Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
14 minut temu, tyrla napisał:

A sprawdzał już ktoś w ogóle jakość ? 

Też jestem ciekawy jak z bitrate i czy pod Apple TV znowu jest lepsza jakość  vs Android TV..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matinen napisał:

Na ten moment podtrzymuje "wiele hałasu o prawie nic" 

 

Ale czego oczekiwałeś? Ze jak się zalogujesz do HBO Max to wciągnie Cię przez ekran do Matrixa? 😁

Ludzie! Zalizujcie majty. Ja wiem, że na tym forum to sporo podniety jest zawsze o nic. Ale od dawna było wiadomo, że HBO Max to nic innego jak HBO GO z nowościami. Przecież nie wszystko pojawi się pierwszego dnia (na szybko zauważyłem m.in.  programy reality-show, których chyba nie było w HBO GO).

 

U mnie jak na razie HBO Max fajnie śmiga, mam wrażenie, że znacznie lepiej niż HBO GO. I to już duży plus. Mam dostęp do HBO Max przez operatora kablowego. Na plus ujednolicenie logowania. Już nie trzeba wybierać operatora, od razu logujesz się swoimi danymi. Dla mnie kolejny plus. Do tego profile. A oferta... kto co lubi. Raz będzie lepiej, raz gorzej. Jak wszędzie.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag

Muszę was rozczarować, klasycznych seriali Cartoon Network typu "Laboratorium Dextera", "Johnny Bravo", czy "Chojrak" nigdzie nie znajdziecie na polskim HBO Max. Wiem o tym, bo sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pan MarSag napisał:

Muszę was rozczarować, klasycznych seriali Cartoon Network typu "Laboratorium Dextera", "Johnny Bravo", czy "Chojrak" nigdzie nie znajdziecie na polskim HBO Max. Wiem o tym, bo sprawdzałem.

Ale za to jest "Dora poznaje świat" i "Psi Patrol".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka na Tizenie również się pojawiła. Zarówno na google tv jak i Tizenie jest ok. Właściwie jedyne zastrzeżenie jakie na ten moment mam to "ociężałe działanie apki". Porównując do Netflixa, PB Go, czy nawet Viaplay to Aplikacja HBO Max chodzi po prostu WOLNO. Mam nadzieję, że z czasem to poprawią bo mnie to trochę irytuje.

Co do oferty to zauważyłem brak filmu "Wyznania gejszy". Na Go jest dosyepny bo chciałem obejrzeć i mam na liście, a na Max nie ma. Mam nadzieję, że jeszcze dodadzą ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lakiman napisał:

Też jestem ciekawy jak z bitrate i czy pod Apple TV znowu jest lepsza jakość  vs Android TV..

 

Zacytuję samego siebie z kilku stron wcześnie, bo w polskim HBO Max jest dokładnie tak samo jak w amerykańskiej wersji:

 

W dniu 6.03.2022 o 01:27, mattem napisał:

HBO Max używa stałej przepływności streamu niezależnie od zawartości kontentu (ok. 8 Mbps/H264 6.5Mbps/H265 na 1080p i 18 Mbps 4K)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dvbtowiec napisał:

Czy w nowej aplikacji także jest dostępny streaming HBO1, HBO2,HBo3 

 Trzeba zjechać na sam dół a tam ukazują się 3 kanały HBO na żywo  , przynajmniej tak pokazuje na telefonie android.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji na telefonie android jest na samym dole. Najwidoczniej na każdym urządzeniu pokazuje inaczej. Muszę zobaczyć czy na konsoli XBOX ONE X też są te kanały na żywo z czystej ciekawości  😀

 

PS:

Na konsoli XBOX ONE też są kanały HBO na żywo , wszystkie trzy  😀

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dominikm27 napisał:

Nie da się sparować z Canal+ (gdzie mam wykupione HBO GO) aplikacja w telefonie i Android TV proszą o kod aktywacyjny ze strony Canal+ (ma niby być w szczegółach oferty) a tam go nie ma. Tragicznie to jest zrobione.

Na TV LG z 2018 roku w ogóle nie ma aplikacji HBO MAX.

W HBO MAX prosi Cię o kod aktywacyjny? Dziwne.
Ja owszem musiałem taki kod podać, ale na początku korzystania z HBO GO.
Podczas logowania do HBO MAX nie prosili mnie o żaden kod aktywacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...