Jump to content

bartzt

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bartzt

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. macinmj: Można jak najbardziej mieć moduł CAM i dekoder. Ale nie z IPS-em. Muszą Ci dać odpowiedni dekoder, który ma takie samo kodowanie. U mnie tak zrobili. W salonie w dużym telewizorze mam moduł CAM. A w pokoju podłączony do monitora dekoder TechniBox K1, w którym jest włożona karta. W obydwu odbiornikach oczywiście te same pakiety programowe.
 2. Orientuje się ktoś jak jest z tym Canal+ ? Niedawno przedłużałem umowę z Multimedią i pierwszy raz dokupiłem sobie Canal plus, głównie ze względu na transmisje NBA. Nie zwróciłem uwagi jednak, że oni niektóre transmisje na żywo nadają na Canal+ Now, którego nie widzę u nas. Wygląda na to, że Canal+ do kablówki daje 8 swoich programów, a ten Canal+ Now to dziewiąty kanał, którego nie udostępniają kablówkom, mimo, że teoretycznie mam pełny pakiet? A może nie ma go tylko w Multimedii?
 3. A ja w sierpniu wypowiadałem sam internet. Nie dzwonili długo, więc sam zadzwoniłem. Powiedziałem, że wysyłałem wypowiedzenie, więc pani przełączyła mnie do Działu Utrzymania Klienta. A tam kolejna pani mówi, że nie dzwonili, bo nie mam zaznaczonej zgody na przedstawianie ofert telefonicznie. Pytam jak to możliwe, skoro rok temu również przedłużałem umowę przez telefon. A pani coś się zamotała, że chyba ktoś przez pomyłkę musiał mi zgodę wyłączyć. I musiałem wysłuchać formułki czy udzielam zgody na przedstawianie ofert telefonicznie, a następnie dopiero negocjowaliśmy przedłużenie umowy. Także różne przyczyny mogą być z tym, że nie dzwonią
×
×
 • Create New...