Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz co się śpieszyć z wysyłaniem rezygnacji.Poczekaj do np.2stycznia i wysyłaj poleconym.Lub jak chcesz to zanieś do punktu,ale musisz się wtedy liczyć z opieszałym przekazaniem owego pisma pracownika punktu APS do N.Tak jak to było w moim przypadku.A wiedz,że oni się nie śpieszą,aby twoje pismo przekazać dalej.Facet da tobie xero tego co mu dasz,a wezmie oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jeśli złoże wypowiedzenie jeszcze w grudniu np. jutro, gdzie wg terminu złożenia umowa rozwiąże się z dniem 31 grudnia 2011 (płacę 48 zł z promocji Wielka Rewolucja) to jest zagrożenie że nie zdążą lub nie zechcą zadzwonić do końca roku i umowa zostanie wypowiedziana, czy raczej w każdym przypadku dzwonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak rozwiąże się 31 grudnia....ja się poprostu zastanawiam czy zdążą oddzwonić z ewentualną propozycją przez te 2 tygodnie między złożeniem wypowiedzenia a ostatecznym dniem umowy tj. 31 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no niestety ja w tej cenie którą płacę 48 zł za wszystkie pakiety plus nFilm gratis do końca kwietnia nie bardzo mogę znaleźć alternatywę w Cyfrze czy Polsacie, ale wysyłam wypowiedzenie bo chcę jedną z dwóch spraw jeszcze ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli w kwietniu 2011r przedłużałem na kolejne 2 lata umowę z full wypasem (jedynie bez kanałów 18+) za 99zł ale z opcją MulitiRoom? Za dekoder MR płaciłem 99zł i mam go na własność. Czy w takiej sytuacji również mogę rozwiązać umowę z ich winy? Co wtedy dzieje się z dekoderem MR, który kupiłem w korzystnej cenie...?

Właściwie docelowo rozwiązać umowy nie chcę ale czy mogę coś ugrać? Czy to, że wziąłem dekoder MR eliminuje mnie z ewentualnej rozgrywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mozna spokojnie wypowiadać umowę już teraz, ta sytuacja z wycofaniem jest juz potwierdzona na 100%. a z drugiej strony nawet gdyby się coś zmieniło to co nas abonentów to obchodzi....ja ostatnio ugrałem sporo przy rzekomym wycofywaniu TVN+1, a że nie cofnęli to już nie mój biznes, przedłużona umowa ze zmianami została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eniro ja problemu nie widzę. Umiesz czytac ze zrozumieniem?? Czy inni forumowicze też?? BO zaczynają mnie takie pytania irytować. Wypowiedzenia mozna wysyłać dopiero po wyłączeniu tych kanałów a więc od 2 stycznia bo 1 to jeszcze święto i masz na to 2 tyg czasu czyli 14 dni.

Nic tu skomplikowanego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę można wysłać,niech zarejestrują w systemie,rozpatrywać i tak będą w styczniu po zmianie.Termin mija 14 stycznia 2012."ITI Neovision poinformuje Abonentów o zakresie zmian z co najmniej 14 - dniowym wyprzedzeniem. W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca,w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia"

Czy podkreślone słowa nie docierają do głów niektórych, i nie przekonują ich, że zaistnienie okoliczności czyli samo wyłączenie programów uprawnia do wcześniejszego rozwiązania umowy w ciagu 14 dni od dokonania zmian, a nie od ogłoszenia zamierzeń w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karaspar to proponuje to uświadomić konsuntantom. Poinformowali mnie że 2 tygodnie przed dokonaniem zmian mam prawo zlozyc wypowiedzenie ponieważ nie zgadzam się na warunki zmian. Więc nie miej do ludzi jakiś wątów tylko powiedz to konsultantom z infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo złożyć, ale nie koniecznie musi ono być uznane, bo tak jak u Ciebie, TVN+1 nie wyłączyli, więc i nie rozwiązali Ci umowy. Dlatego, żeby mieć święty spokój wszyscy radzą żeby składać po zaistnienie faktu. Poza tym karaspr podkreślił istotne fragmenty. No i na koniec, liczy się regulamin, a nie to co powie konsultant. Jakby Ci powiedział, że możesz skoczyć z 10 piętra i nic Ci się nie stanie to skoczyłbyś? Pewnie nie, bo zaczniesz myśleć i jakieś podstawy fizyki znasz. Więc znając regulamin, który stoi wyżej niż to co powie konsultant, dlaczego nie stosujesz się do tego pierwszego, tylko do tego co powie ten drugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...