Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie największa patologia w tej kablowce jest sprzedawanie abonentom pakietu prmium "Cinemax" w jakości SD.Nigdzie w Polsce tak nie ma prócz MMP.

 

Spójrzmy tylko na pakiety premium:

Cinemax tylko w SD,

w pakiecie FilmBox brak kanałów Action, Arthouse, o FashionBox czy DocuBox już nie wspomnę,

pakiet Eleven bez Eleven Extra.

 

Patologia goni patologię w tej pseudo-kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największa patologia w tej kablowce jest sprzedawanie abonentom pakietu prmium "Cinemax" w jakości SD.Nigdzie w Polsce tak nie ma prócz MMP.

Zgadzam się z Tobą. Multimedia nie tylko kanały Cinemax sprzedaję w jakości SD, dodaj sobie do tego jeszcze takie kanały jak paczka HBO oraz CANAL+ i za to wszystko wołają taką samą kasę jak dla tych co mają te kanały w jakości HD. Wstyd i patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Południu było jeszcze gorzej niż u was: wy 2 lata cieszyliście się np. TVN24 HD czy Paramountem HD, podczas gdy u nas nawet TVN Fabuła nie było. Wiem zatem jak się czujecie. Doczekaliśmy się w końcu zmian i dziś mamy np. Eleven Extra, mimo iż przez miesiące ściemniano nam (zwłaszcza pan Chikita) o konieczności "redukcji analogu". Dlatego jedyne czego można wam życzyć to cierpliwości - bo zmiany choć wolno (a nawet bardzo wolno) idą - albo zmiany sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już wydzwaniają o przedłużenie umowy (3 miesiące przed końcem, hehe) ale umówiłem sie, że będę rozmawiał w ostatnim miesiącu umowy  :).  I tym razem przygotuję sobie listę brakujących kanałów. Chyba czekają Multimedię ciężkie negocjacje tym bardziej, że nc+ ma obecnie takie ceny, że jestem w stanie zrezygnować i dołozyć do pełnej oferty kanałów HD (bez Polsat Sport oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz raczej nie przedłużę z nimi umowy bo wątpię by jeszcze zeszli z ceny bardziej a przy aktualnych brakach w ofercie dla Łodzi bieżąca cena byłaby dla mnie nie do przyjęcia.

 

@kris68 no właśnie o tym piszę. W większości lokalizacji te kanały są od jakiegoś czasu a w Łodzi nawet tego nie ma. Mamy chyba teraz najbardziej wybrakowana ofertę Multimedia w kraju

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Sport Champions HD - wg ebok termin okresu zobowiązania do 31.10.2017

 

Umowę na Maxboxa mam do 31.12.2017

 

Jeżeli chciałbym zrezygnować z Elevenów to kiedy muszę napisać wypowiedzenie? Wystarczy miesiąc przed czy 3 miesiące przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klepa   Najpóźniej do 25 września, teraz na wszystko 1 miesięczny okres wypowiedzenia. Ja jak rezygnowałem z dodatkowych pakietów to nic nie wysyłałem, zadzwoniłem tylko na infolinię na BOK, powiedziałem że rezygnuję, poprosili PESEL, wrzucili w system że od tego dnia rezygnacja i pakiet z danym dniem został wyłączony.

 

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://media2.pl/telekomunikacja/143443-UPC-Polska-przyspiesza-internet-swoim-klientom.html

"Sieć UPC Polska zdecydowała o ponad 2-krotnym przyspieszeniu internetu wszystkim klientom, którzy dotychczas korzystali z najniższych prędkości - otrzymali oni szybkość łącza do 60 Mb/s. Przy tej okazji UPC zachęca także klientów do bezpłatnej wymiany sprzętu."

 

Ciekawe czy po przejęciu Multimedii, firma UPC zrobi taki prezent wszystkim nowym klientom otrzymanym w spadku po Multimedii.  :wink:  Raczej nie pozwolą na to albo "warunki techniczne" albo brak środków finansowych. 

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie w końcu ten Eleven extra? Pytanie...czy brak tego kanału pomimo jego udostępnienia oraz wykupienie pakietu z kanałami eleven jest podstawa do wypowiedzenia umowy? Bo szczerze to mam dość robienia mnie w ciula

Tak mają tylko ci którzy są po cyfryzacji, reszta ma czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...