Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak moj drogi. Ale jesli zaznaczysz w wypowiedzeniu ze wypowiadasz umowe w zwiazku z usunieciem tego ze kanalu wtedy wypowiedzenie mozna dac chocby jutro. Taka sama sytuacja jest z wypowiedzeniem umowy. Mozna je dac juz dzisiaj ale trzeba zaznaczyc ze w trybie zachowania okresu wypowiedzenia. Wypowiadam juz ktorys raz umowe w N i nigdy nie bylo zadnego problemu. Jutro zanosze wypowiedzenie do salonu Nki. Zobaczymy kto mial racje. Jesli uwazasz ze konsultancji to idioci to zadzwon prosze bardzo a nie zgrywasz doswiadczonego. Specjalnie poswiecilem czas i rozmawialem z kilkoma kosuntantami. Powiedzieli to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moj drogi. Ale jesli zaznaczysz w wypowiedzeniu ze wypowiadasz umowe w zwiazku z usunieciem tego ze kanalu wtedy wypowiedzenie mozna dac chocby jutro. Taka sama sytuacja jest z wypowiedzeniem umowy. Mozna je dac juz dzisiaj ale trzeba zaznaczyc ze w trybie zachowania okresu wypowiedzenia. Wypowiadam juz ktorys raz umowe w N i nigdy nie bylo zadnego problemu. Jutro zanosze wypowiedzenie do salonu Nki. Zobaczymy kto mial racje. Jesli uwazasz ze konsultancji to idioci to zadzwon prosze bardzo a nie zgrywasz doswiadczonego. Specjalnie poswiecilem czas i rozmawialem z kilkoma kosuntantami. Powiedzieli to samo.

Już Ci napisałem, że jeśli masz ochotę to składaj, twój cyrk, Twoje małpy, co mi do tego. Prostuję jedynie Twoje tezy po to byś innych nie wprowadzał w błąd. Zacytowałem fragment regulaminu, jeśli to Cie nie przekonuje, to nic Cię nie przekona. Wolisz kierować się tym co usłyszałeś od niedoinformowanych konsultantki, Twoja sprawa (większość z nich nawet nie wie, że ten kanał ma być wycofany!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moj drogi. Ale jesli zaznaczysz w wypowiedzeniu ze wypowiadasz umowe w zwiazku z usunieciem tego ze kanalu wtedy wypowiedzenie mozna dac chocby jutro. Taka sama sytuacja jest z wypowiedzeniem umowy. Mozna je dac juz dzisiaj ale trzeba zaznaczyc ze w trybie zachowania okresu wypowiedzenia. Wypowiadam juz ktorys raz umowe w N i nigdy nie bylo zadnego problemu. Jutro zanosze wypowiedzenie do salonu Nki. Zobaczymy kto mial racje. Jesli uwazasz ze konsultancji to idioci to zadzwon prosze bardzo a nie zgrywasz doswiadczonego. Specjalnie poswiecilem czas i rozmawialem z kilkoma kosuntantami. Powiedzieli to samo.

Idąc tym tokiem rozumowania, to w dowolnym momencie po zawarciu umowy mógłbyś składać wypowiedzenie zaznaczając w nim, że składasz je na wypadek gdyby kiedykolwiek zlikwidowano jakiś kanał i że wnosisz, aby to wypowiedzenie stało się skuteczne na koniec miesiąca gdy wyłączony zostanie jakikolwiek kanał z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne mi jakos kazdy to potwierdzil i kazdy powiedzial ze mam prawo zlozyc juz wypowiedzenie teraz. Jezeli ktos wprowadza ludzi w blad to nie rozumiem po co siedzi przy tym telefonie.

Zupełnie nie rozumiem dlaczego tak się upierasz. Nawet jeśliby n-ka przyjęła Twoje wcześniejsze wypowiedzenie, to i tak będzie ono skutkowało dopiero na koniec miesiąca po wycofaniu kanału. Co daje Ci wcześniejsze wysłanie wypowiedzenia, poza brakiem pewności, że zostanie przyjęte? Niby piszesz, że składałeś już w n-ce wypowiedzenia, a ce[beep]e Cię jakaś taka neoficka nadgorliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne mi jakos kazdy to potwierdzil i kazdy powiedzial ze mam prawo zlozyc juz wypowiedzenie teraz. Jezeli ktos wprowadza ludzi w blad to nie rozumiem po co siedzi przy tym telefonie.

Tym razem masz rację, sprawdziłem :smile: wypowiedzenie, które wpłynie do BOK w tym miesiącu będzie skutkowało rozwiązaniem umowy na koniec października, a to, które wpłynie w przyszłym miesiącu skutkować będzie rozwiązaniem umowy na koniec listopada. Czas na złożenie wypowiedzenia jest do 18.11.2011. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników n-ki.Przedwczoraj wysłałem poczta (poleconym) swoja rezygnacje ze świadczenia usług tego operatora.Byłem z n-ka od lat siedmiu czy ośmiu i jakoś nie doczekałem się pakietu lojalnościowego dla stałych klientów mimo wysłania do nich moich e-maili z propozycjami.Mogą przecież zaproponować swoim stałym długoletnim klientom np. dwa lub trzy kanały filmowe HD za free.Mogą również zaproponować tym klientom nieodpłatna wymianę starych n-boxów (ja mam biały bez nagrywarki) na nowsze modele.Nie ma dla nas możliwości przeszukania samodzielnego sieci lub transponderów Astry.Jestesmy skazani na ich listy gdzie pelno jest kanałów "śmieciowych" o okropnej jakości i zawartości.Sporo komunikatów ze strony n-ki zapowiada zmiany jednak nie do końca wiemy,co one wnoszą dla nas i czy jak ostatnio z informacją o n=premium powstały niejasności czy nie pozbawią nas LM.

