Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam biały dekoder i nie piszczy...jestem bardzo zadowolony z uzytkowania i niczego wiecej mi nie potrzeba...w cyfrze mialem jakis zwykly mediasat a potem pace to były dwie tragedie, zwiechy non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np też jestem z tej promocji za 48zl - brałem dzień przed Wigilią. Załóżmy, że chcę dalej korzystać z ich usług za 48zł to czy muszę do nich dzwonić w sprawie przedłużenia?Czy siedzieć cicho?

Chciałbym ugrać przy tej okazji wymianę tego białego dekodera na coś co nie wydaje pisków w stanby i na niektórych kanałach...

Na trzy miesiące przed końcem obecnej umowy na twoim koncie są już przygotowane nowe oferty promocyjne. Czasem sami dzwonią w tej sprawie, ale najlepiej samemu przedzwonić i ugrać to co cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielka prośba o info- umowę mam na czas określony(13 miesięcy, kończy się w styczniu 2012) kiedy należy wysłac wypowiedzenie miesiąc, czy trzy miesiące przed końcem umowy by wygasła ona po upływie tychże właśnie 13 miesięcy, a nie przeszła w automatyczną umowę na czas nieokreślony?

I jeszcze jedno- na ile przy przedłużeniu podpisuje się nową umowę i czy cena(np. 48zł. za wszystkie pakiety) jest zagwarantowana przez cały okres nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iceberg: ja bym już w listopadzie spokojnie wysyłał wypowiedzenie tylko po paru dniach od wysyłki przedzwoń i dowiedz się czy zostało zarejestrowane.

 

A tak wogóle możesz zanim wyślesz zadzwonić i poinformować że chcesz takowe wysłać i czy byłaby możliwość przedłużyć abonament na takich samych zasadach.

 

Ja tak właśnie niedawno zrobiłem, zanim wysłałem wypowiedzenie telefonicznie wytargowałem przedłużenie umowy na tych samych warunkach 48 zł mies. (choć było ponad 3 miesiące przed końcem umowy- ale poszli mi na rękę i wcześniej przedłużyli umowe z powodu rzekomego wycofywania TVN HD+1) oraz nFilmHD gratis przez 6 miesięcy.

 

Standardowo przedłużają umowę o 12 miesięcy od dnia złożenia zlecenia. Ja miałem mieć do końca maja 2012, przedłużyli do końca października 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Umowę podpisałem 20.02.2010 na "FULL" na okres 24 miesięcy (w dożywotniej gwarancji ceny - gdybym nie chciał rezygnować z N-ki). Pytanie kiedy muszę wysłać wypowiedzenie umowy tak by umowa nie przeszła mi na okres bezterminowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Proszę o wyjaśnienie kogoś kto prowadzi ASP n-ki ewentualnie konsultanta n-ki może tu tacy zaglądają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo nie zdziwiłbym się, gdyby w styczniu okazało się, że TVN HD+1 jednak zostanie zlikwidowany co z kolei Cyfra połączyłaby z wycofaniem Movies 24, żeby znowu nie tworzyć dodatkowej furtki do odejścia.
To ja Wam doleje oliwy do ognia, bo jeszcze niedawno TVN HD+1, był zapowiadany, że pojawi się w ofercie C+ jednocześnie ze zwykłym TVN HD. Tymczasem włączyli tylko TVN HD, chociaż TVN +1 jednak nie znika z oferty N..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi wyraźnie kiedy można rozwiązać umowę. Niektórzy z was uwierzyli temu co mówili konsultanci. Wolna wola, jak widać nic im to nie dało. A jak czytam na forum n-ki niektórzy chcą iść do sądu, bo nie mogą zerwać umowy, a przecież konsultant im powiedział, że mogą. Powodzenia. Naprawdę nie widzisz, że w tej sytuacji ma jednak przewagę regulamin nad tym co ktoś gdzieś powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue proobujesz grac pana telewizji cyfrowych. Moze jestes zwiazny z jakas platforma skoro taki doswiadczony jestes?? Konsultantow potwierdzilo kilka ze mozna zlozyc wypowiedzenie wczesniej i umowe mialbym rozwiazana na koniec pazdziernika. Wiec nie wmawiaj ludziom ze to ich wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi wyraźnie kiedy można rozwiązać umowę. Niektórzy z was uwierzyli temu co mówili konsultanci. Wolna wola, jak widać nic im to nie dało. A jak czytam na forum n-ki niektórzy chcą iść do sądu, bo nie mogą zerwać umowy, a przecież konsultant im powiedział, że mogą. Powodzenia. Naprawdę nie widzisz, że w tej sytuacji ma jednak przewagę regulamin nad tym co ktoś gdzieś powiedział?

Nawet nie rozumiesz o czym piszę. Ale czego sie spodziewać po tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi wyraźnie kiedy można rozwiązać umowę. Niektórzy z was uwierzyli temu co mówili konsultanci. Wolna wola, jak widać nic im to nie dało. A jak czytam na forum n-ki niektórzy chcą iść do sądu, bo nie mogą zerwać umowy, a przecież konsultant im powiedział, że mogą. Powodzenia. Naprawdę nie widzisz, że w tej sytuacji ma jednak przewagę regulamin nad tym co ktoś gdzieś powiedział?

Nawet nie rozumiesz o czym piszę. Ale czego sie spodziewać po tobie.

To samo mógłbym napisać o tobie. Dalsza dyskusja jest bezcelowa. Nic nie rozumiesz i nie ma szans żebyś zrozumiał.

 

DejwidBDG, ok, tylko powiedz co z tego zapewnienia konsultantów wyszło - możesz wypowiedzieć umowę? Sam piekliłeś się tu i na forum n-ki, że mimo wysłanego wypowiedzenia nie rozwiążą Ci umowy.

 

Panowie, ok, nie chce mi się więcej dyskutować. Macie rację w wszystkim, ja w niczym. Zadowoleni jesteście?

 

wonsik, tak to mógłby być niezły kabaret :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę prosto jak dziecku, wypowiedzenia zostały przyjęte a następnie cofnięte nie ze względu na regulamin, jak ty to tu sugerujesz wszem i wobec, ale ze względu na wycofanie się z pomysłu wyłączenia TVN HD +1. Tyle, może teraz dotrze to do ciebie, że nie chodzi o regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...