Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bys kolego nie wycofal swojego wypowiedzenia (nie wazne z jakiego powodu je zlozyles), to n nie mialoby prawa swiadczyc ci dalej uslug skoro ty tego nie chcesz!!! Jedyne co z pewnoscia by zrobili to obciazyliby cie kara umowna przewidziana w regulaminie promocji bo nie zaszla okolicznosz zwalniajaca cie z jej placenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mieli prawa "kasować" twojego oświadczenia woli, że nie masz już życzenia otrzymywac od nich już więcej usługi telewizyjnej. A co do zasadności złożenia wypowiedzenia, to przyjmij wreszcie do wiadomości, że jakiekolwiek oświadczenie prasowe czyli ZAPOWIEDŹ jakiegoś działania nie niesie za sobą żadnych skutków. Jedynie TO DZIAŁANIE (nie sama zapowiedź) uprawnia drugą stronę umowy do czegoś, co ta umowa przewiduje. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty poczytaj o czym ja piszę. Odnoszę się do jednego gościa który oznajmiał wszem i wobec że nie można składać wypowiedzeń przed wyłączeniem kanału, ponieważ nam ich nie przyjmą. A wypowiedzenia zostały nie tylko przyjęte ale również zarejestrowane. A to że TVN postanowił nie wyłączać tego kanału to inna bajka, jest to po prostu robienie z siebie idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalku widze jestes bardzo madry i wszechwiedzacy. Jak nie masz pojecia o czym piszesz to lepiej zamilcz. Wine nie ponosi zaden z abonentow ktorzy zlozyli wypowiedzenie. Tylko kosnultancji ktorzy uswiadamiali swoim abonentom ze moga to zrobic. Ja bylem wsrod tych ktorym powiedzialo mi z 5 konsultantow to samo ze mozna zlozyc wypowiedzenie wczesniej. Dostalem emaila potwierdzajacego rozwiazanie umowy 31 pazdziernika. I skonczylo sie tym ze kanal pozostal a z ludzi zrobino idiotow. W tym momencie nie interesuje przecietnego abonenta regulamin. Skoro kanalu nie wylaczono to dlaczego przyjmowano wypowiedzenia przed czasem??? To mnie zadziwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejwidku skarbeńku Ty mój skoro nie interesuje Cię regulamin to nie mam więcej pytań.

 

A jakby Ci konsultant na forum napisał " Skocz z dachu , dzisiaj nic Ci się nie stanie" to jestem pewny że zaraz byś poleciał skakać.

Naiwnych nie sieją.

 

Umowę zawsze możesz rozwiązać, masz do tego pełne prawo.

Pisze o tym w regulaminie , który Cię nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu N bym nie wycofał tych wypowiedzeń.

Rozwiązałbym wszystkim co wysłali wypowiedzenia umowy a następnie zgodnie z regulaminem naliczyłbym karę za wcześniejsze zerwanie umowy.

 

Słabiutko u ciebie ze znajomością regulaminu, ci którzy wysłali wypowiedzenia podawali powód, wyłączenie kanału, więc jaka kara, skoro kanał zostaje to wypowiedzenie nie może być zrealizowane. Dodam, że nie tylko regulamin istnieje, o wcześniejszej możliwości składania wypowiedzeń zadecydowało rozporządzenie władz Nki i to oni nie konsultanci ponoszą odpowiedzialność za bałagan i robienie w balona abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy aktualnie dalej jest mozliwe wypowiedzenie umowy (odstapienie) od niej, po powołaniu się na jakiś zapis prawny?

 

Wiem, że umowę zawartą przez internet na dłużej niż na 12 mieś obowiązuje 1 mieś termin wypowiedzenia, nie jak to ma zapis w regulaminie (3mieś) czyli ja oficjalnie mając umowę do 31.01.2012 mogę wypowiedzieć w listopadzie 2011r. Natomiast na co się powołać, żeby umowa się zakończyła w grudniu (12mieś) bez konsekwencji a nie w styczniu (13mieś). Coś chyba też takiego było.

 

Już mam dość buczącego nboxa i latanie z nim po mieszkaniu żeby dziecku nagrane bajki puścić w drugim pokoju :)

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty cały czas mylisz pojęcia i nie dajesz sobie wytlumaczyc. Nie uzyskujesz PRAWA DO ZLOZENIA WYPOWIEDZENIA jesli kanal zostaje wylaczony (czy jedynie zapowiedziano jego wylaczenie - nie wazne) - wypowiedzenie mozesz zlozyc ZAWSZE, KAZDEGO DNIA. ZAISTNIENIE FAKTU WYLACZENIA KANALU zdejmuje z ciebie jedynie obowiazek zaplacenia kary jaka przewiduje regulamin swiadczenia uslug czy regulamin promocji, w ktorej podpisales umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość rezygnacji z oferty o którymś tam grudnia z powodu wycoifania nfilm i zastąpienia go nPremium??

Jeśli nPremium zostanie zaoferowane w pakietach zamiast nFilm (a wiele na to wskazuje) to nie. Bo tak naprawdę to mamy tutaj do czynienia raczej z rebrandingiem nFilm (+ dodaniem dwóch dodatkowych kanałów) aniżeli zastępowanie jednego kanału drugim.

 

A jak było w Cyfrze przy okazji rebrandingu Hallmark na 13th Street? Można było wypowiadać umowy czy nie? Ktoś się orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...