Na koniec,pisałem kiedyś już dawno że białe n-boxy mają wadę krytyczną polegającą na włączeniu się dekodera po zaniku zasilania (wyłączenie prądu).

A zatem zrezygnowałem z n-ki (trzymiesięczny okres wypowiedzenia) i udałem się do APS Polsat Cyfrowy.Tam kompetentni młodzi ludzie zaproponowali mi promocję (półroczną,zero opłat) pakiet familijny + dwa pakiety HD.Z jednego pakietu zrezygnuję po okresie promocji i będę płacił 59,90zł a więc nie wiele więcej niż w n-ce.Zyskuję programy sportowe których jest bez liku.

Dostałem też dekoder (a raczej dekoderek) samsunga DSB-H370GHD (model ponoć wycofywany),mankament:brak wyświetlacza.Cechy tego maleństwa:

-dekoder (małe gabaryty,wbudowany zasilacz) ten bardzo szybo się załącza

-nie włącza się po zaniku energii,mały pobór prądu

-przepiękne menu i EPG o ogromnych możliwościach konfiguracyjnych łącznie z kolorami,przeźroczystością a nawet regulowaną siłą podświetlenia diody standby!

-I najważniejsze:po ustawieniu satelity na Astrę dekoder przeszukuje sieć!!!!U mnie znalazł ok 900 programów tv i mnóstwo radiowych.Oczywiście większość programów usunąłem bo jest taka możliwość oraz ułożyłem sobie na swojej liści w odpowiedniej kolejności.

A zatem by by n-ko,byłem z Tobą tyle lat ale nie zawsze i nie do końca zadowolony.Mimo wszystko dziękuję za innowacyjne pionierstwo w tworzeniu platformy wysokiej rozdzielczości.Tego po prostu nie da się zapomnieć.Wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisałem na 29 m-cy.TVP2,TVP Sport i TVP Info jakością nie odbiegają od tego co miałem w "n". Te stacje oglądam okazjonalnie,tj. b.rzadko.Programy HD (jest ich znacznie mniej przyznaję niż w "n") są również świetnej jakości.Mnie głównie interesują programy sportowe,naukowe i informacyjne.Wreszcie (nawet dzisiaj transmisje Wisły,Legii) mam sportu "po pachy".Wreszcie mam porządek na liście programów FTA,zostawiłem tylko te które są niezłej jakości (Astra),wszystkie arabskie i inne muzułmany obce mi kulturowo i reklamowe wykasowałem.EPG jest cudowne z podświetleniem okienka oglądanego programu (coś jak PIP).Mimo wszystko w moim poście j.w. n-ka pozostanie pionierem w tworzeniu telewizji nowej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrezygnować z n-ki w przypadku wyłączenia TVN+1 HD

http://spam.org/index.php?readmore=20410

Tylko zapomnieli dodać, że jest to wpis na forum n-ki a nie żadne oficjalne oświadczenie wydane przez n-kę. To raz. Dwa to trochę dziwne, że pracownicy n-ki twierdzą, że ważniejsze niż regulamin jest zdanie moderatorów na forum n-ki. Nie twierdzę, że nie mają racji, tylko w takiej sytuacji po co regulaminy, skoro gdy przychodzi co do czego, to nie ma on zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wypowiedzenia umowy...

 

Słuchajcie... czy jest sens teraz wypowiedzenia umowy z N ? Mam Pakiet za 48zł w promocji " Świąteczna Wielka Rewolucja". Umowę mam do 27 Lutego 2012r. Ale z tym iż program TVN HD +1 ma zostać wycofany z oferty N, możliwe że chciałbym wypowiedzieć umowę ale...... no właśnie.... Czy jest sens ? W Cyfrowym Polsacie na pewno na święta będą jakieś promocję ale tam są umowy po 30 miesięcy !! I nie ma kanałow BBC.. więc to odpada ! Cyfra+ ... hmm... Niby ok. Sprzęt również mają dobry... no ale... UMOWA na 19 miesięcy !

 

Ale znowu w N.. ten pakiet co ja mam za 48 zł teraz kosztuje 59zl.... trochę drożej. I chyba mam przeczucie że będą nikłe szanse aby N dała jakieś Promocję na święta? Czy jest jakaś może szansa aby N dało promocję np. że pakiet będzie kosztował właśnie te 48zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens byłby, gdyby wypowiadając umowę można było wynegocjować jej przedłużenie na korzystnych warunkach, np. w tej samej cenie ale z jakąś opcją dodatkową (bo taniej tego pakietu to na pewno nie dostaniesz). Napisałem byłby, bo z tego co piszą ludzie próbujący coś wyciągnąć od n-ki, to może być problem, bo słyszą "nie to nie, baj baj" (źródło forum n-ki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eniro na dzień dzisiejszy po złożeniu wypowiedzenia eNka oferuje pakiety w dotychczasowych cenach a więc jeśli płacisz 48 zł to masz szansę dalej płacić tyle samo.

Ale jak długo taka oferta przedłużeniowa potrwa nie wiadomo.Ja jestem w podobnej sytuacji.Też mam umowę do końca lutego i również liczę na przedłużenie na dotychczasowych warunkach.Mając kartę kredytową w Multibanku można dodatkowo obniżyć koszt abo o 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...