w rezygnacji umowy?

Pozdrawiam,

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnację można złożyć w APS, przybijają pieczątkę z i podpisuje się sprzedawca więc warto mieć 2 kopie rezygnacji. Podaję wzór jakiego ja użyłem 1 kwietnia:

 

Miejscowość 01.04.2011

Imię Nazwisko

ADRES

Numer abonenta:

Numer Pesel:

Numer telefonu:

 

ITI Neovision Sp. z o.o.

ul. Kłobucka 23

02 - 699 Warszawa

 

 

Sprawa: wypowiedzenie umowy

 

Ja niżej podpisany Imię Nazwisko w związku wyłączeniem z pakietu „dzieci” kanału Da Vinci Learning powołując się na rozdział V ust. 8 regulaminu świadczenia usług wypowiadam umowę o świadczenie usług nr 0000000000 zawartą w dniu 00.00.0000r. Swoją decyzję motywuję faktem, iż oferta telewizji n bez programu Da Vinci Learning przestała być dla mnie atrakcyjna.

 

 

Z poważaniem

Podpis Czytelny

 

EDIT: Rezygnować można do 14 kwietnia czyli do 14 dni od usunięcia kanału zgodnie z regulaminem rozdział V ust. 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi: czy można zrezygnować z umowy z powodu wylączenia Da Vinci Learning z pakietu dzieci, pomimo iz on nie miał włączone pakietu"dzieci" ?

A w przypadku TVN Warszawa - też można zrezygnowąc z umowy, prawda? W jakim on był "pakiecie" ?

Pozdrawiam i dziekuje,

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie ma wykupionego pakietu z kanałem, który jest usuwany, to umowy nie może rozwiązać (a tu chodzi o kanał Da Vinci Learning i pakiet "Dzieci") @Graba11 podawał odpowiedni punkt regulaminu jeszcze, gdy @konikowy nie pisał o tym, że jego znajomy nie posiada pakietu "Dzieci" :]. Bo niby jak można z czegoś zrezygnować skoro nie miało się nawet do tego dostępu. To tak jakby iść do banku i zrezygnować z kredytu którego nawet nigdy się nie brało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, tak też myslałem.

Zwatpiłem z tym pakietem "dzieci" bo pamiętam iż podobna sytuacja była w CYFRZE (wylaczyli jakis tam kanał, ludzie chcieli zrezygnowac z umowy pomimo ze nie mieli go w swoim pakiecie :) ) dlatego pomyslalem ze analogiczna sytuacja jest w N-ce.

Rozmawialem ze znajoma i powiedziała ze maja Disney Chanell i Carton Network - wiec pewnie maja pakiet "DZIECI" ale powiedzialem zeby zaznaczyla tylko TVN WARSZAWA jako powód rezygnacji z umowy (bedzie bezpieczniej :) )

Raz jeszcze dziękuję za POMOC !!

pozdrawiam,

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem wiec dziś umowę w APS i czekam na telefon z propozycją. Mnie akurat wystarczy, że będzie to co mam. czyli całość za 48 PLN i dodatkowo możliwość wyłączenia opcji nFilm HD (teraz nie mogę) i opcja oprogramowania turbo ( teraz muszę płacić).

Mam nadzieje że to dostane jeśli nie cóż konkurencja nie śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanie takie:

 

16 marca wysłałem pismo, że nie zgadzam się z nowym regulaminem, termin jak wiemy był do 21, więc raczej zdążyłem.

Problem polega na tym, że oni twierdzą że pismo doszło 22 marca, zatem po terminie i umowy nie rozwiązali.

Jak to wygląda, bo już sam zgupiałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...