Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj we "Wiadomościach" pojawił się materiał o inflacji w USA, z tego powodu wysłali tam Marcina Tulickiego pomimo iż mają tam swojego korespondenta.

 

Zresztą od dłuższego czasu mówią głównie o inflacji za granicą niż w Polsce, choć np. TV Trwam mówi o polskiej inflacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cytat

" W "Wiadomościach" nie ma transmitowania na żywo w zasadzie niczego - zasłaniała się wytrącona z równowagi Danuta Holecka".

"Wiadomości" na żywo pokazują start "Sylwestra Marzeń z Dwójką" i ceremonie dekoracji 6 stycznia TCS i MŚ w Obersdorfie(w okresie kiedy TVP miała sublicencje od Discovery).

Takie sprostowanie dla TVP od mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Kirk Jak myślisz kto zastąpi Martę Kielczyk w Panoramie ? Bo w Wiadomościach są już trzy prowadzące (Edyta Lewandowska, Danuta Holecka i wspomniana Marta Kielczyk ),a w Teleexpressie i Teleexpressie Extra jest tylko jedna prowadząca (Beata Chmielowska-Olech ) nie liczę Teleexpressu na deser który jest nadawany tylko w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

Marta Kielczyk zaliczyła wpadkę  w gościu wiadomości 

Nigdy nie sądziłem, że to napiszę ale obejrzałem sobie wczoraj tego Gościa Wiadomości bo byłem ciekaw czy faktycznie Iga się oburzyła jakoś strasznie, a ona się tylko zaśmiała i powiedziała, że nic nie powie na temat tego gdzie mieszka i tyle. Nie wyglądała na zdenerwowaną czy coś w tym stylu. Czytałem też, że zakończyła wywiad co prawdą nie jest. Po prostu to było pytanie na koniec programu. Kielczyk po tym jak Iga Świątek odmówiła odpowiedzi na pytanie to podziękowała za rozmowę i zwyczajnie się pożegnała. Naprawdę liczyłem na jakiś skandal, a tu nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj nie nadano wiadomości sportowych przed głównym wydaniem "Wiadomości". W ramówce TVP1 przesunięto "Jeden z Dziesięciu" na godzinę 19:00, a teleturniej skończył się tuż przed właściwymi "Wiadomościami". Na jutro przewidziano podobną sytuację w ramówce dla prasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...